Отново за падащото легло

  • 9 972
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 195
Може ли и на мен да дадете координатите на фирмата
Мерси предварително!

# 16
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
В нашия вход едно семейство имат такава спалня и са много доволни. Разбира се, трябва да се заключва добре, за да не вземе не дай си боже да падне...

Можеш ли да кажеш, коя фирма го е изработила?

# 17
# 18
Даите и на мен координати за това легло ако може.

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Даите и на мен координати за това легло ако може.
За кое от всичките питаш?

# 20
АМИ АЗ ВИДЯХ САМО ЕДНО В ТАЗИ ТЕМА

# 21
  • Мнения: 4
s dvete snimki po gore

# 22
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Реших се да си поръчам такова от Лабиринт- с  амортисьор е, сега обмислям цвета и размера . Когато стане готово ще ви го покажа.

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 19:22 от luda

# 23
  • Мнения: 731
Реших се да си поръчам такова от Лабиринт- с  амортисьор е, сега обмислям цвета и размера . Когато стане готово ще ви го покажа.

Готово ли е вече леглото? Ще съм благодарна да чуя мнението ти.   bouquet

# 24
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Реших се да си поръчам такова от Лабиринт- с  амортисьор е, сега обмислям цвета и размера . Когато стане готово ще ви го покажа.

Готово ли е вече леглото? Ще съм благодарна да чуя мнението ти.   bouquet

понеже нямаше интерес, не съм писала.

Отидох в Лабиринт, за да си го поръчвам, но
1. Предлагат го само в два размера - ширина 90 или 164см на 190см. И двата не ме устройват.
2. Исках го да е с друг матрак, но не можело, защото матраците те си ги изработвали
3. С много уговорки можело и да ми го направят в цвят, различен от този, който се предлага, но избора е ограничен.

Отказах се.

# 25
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Купих си диван Дъмбо, разтегателен. Ще го снимам и ще покажа снимките

# 26
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Това си взех вместо падащо легло. Прецених, че е по-подходящо за моя случай, а и по-безопасно за децата.

http://www.snimka.bg/search.php?q=luda1&checkbox%5B4%5D=1 , на албумчето пише  диван.

Все едно спя на спалня, но матракът ми е малко твърд. След време, ако не омекне, ще си поръчам по-комфортен. Отдолу има ракла, която е доста удобна. Диванът не е върха, но и не струва над 2000лв., какъвто се опитаха да ме убедят да купя в магазина.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 816
Реших се да си поръчам такова от Лабиринт- с  амортисьор е, сега обмислям цвета и размера . Когато стане готово ще ви го покажа.

Готово ли е вече леглото? Ще съм благодарна да чуя мнението ти.   bouquet

понеже нямаше интерес, не съм писала.

Отидох в Лабиринт, за да си го поръчвам, но
1. Предлагат го само в два размера - ширина 90 или 164см на 190см. И двата не ме устройват.
2. Исках го да е с друг матрак, но не можело, защото матраците те си ги изработвали
3. С много уговорки можело и да ми го направят в цвят, различен от този, който се предлага, но избора е ограничен.

Отказах се.

А каква беше цената на леглото,интересува ме ш.90?  bouquet

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

А каква беше цената на леглото,интересува ме ш.90?  bouquet
[/quote]

Около 450лв. без надстройката. Иначе е самоносещо се, т.е. не е задължително да се закрепи за стената, но аз бих го обезопасила. Надстройката към леглото се заплаща допълнително. Като цяло изработката не ми се стори много качествена.

"Лабиринт" имат сайт, където можеш да видиш телефоните, да позвъниш и да питаш за всичко, което те интересува.

# 29
Моля те, t_ilieva, кажи и на мен координатите на фирмата която изработва падащите легла. Благодаря предварително !!!

Общи условия

Активация на акаунт