predpo4itani vazmojnosti za rajdane na deteto vi

  • 1 656
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
 Blush
Нещо не съм в час Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 362
Нормално Peace
Секцио при необходимост.

# 17
  • Мнения: 132
Нормално. Имам три деца, които съм родила нормално, третото - на 41 години и нямам никакви проблеми.

# 18
  • Мнения: 4 555
Vinagi sam se razdvoqvala pred dvete vazmojnosti za6toto i v dvata slu4aq ima pliusove i minusi, no naistina neznam koe po-pravilnoto. Molq da mi pomognete da vzema pravilnoto re6enie tai kato vse nqkoga 6te trqbva da napravq takav izbor.
Така е, и двата вида раждане имат плюсове и минуси. Правилното решение е да прецениш за твоя конкретен случай кои неща биха били плюсове и кои минуси.
Не можеш да вземеш решение за себе си, разглеждайки случаите а други жени, защото те имат други гени, други предпоставки и нещата при тях протичат по различен начин.
Една жена може да е имала най-ужасното нормално раждане с лоши последици, непоправими с години и десетки часове адски родилни мъки. Друга може да е родила, усещайки най-слабите си менструални болки, без нито едно разкъсване и два часа след това да стане да танцува.
И със секциото ги има и двете крайности. Не може да знаеш какво ще стане с теб, гледайки другите. Трябва да прецениш своите собствени възможности и предпоставки.
Пожелавам ти успех.

# 19
  • Мнения: 2 019
Нормално Peace
Секцио при необходимост.
и аз така

# 20
  • Мнения: 2 677
Разбира се, че нормално!  Peace

# 21
  • Мнения: 1 101
Родих нормално и пак бих родила така Peace

# 22
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Секцио, разбира се. Защо да рискувам да прекарам остатъка от живота си като инвалид? Едно вагинални раждане крие толкова много непредвидени фактори и рискове, докато секциото си е просто рутинна операция. Булдозите вече раждат по този начин, кой умен човек би избрал доброволно да ражда като куче?
Ами аз лично не съм булдог... и силно се съмнявам някой булдог сам да избира такова раждане. Някой го избира вместо него - собственика му. Е, аз нямам собственик, имам собствена глава на раменете да решавам и съм родила по начина, избран за хората. Не като безсловесно животно, с чието тяло някой може да си играе - а като свободна, силна, разумна жена, която е се чувства прекрасно в тялото си и му има доверие, че е способно да изпълни това, за което е създадено.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Пак бих родила нормално,както първия път.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
нормално.

# 25
  • Мнения: 503
имах леко раждане,но ако не беше така,тях да предпочита секцио!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нормално  Peace
п.с. : пиши на кирилица!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нормално 
п.с. : пиши на кирилица!

# 28
  • Мнения: 222
Нормално, и пак бих избрала това , въпреки 4е раждането ми беше трудно

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Нормално Peace

Общи условия

Активация на акаунт