Димитров-Токуда?

  • 8 541
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
И аз раждах при Д-р Бойко Димитров.
Много съм доволна!Човек, на когото можеш да се довериш!
Внимателен, човечен,професионалист!!
Раждах секцио и всичко мина прекрасно!

# 16
  • Мнения: 318
Привет, мами:) Вероятно и аз ще съм при д-р Димитров, ако успее да ме вреди в програмата си. Някой знае ли повече за него - откъде идва - в смисъл - къде е трупал практиката си - преди Токуда? За повечето лекари се знае - този идва от Майчин дом, онзи от Тина Киркова, за него - не съм чула  newsm78
Благодаря ви предварително!

# 17
  • Мнения: 76
Полина, може ли да си освободиш кутията, защото не мога да ти пратя лично съобщение Simple Smile. Съжалявам, че се намесвам в темата.
Може да видиш от къде идва на сайта на токуда в отделения, екипи - там има кратко CV.

# 18
  • София
  • Мнения: 211
Както каза Патенцето, повече инфо за д-рите от Токуда може да се види на сайта ето тук: http://www.tokudabolnica.bg/show_page.aspx?key=departments&d … =25&dKey=Team
Иначе и за Колева и за Димитров съм чувала доста хубави отзиви.

# 19
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен, аз имам час при него другата седмица и ще споделя лични впечатления. Ние тепърва започваме с опитите и искам той да ми следи състоянието още от сега. Избрах него, защото 2 мои приятелки вече раждаха при него в Токуда, едната секцио другата нормално, и двете са много доволни. Според тях той е най-добрия избор там, надявам се са прави.
Лека бременост и безболезнено раждане на вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт