мислите ли че бебето се бави ,защото прекалено много го мислим?

  • 7 100
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
и да го мислим и да не го мислим то бог си ги решава тез неща.нормално е да си го мислим щом го искаме

# 16
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз не вярвам на това!  Naughty Когато е писано, тогава ще стане....

Аз лично толкова го мислех и така се бях вманиачила в бебеправенето, температурите, овулационните тестове... ooooh! Хич не е хубаво и доста се натоварвах, но пък това не попречи на положителния резултат.  Peace

Стискам палци на теб и на всички тук да видите двете черти и по-бързо да се пренесете към отчетни!  Praynig Hug

Успех момичета!   bouquet

# 17
  • Мнения: 802
Много хора казват -не става ,защото прекалено много го мислиш.Според мене или искаш нещо или не.Нормално е когато искаш нещо да го мислиш.И първата ми бременност съм я искала много и стана веднага.Дали като не се задълбочаваме с хиляди тестове и постоянно очакване наистина може да си пречим? Rolling Eyes

Добре де ... на практика зачеването е физически акт на сливане на две клетки !
Какво значение има дали го мислиш или не го мислиш ?!
Разбира се мисля, че е редно човек да е спокоен и да не се вманиачава и постоянно да търси първи ранни признаци !

# 18
  • Мнения: 1 919
определено многото тревоги едва ли помагат Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 422
Не може да не го мислиш та ние да не сме хладилник да го дръпнеш от контакта и да спре да работи  Naughtyтака и нашия мозък работи нама как. .......... искам го а и Вие момичета Praynig.
Дали се бави защото го мислим едва ли  Naughty Thinkingа за прекаленото няма начин аз само за това мисля когато нямам работа Tired Tired Tired как , кога, защо, къде? какво сме направили за да нямаме бебе Sad с какво сме го заслужили това страдание Cry пред очите ми хора които са безотговорни #Cussing out алкохолици дрогирват се  #Cussing outа забременяват без проблем правят аборти #2gunfire без да им мигне окото оф............... толкова много въпроси без отговори.

# 20
  • Мнения: 364
Ще копирам част от статията "План за забременяване":


"Не се притеснявайте от стреса! Обичайните тревоги относно забременяването и дали някога ще имате деца са съвършено нормални и НЕ оказват въздействие върху способността за зачеване. Игнорирайте хората, които ви казват да се успокоите и да спрете да мислите за това. Това не е техен проблем! Единственото, което би могло да ви повлияе е сериозен стрес, например пренасяне в ново жилище, загубата на работа, смърт в семейството и други подобни неща, които ви карат да се чувствате физически болни и депресирани. Това може да забави овулацията, понеже се отделя стрес-хормона пролактин. Но той няма да ви засегне за продължителен период и следващият месец би трябвало отново всичко да е нормално. "

Нямам какво повече да добавя!
Успех на всички!  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 751
Много хора казват -не става ,защото прекалено много го мислиш.Според мене или искаш нещо или не.Нормално е когато искаш нещо да го мислиш.И първата ми бременност съм я искала много и стана веднага.Дали като не се задълбочаваме с хиляди тестове и постоянно очакване наистина може да си пречим? Rolling Eyes
Може в известен смисъл прекаленото мислене да повлиява по някакъв начин (пък и практиката го е доказала).
Но как да не го мислиш, като го искаш толкова много  Thinking
аз не мога...  #Crazy

# 22
  • Мнения: 617
Ние като се замислихме за бебок аз си мислех, че ще стане от раз. Да ама не. След няколко месеца опити взех да се изнервям, да се натъжавам и така... На следващия месец не смятах нито овулация нито нищо и даже бях решила малко да се успокоя и по-спокойно да го давам и то взе че стана.
Така че мисля, че многото мислене пречи на човек да се отпусне и да се наслаждава на момента в който се зачева дете.

# 23
  • Мнения: 862
И ние опитваме от шест месеца, този става седми. Ами не мога да спра да го мисля, наистина. Всички, които знаят че правим опити за бебе, ми казват не го мисли, то само ще си дойде, ама не става то така.
Как да не мислиш нещо, което наистина искаш. Напротив, аз даже мисля, че когато човек истински желае нещо, той подсъзнателно си помага. По-скоро пречи негативното мислене, страха от това да не би да имаш физиологичен проблем или нещо от сорта.
Старите хора казват: Внимавай какво си пожелаваш........ами ха дано де  Hug

# 24
  • Мнения: 289
Интересна тема  Simple Smile
Наистина, едва ли има логично обяснение защо мисълта да пречи на появяването на бебето - но и аз съм един от примерите, при които бебето дойде в момент, когато изобщо не мислех за него  Peace
Опитвах около една година, бях ходила само на профилактичен преглед. Когато не се получи толкова пъти, реших, че явно има някакъв проблем, и когато се поосвободя, ще отида на лекар, за да започнем да търсим причината... така се примирих сякаш с мисълта, че ми има нещо, и забравих временно за бебето. И точно в този период забременях. Т.е. проблем нямаше никакъв. Просто чудото позакъсня малко  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 751
Интересна тема  Simple Smile
Наистина, едва ли има логично обяснение защо мисълта да пречи на появяването на бебето
Логичното обяснение е, че психиката влияе на всичко.
Нервната система също.
Знаеш колко много болести са на нервна почва.
Аз имам много примери около мен...
Същото е и със забременяването  Peace

# 26
  • Мнения: 4 242
Сина си заченах на 2-я месец от опитите ни, макар да бях вманиачена, че сега точно трябва да стане.
След няколко годни имах аборт и след това много проблеми свързани с него, когато решхме че сме готови за втора рожба, започнаха луди опити, но безуспешно. Чакахме се надявахме около годна, в момента в който реших, че просто няма да стане, не дочаках лошата лелка. От тук мисля че вглъбяването има някакъв ефект. Сега за третото също се борим месеци наред да видим какво е решил Бог този път!

# 27
  • Smallville
  • Мнения: 994
Интересна тема  Simple Smile
Наистина, едва ли има логично обяснение защо мисълта да пречи на появяването на бебето
Логичното обяснение е, че психиката влияе на всичко.
Нервната система също.
Знаеш колко много болести са на нервна почва.
Аз имам много примери около мен...
Същото е и със забременяването  Peace

И аз мисля така Peace
И аз се опитвам да не мисля за това,но не успявам Thinking Crossing Arms

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   По-старите потребителки са свидетели и на ВМАНИАЧАВАНЕ на някои от момичетата пишещи тук, което въпреки всичко е довело до бременност...абе знае ли човек къде е истината?

# 29
  • Мнения: 4 242
Истината май е някъде по средата или по скоро когато Бог реши че е време, или е заслужаваме най- сетне. Всяко зло за добро, може да бави бебето понеже нещо ни предстои (пр. ремонт- дори неплануван а наложителен Mr. Green, минаване през болест- не дай Боже, силен стрес поради някаква причина, абе нещо си което би навредило на детето)  Та аз силно вярвам, че когато му дойде времето и е що годе безопасно, бебето ще дойде  Peace

Общи условия

Активация на акаунт