Отговори
# 15
  • Мнения: 927
Аз от хубаво надебелях  Blush : спокоен живот и много,много любов. Хората от любов слабеят, пък аз  Rolling Eyes  Embarassed
Искам да отслабна заради самата себе си. Предизвикателство е за мен, а и ще се чувствам по-добре в кожата си  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 252
Допреди няколко години водих много активен живот и спортувах по 2 пъти дневно. Един хубав ден започнах работа на бюро и времето за спорт изведнъж се загуби. Направо си се заседях. Качих 20-тина килограма за 2 години. След това големия стрес си каза и той думата, омъжих се, смених града, работата. Само за 4 месеца в София качих още 10кг. и докато се чудех дали да започвам диета и как да си освободя време за спорт  се оказах бременна. Изкарах половината бременност хоризонтирана и пазеща леглото и качих мнооого килограми. И сега една година след раждането си стоя все така огромна въпреки разходките. Та си купих кростренажор и съм обявила война на килограмите и сантиметрите си. Крайно време е да се взема в ръце - защото мислим за наследник номер 2.

# 17
  • Мнения: 4 678
 newsm10 Браво за темата smile3501

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Причината - заболяване на щитовидната жлеза;
Мотивът - готовите дрехи не ми стават, а ме мързи да шия ...

# 19
  • Мнения: 636
Причината-всички ми казваха, че имам хубаво тяло и аз взех че се успокоих и започнах да се тъпча като прасИ- примерно едно тортено руло наведнъж Shocked, чипсове, шоколади, спрях да ходя на фитнес, през половин час нападах хладилника- абе все нещо дъвчех. Някакъв вълчи апетит ме беше обхванал. И така неусетно за 4месеца натрупах такива прелестни паласки и бричове, че вече няма накъде.
Мотивът ми да отслабна- не се чувствам добре в подуто тяло Laughing

# 20
  • Мнения: 2
 newsm10 newsm10 newsm10
Браво за темата!
Причината - по рождение. Докато бях ученичка - горе-долу. Изглеждах малко по-закръглена отколкото ми се искаше. Но след един опит за отслабване с гладуване, последвано от четене за кандидатстудентски изпити качих двойно. И оттогава така - качване, смъкване, качване....
Мотивът - реших да се взема в ръце, разбрах, че всичко зависи от мен и че мога. Тук във форума намерих подкрепа. Напредвам бавно, но надявам се завинаги. Знам, че няма да стана манекенка, но се чувствам по-добре и физически и психически.

# 21
  • Мнения: 6 911
Покрай приятеля ми напълнях Embarassed Живеем сами, почти нищо сготвено няма вкъщи. А и да има ще са някакви спагети или пържени неща. Всичко друго се яде сухо. Ако искаш разнообразие поръчваш пица. И навън се хапва по подобна схема. Та така с времето малко по малко започнах да напълнявам. Не че съм станала кой знае колко дебела де, стигнах най-много 55, но ми беше достатъчно да не си влизам в дрехите и да не се харесвам по бански. Стимул да отслабна са ми всичките дрехи, които искам да нося и момичетата от Дневника. Без тях нищо не бих могла да постигна  bouquet

# 22
  • Мнения: 248
Аз напълнях постепенно - и даже не е от бремеността. Истината е, че кг си ги имах преди да забременея, май само се оправдавах с това. Работя на бюро, съвсем близо до вкъщи, нямам движение и все си казвам, че нямам време да спортувам.
Преди два месеца, дъщеря ми - на почти 4 години, един ден както си говорехме и играехме ми каза - Мамо, ти защо си дебела, а не слаба като мен? И се замислих - трябва да отслабна, защото не ми се иска детето да няма хубава майка, а и аз се чувствам по-добре слаба, с по-голяма самочувствие.
Браво за темата, страхотна е.

# 23
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Прекрасна тема! Поздравления!
Причините- хормонални нарушения, стрес, генетично предразположение, обездвижване.
Мотива- след години  отлагане и неуспешна борба с килограмите, реших край- трябва да направя нещо със себе си. Освен това многото излишни килограми пречат на самочуствието ми, на здравето, отразяват се и на семейния живот.
И за добавя - мисля, че всичко започва в главата- трябва да си дадеш равносметка, да узрееш за това. Не искам да обиждам никого, но като чета тук  многото теми за чай, таблетки и какво ли още не. Всеки търси лесното, а така не става. И да се получи ефекта , ще е временен.
Успех на всички мотивирани!

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Причината е бременност Peace,а мотивацията ми е че не искам да изглеждам по този свински начин #Cussing out,все пак имам доста дрешки за носене thumbsup пък и за мое самочуствие newsm03

# 25
  • Мнения: 2 220
Аз сега зимата качих 5-6 кг., а се бях възстановила от бременността... Качих ги от скука, лакомия може би... Стимулът ми да отслабна са всички дрешки, които не мога да облека, защото ми стоят ужасяващо. А и просто не мога да се гледам с паласките...

# 26
  • Мнения: 1 058
Качих по време на бременността. Причината да отслабна е , че искам да се изглеждам добре. Не ми е приятно като си гледам коремчето и любовните дръжки ::.

# 27
  • Мнения: 1 737
причина - много обичам да ям, най-вече вечер.
мотив - тъй като ходя по официални места като коктейли 5-6 пъти годишно, нарочно си шия скъпи и префърцунени рокли, така се самостимулирам да влизам във форма. Не, че варирам много, след като свалих 16 кг от пубертета си, в момента варирам с 3 кг нагоре и надолу и тях си свалям за всеки повод. Сега съм на диета за първа проба на поредната рокля, вече свалих 1 кг, остават още 2!  Grinning Не спирам и да спортувам.
Общо взето на всеки месец - два имам някаква дата с повод, за която свалям килограми, така не се изпускам.  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Причината да напълнея беше бременността ми.
Мотива за отслабване ми беше желанието да се чувствам добре Wink

# 29
  • Мнения: 649
Качих по време на бременността. Причината да отслабна е , че искам да се изглеждам добре. Не ми е приятно като си гледам коремчето и любовните дръжки ::.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт