Ръжда от ютията!?

  • 7 659
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 027
Купи си хубава ютия.Не си съсипвай дрехите.

Ми тази е нова, няма и година на Тефал е.

# 16
  • Мнения: 885
Купи си хубава ютия.Не си съсипвай дрехите.

Ми тази е нова, няма и година на Тефал е.
И моята е на Тефал и няма и месец,само че при мен проблема е друг-почна да тече вода от дупките за парата .Извинявам се на авторката ,че използвам темата и ,но се надявам да ми помогнете как да го оправя това и от какво се получава?Ако аз правя някаква грешка да знам къде. И така нареченото "незалепващо " покритие залепва.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Купи си хубава ютия.Не си съсипвай дрехите.

Ми тази е нова, няма и година на Тефал е.
И моята е такава и същия проблем. първия път си помослих,че съм сложила някак захар,защото миришеше на карамел,но после се усетих.не знам как да я почистя newsm78

# 18
  • Мнения: 902
Ух, на мене точно таzи сутрин ми се случи със служебните риzи на МАЖО..... Сега ги иzпрах и се чудя какво да я правя тая ютия... ще пробвам по съветите ви, но ако не стане, ще купуваме нова май...  newsm78

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз така си повредих една ютия - гладех с чешмяна вода ( във Варна е доста варовита ) и като капак, заминахме на път и бях забравила вода вътре цели 3 месеца  Crazy . Излишно е да казвам, че от ютията нищо не ставаше.
Сега съм с нова на Тефал, но гладя само с водата на бебо - розов Девин  Laughing и проблеми нямам.
В големите магазини като Билла, Пикадили, продават специална дестелирана вода за гладене.

Общи условия

Активация на акаунт