МНОГОДЕТНИ МАМИ 17

  • 16 326
  • 393
  •   1
Отговори
# 105
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Честита дъщеричка Никол, de4ko!   newsm51  Да ви е жива и здрава и много радост да ви носи!

Честит Рожден Ден на Денис  hbday happy bd
Честит Рожден Ден на Симона  newsm59  party023
И за техните мами   bouquet  bouquet  bouquet

# 106
  • Мнения: 3 674
Здравейте мили девойки... Hug
Първо, благодаря ви  на всички за поздравленията!  bouquet

Вчера бях зверски уморена..деня литна,и аз прекарах почти целия ден  около печката.А таткото надуваше балони с децата и украсяваха стаите... Heart Eyes

Иначе всичко мина като по вода. На Терезе и дойдоха на гости две приятелки съученички...и когато останалите поканени гости/мамитата с деца/ дойдоха.....каките поседяха малко с нас и после хукнаха на боулинг... Sunglasses

Докато дойдат гостите ,ние с таткото гаврътнахме по няколко коктейлчета Сан Франциско/той ни е любим../ та бяхме зачервили бузите вече... Blush

Заедно с нас, гостите и бебетата бяхме около 20 човека....една малка сватбичка... Joy

Ето го и моя репортаж:

Еспенчо....обича да се снима


Салатите...на Терезе любимите.Руска и рукула с риба тон ,царевица и ядки.
Имаше и други на масата...млечна и унгарска.То първите две  са и любимите...





Терезе  също много харесва моите тригуни от бутер тесто с извара яйца и кимион.Направих ги заради нея.

Една от любимите и торти с крем Брюле и карамелизирана захар...
И знамена и сложих..да стане по интернационална...хе хе Освен това бяхме и поръчали и  еднаспециална торта с нейна снимка отгоре.Стана много красиво..

Ето ме и мен...около печката  майстор готвача...

Ето  масата с мезетата наредена  вече...   .... А ето масата с десертите..

Почерпете се и вие!Съжалявам че е виртуално почерпката...но пък е от сърце!

Сан Франциско.С който ви черпим! Наздраве!!


Ето я и рожденничката...в стаята си,чака докато изненадите са готови...!

Сетрата на мъжа и още една братовчедка бяха облякани с национални носии..беше инересно... Flutter


Бяха дошли и моите приятелки...мами....!

Мама Цоци...С голям интерес гледах твоя репортаж.Много ви е била хубава разходката. Heart Eyes А мекиците като видях..и ми се приядоха... ooooh!

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 19:46 от roza66

# 107
  • Мнения: 3 674
Честото на рождениците от мене!!! Много усмивки и радости в живота!!!
  bigdance2 newsm59

 И честита щерка на деч4ко с пожелание да е жива ,здрава и все засмяна!!!   

hella.... Лак път и приятно ви  бране и след това ядена на ягодите!!! Heart Eyes
Дидке...честито ти нови придобивки.С мерак да си ги ползваш ти и цялото семейство  Hug

Мамо Цоци...да ти е жива и здрава отличничката Вили.Много е красива и много  е елегантна с бялата рокля! Heart EyesДай Боже все така да те радва с училището!!! Wink



Приятна вечер на всички!!  bouquet

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 00:46 от roza66

# 108
  • Мнения: 3 324
Да е жива и здрава, обична, засмяна, малката Никол - радост за мама и тати!
Flowers Bouquet lovekiss babydust7 Tada stork-girl 1strollerДа е весел и щастлив, Денис! Честит Рожден Ден!
newsm59  Gift  Gift  Gift  costumed034  uraДа е приказна принцеса, здрава и усмихната Симона!
nbirthday  bigdance2 dazzler1 dance baloni happy bd

# 109
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Дечко, честито, да ти и е жива и здрава малката Никол! Да расте като гъбка, весела, безгрижна и засмяна!   stork-girl

Момичета, май ще раждам другата седмица. Не остана много време, а още не сме се спрели на име. Обмисляхме няколко, споменах ги на свекърва ми, тя почна да ми смята някакви номерологични стойности, от които излезе, че никое име не е достатъчно добро. Сега сме в шах... Човек не трябва да явно прекалено много да знае.  Как да си кръстя бебето? ooooh!

# 110
  • Мнения: 11 607
Лили, казвай да ти помагаме...На кои имена сте се спряли....Какво ви казаха - момче или момиче? Я подшушни.....Телефона ми нали го знаеш......

# 111
  • Мнения: 3 674
Мамииии...влизали ли сте в "Татковци "наскоро... newsm78

 Има доста интересни темички. Например ...кога един мъж удря..или купуваt ли ни нашите мъже тампони... Joy Има купон... Wink Включете  се... Hug

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 23:44 от roza66

# 112
  • Мнения: 487
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИЦИ ДЕНИС И СИМОНА!ЖИВИ ,ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ,ЗАСМЕНИ ДА СА И МНОГО УСПЕХИ В ЖИВОТА! newsm59 newsm67ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА НИКОЛ НА МАМА И ТАТИ!МНОГО ДА Е ЗДРАВИЧКА И ДА РАДВА ВСИЧКИ В СЕМЕЙСТВОТО!
Ех,че е хубаво като идва ново бебче! newsm51
Цоци,ти ме чакаш,ама ние още у дома не сме свършили...Една ролчица остана и идвам  Mr. Green
Забравих миналия път да се възхитя на "абитуриентите".Браво на всички за успехите в училище - дай Боже и моя бъдещ първолак да се справя така добре!
Лили,ще помагаме бе душа!Пък и ти ще имаш още два дена поне като родиш да мислиш.Виж може като видиш бебчето и само да ти "изплува " името.
Айде целувки от мен и да ставам,че каква камара пране за гладене имам ,ако знаете... ooooh!

# 113
  • Мнения: 159
 Дечко, честита дъщеричка Никол!
Да ти е жива и здрава за радост на цялото семейство!
   
                           

Честит рожден ден на Денис и Симона! Много игри и усмивки!

Дидка, честити придобивки!

Роза, много ти е красива дъщерята! А и всичко на масата изглежда много вкусно!

Ивата и Дивна Самка, успех на листовките и кормуването!

Наде, успех и на твоите изпити!

Честито на всички завършили училище малки отличници!

Лилибон, късмет при раждането - стискаме палци. Почивай си още малко (колкото можеш). За името и ние се чудихме до последно, накрая големите деца го избраха.

# 114
  • София
  • Мнения: 353
Лилибон, аз също се чудих за името на Елица. Проверих много имена които харесвахме в този сайт   http://www.tayni.net/ime.html   Виж ако ти е интересно.

# 115
  • Мнения: 3 740
Дечко, честита дъщеричка Никол!
Да ви е жива и здрава и да радва цялото семейство! 
   
                             

Честит рожден ден на Денис и Симона!
Много щастие, хубави дни и усмивки!



Браво на отличниците в пълните къщи!

# 116
  • Мнения: 3 674
Габи..не намерих рецепта за кремки никъде... Sad  там в темата пишеха за Оладьи/Ооладушки/ и за бухтички...но това е друго. Май няма да намеря.... ама здраве да е  Hug

наталия..кремките са едни много вкусни банички от бутер тесто обаче пълни с ванилов  или с яйчен крем...и поръсени с пудра захар. Продаваха се в България преди време по сладкарниците. Исках да направя  за рождения ден на Терезе. Имах бутер тесто...но крема е специален...а и как да го сложа като плънка  в баничките без да се разтече навънка....  newsm78

# 117
  • Мнения: 11 607
Честит Рожден Ден на Мони(11)!
Честит Рожден на Камен(2)!!!






Здраве, щастие, много хубави и слънчеви дни, усмивки, подаръци и весел празник!

На мама Теди и мама Оля

# 118
  • Мнения: 3 740
Охо-о, докато се усетя - и дошли рождените дни на двама мои любимци - Мони и Камен.

Честит Рожден Ден на Мони!
Честит Рожден Ден на Камен!

Да са живи и здрави, само радост и усмивки да има в домовете им, много да играят и да успяват във всичко!

bdbaloni Tada  costumed034  Party Time  costumed034 Tada bdbaloni

# 119
  • Мнения: 710
Роза,виж това
Тригуни с крем

Крем патисе: прясно мляко, захар , яйце, нишесте, ванилия

Многолистното тесто, се разточва на пласт с дебелина 45 мм. Нарязва се на квадратчета. Във всяко се поставя плънка от жълт крем. Квадратчетата с плънката се сгъват на триъгълник, нареждат се в тава, намокрена със студена вода, намазват се с яйце и се пекат в умерена фурна. Още топли се поръсват с пудра захар.
Има още един начин за формата,изрязват се два вида кръгчета с еднакъв диаметър,единият е щайбички,поставяш шайбата върху кръга и се пече и после пълниш с крем,не съм правила това,но ти можеш да пробваш и после кажи резултата.
Поздрави на всички мами и пожелание за хубав,слънчев ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт