Весело е във БУРГАС от зори до късен час (25)

  • 12 974
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 565
Райна твоето мишле амй му е много хубаво там вътре, че не му се излиза и като гледам до последно ще седи на топло.   Hug
Честит мини рожден ден на малкия НИКИ и от мен! Да расте здраво и умно дете и много да слушка mama21!
Тортата беше много вкусна!  Mr. Green Благодаря!  bouquet Hug

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 4
Здравейте казвам се Дияна и съм от Бургас искам да се запиша и аз във форума.Имам бебе,което се роди на 18.04.2007г. момиче казва се Йоанна.Вече излизаме на разходки и си търсим други бебета приателчета,с които да се разхождаме.Ще се радваме и двете с Йоаннка ако някой ни пише и има желание да се запознаем и да се разхождаме заедно.

# 47
  • Мнения: 164
Запис! Имам няколко минути и аз да се цъмбурна в новата темичка.
Честит мини ден-ден на малкия Ники!   bouquet Hug
Относно интернет доставчиците- ние сме на Унакс,но не съм доволна. Спича доста често, особено през поивните дни,когато е по натоварено в мрежата. Замислям се сериозно , да го сменя. Thinking
Райна стискам палци, скоро да се появи човека на бял свят, че да си отдъхнеш. То не че после няма да има проблеми, ама поне ще е налице резултата. Heart Eyes
Добре дошла Дияна! Hug
Ние днес ходихме за пъпа при Маджуров. Хернийката е по голяма и сложихме лепенка. Дано се оправи по този начин. Praynig
 Айде толкова от мен ,че ще ми изяде ушите от глад  Joy

# 48
  • Мнения: 6 461
Здравей Дияна и добре дошла. Hug

На Ники ...много цунки Heart Eyes

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте пак от мен,
Честит мини празник на Ники, да расте все така здрав и весел!
Добре дошла на Дияна! Аз съм доволна от ФМ на Давидков във Варна.
Бай

# 50
  • Мнения: 212
За Ризова съм чувала колкото добри мнения толкова и лоши. Общо взето била груба жена. Мисля да пробвам при Братова, вие как мислите? Добре ли води женска консултация?

# 51
  • Мнения: 5 713
Да, от изчетеното и от ходили при нея, мисля, че е добър избор д-р Братова.

# 52
  • Мнения: 6 461
За Ризова съм чувала колкото добри мнения толкова и лоши. Общо взето била груба жена. Мисля да пробвам при Братова, вие как мислите? Добре ли води женска консултация?
Ризова явно работи по този начин...зависи в кво настроение ще бъде...така мисля аз Thinking

За Братова все хубави неща съм чувала.

# 53
  • Мнения: 212
Е добре, вече реших - Братова. Дано да мина днес при нея и утре ще ви пиша. Чао засега и всичко най-розово.  bouquet

# 54
  • Мнения: 11
Здравейте момичета.
Честит мини празник на Ники
Добре дошла на Дияна!

Някой знае ли номера на Ел Масри

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Регистратура - 844737

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Честит 1 месец  на Ники ! Да е жив и здрав!

# 57
  • у дома
  • Мнения: 965
Галхен, да те питам като ходя в ДГ "Пламъче" трябва ли предварително да си запазя час при директора и с детето ли? Или тя има работно време и према...Многто тъп въпрос, ама искам да съм подготвена  Rolling Eyes Embarassed

# 58
  • Мнения: 4 546
честит един месец на Ники   bouquet

# 59
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
момичета,аз 3 ден съм с болезнени контракци.вчера гамишев не можа да ме приеме,нямаше часове,а не мога да висна и да чакам с тези  болки.утре смятам да ида на ел масри,след обяд ще е там,парите не ме интересуват вече искам някой да ми обърне внимание.в понеделник отидох при драгнева,за никой друг нямаше час.ами все едни и същи думи за толкова години.уж няма причина за контракции,пък си ги имам.изписа ми само магнерот.
а аз нали съм патка днеска взех ,че отидох на работа и пак почна да ме боли,и така сега съм наказана от мъжо ,под домашен арест.изкомандори свекито да вземе теди от градината.а вярно ли е ,че бебе  родено в 29 -30 седмица няма никакъв шанс да оцелее,така каза драгнева.аз пък знам,че в 7 месец се раждат бебета и после са си нормални хора.само глупости са ми в главата вече.
на мамите ,които предстои да гушкат бебета леко раждне и после да пишат при кой и как са родили.аз май по рано ще раждам,а нищо не съм купила...

Общи условия

Активация на акаунт