Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 759
Хехеее.... точно се сетих за теб Hug Сладкишче Simple Smile
Знам,че си на море беше казала Simple Smile как е там времето май не е много добре или?
Оп и мен как ми се ходи и ще се мъча да навия моя любимец да отидем за няколко дни не по късно от 15 юни стига да няма работа много! Искам е така за 3/4 дни не повече  Rolling Eyes ама не се знае дали ще ме огрее...

# 226
  • Мнения: 423
Абе не е ли малко студено за море още? мен ми е под носа де,  Sunglasses ама ми се струва хладничко newsm78

# 227
  • Мнения: 2 663
Едвам смогвам да ви изчета..............

Някоя беше питал за солариума-не се препоръчва по принцип, заради рак на кожата.
По време на бременност единственото, което може да се случи е да се появят петна(пигментации), което става също и от слънцето, заради хормоните.Това лъчение не може да навреди по никакъв начин на плода.
Аз лични ходя чат-пат, защото съм много бяла.Първия път се пекох 2 мин, за да видя как ще ми се отрази- нямаше никакви последствия.Реших да отида след няколко консултации с гинеколози и дерматолози.

Окосмяването по корема е напълно нормално-може да се засили може и не.През първата ми бременност нямах такива проблеми, но козметичката ми ме беше предупредила, че ако се появят за нищо на света не трябва да се третират, защото ще паднат след раждането.При опити за обезкосмяване ще продължават да ръстът.

Ох...........как искам и аз вече да сме на морето.............още 2 седмици ще откача

# 228
  • Мнения: 423
Kostans, ти за солариума сигурна ли си че е безвреден? аз много искам да отида, но всички ми казват че не е добра идея. А плажа нещо не ми е първа любов(или по-скоро пърженето на слънце иначе морето много си го обичам. Sunglasses

# 229
  • Мнения: 1 554
върнах се ИВИ е още в морската аз трябва да се стягам за път такава жега е на вън голям задух неможах да дишам грам вятър нямаше в морската

за ОКОСМЯВАНЕТО  казват на  която мама и се появи да 4ака 4ур4у   Joy
на мен ми се появиха и съм като горил4е hahaha

# 230
  • Мнения: 423
върнах се ИВИ е още в морската аз трябва да се стягам за път такава жега е на вън голям задух неможах да дишам грам вятър нямаше в морската

за ОКОСМЯВАНЕТО  казват на  която мама и се появи да 4ака 4ур4у   Joy
на мен ми се появиха и съм като горил4е hahaha
Oще ти завиждам за разходката! Crossing Arms

# 231
  • Мнения: 1 554
върнах се ИВИ е още в морската аз трябва да се стягам за път такава жега е на вън голям задух неможах да дишам грам вятър нямаше в морската

за ОКОСМЯВАНЕТО  казват на  която мама и се появи да 4ака 4ур4у   Joy
на мен ми се появиха и съм като горил4е hahaha
Oще ти завиждам за разходката! Crossing Arms

еде няма да се разберем така като се върна ще те разходя и тебе  smile3503

# 232
  • Мнения: 423
Така може Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 14
Колко много сте изписали само за един ден не успях да ви изчета първо ще докладвам после ще се върна назад  Mr. Green
Днес ходих да си взема изследванията и от там на ЖК (при мен е без часове) Най-много се притеснявах, че ще ми е нисък немоглобина (не съм привърженик на местните продукти ), а той 104  Party
Имах притеснения за бебока защото до онзи ден риташе като обезумял, а от два дни насам нещо спря да шава само ме гъделичка  Twisted Evil Обаче на прегледа нали и баща му го гледа си показа магарииките не се спря  Joy
Обясниха ми как да си подготвям зърната за кърмене вие правите ли такива "масажи"  newsm78 и да лежа по половин час всеки ден на лявата си страна  newsm78 Това незнам за какво помага
За окосмяването и при мен спряха да растат дано и скоро да изчезнат тези косъмчета много ще се радвам.
За моренце мен няма да ме огрее, че сме в разгара на ремонт  Cry Но мислим до Румъния да се разходим, че аз от години не съм била там да видим дали има нещо интересно  Grinning Но като гледам тия румънци как окупираха града и изпразниха хипермаркетите и магазините май ще е само разходка без подаръци   #Cussing out

# 234
  • Мнения: 177
колкото до космите, искам да ви кажа че аз "чурчу" явно отдавна си го чакам, защото си имах и от преди това  Blush Сага вече гледам са тръгнали и над пъпа... Добре че и мойто мъж си има доста, та моите не се забелязват  Joy Joy Joy За окосмяването си говоря на лекарите от няколко години. Все искам да направят нещо, а те понеже съм руса пък и явно са кьорави само ми се смеят.

Колкото до предварителните покупки.......съм много хитра. От суеверие не съм купила нищичко, а нещата които ви казах че чакам са от малкия ми племенник и сега е единствената възможност да ги вземем. Няма да ходим отново до София до Денят. Но все пак ще ви ги покажа  smile3521 Приятелките и роднинките ми като разбраха че съм бременна ме затрупаха с дрехи, а и имам на склад дрешки и други работи ако е момченце и ако е момиченце.

# 235
  • Мнения: 23
Ох,камък ми падна от сърцето ,благодаря за обясненията. Еми , ще си ходя така космясала ,ама ако реша и на плаж да отида ще трябва да си набавя цял бански или по потник ,абе ще му мисля Thinking
А така ,Сладкишчето на моренце ,тя водата е лед ,поне да случиш на хубав басейн .Айде ще разказваш после за впечатленията ти от най голямата строителна площадка на България в момента  Mr. GreenСъсипаха ни хубавия курорт  #2gunfire #2gunfire
Не рискувайте със солариума,моля ви . Naughty
На който ще пътува на някъде пожелавам весело изкарване .Тук вече започнаха да се разхождат абитюриенти с готини коли .Как тайничко им завиждам /самоза вечерта разбира се /.Добре че още хвърчат във въздуха и не предполагат после какъв секс е живота  #CrazyМай станах много сериозна  Joy Joy
Чао за сега

# 236
  • Мнения: 423
August-инка  за лежането на лявата страна, мен ме карат направо да спя на нея, защото бебока се завирал все от дясно newsm78не знам какъв  е проблема то и ляво и дясно все си едно и също newsm78, а за гърдите мен даже ми предписаха някакъв крем, но не му помня името и трябва всеки ден да си правя масаж с него, но понеже в упътването пишеше от осми месец нататък  и аз още се ослушвам.

# 237
  • Мнения: 14
За гърдите ми казаха с бодемово масло да намазвам само тъмната част около зърното и после да ги "пощипвом" с три пръста

# 238
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
О, чудо-над София изгря слънце. Бях забравила какво е, дано да е за дълго. Praynig

# 239
  • Мнения: 423
За гърдите ми казаха с бодемово масло да намазвам само тъмната част около зърното и после да ги "пощипвом" с три пръста
моето си е някакво лекарство  -май се казваше гермастан или нещо подобно, но иначе масажа е същия

Общи условия

Активация на акаунт