Дарко, Делта или дриг сладолед предпочитате? Не е реклама......

  • 41 683
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Какъв ще да е ...делта,дарко, марко, все тая - сладолед ли е - нападаме и омитаме за норматив, и кутията не гледам каква е на цвят даже  Mr. Green
Аз напоследък си купувам само сладолед от 1 и 2 кг Фамилия, карамела най-много ми харесва, евтин е и е много вкусен....незнам на коя фирма е.Яла съм и много ми харесва също и сладоледите на Изида  Heart Eyes особена сладоледа сандвич....що сладоледени сандвича съм опустошила миналото лято ....не мога на пръсти да ги преброя .... Crazy

# 16
  • Мнения: 1 881
И аз съм луд фен на "Феникс" /този, дето го има в халите, срещу градината на "Кристал"/. Любимият ми е "киселото мляко", еее, няма друг такъв. Работех преди на Мария Луйза и всеки ден почти, дори зимата обядвах такъв.
Има едни "Р........" , имитират ги, но не много успешно.....

Сега обаче нямам възможност и предпочитам "Дарко" пред "Делта". Последните ми се струват с много лед Crazy

# 17
  • Мнения: 1 174
Много рядко си хапвам сладолед.Сякаш само мъжа ми ме подсеща...Определено предпочитам  Делта пред Дарко. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 25 610
А за да не е реклама темата, авторката би трябвало да пусне други опции в анкетата!  Peace
Ето, вече има доста изброени марки сладоледи.  Wink Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Предпочитам салдолед Евга.  Peace

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Гласувах "Друг". Купувам само Изида  newsm10

И аз.

# 21
  • Мнения: 1 241
На Изида сандвича най-много ям
както и сладоледеното мляко и сладоледенки на Феникс май бяха

# 22
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Купувам най-много на "Изида", ако няма - замествам с "Дарко"  Peace
Нямам предпочитания дали ще е на клечка, в кофичка, кутия и т.н. - важно е да е в големи количества и по-начесто Crazy

# 23
  • Мнения: 1 906
Гласувах с опцията "Дарко".
Много харесвам и сладоледеното мляко на "Карил". Разкошно е!!! Не държа много на марката - повече на вкуса  Laughing.
Напоследък съм поставила волята си на изпитание и не ям сладолед, въпреки че го обожавам  Sad и изяждах неограничени количества.

# 24
  • Мнения: 1 117
Нямам особени предпочитания , но обичам на Делта

# 25
  • Мнения: 555
Купувам Дарко от Билата, а много харесвам един на фирма Карил (Ямболска фирма, по Италиански лиценз го правят) - страхотен, но рядко се намира.

И на нас много ни харесва  също и Феникс Peace но сега вече ми е доста далечда се снабдявам с него.

# 26
  • Мнения: 2 700
И аз съм за Казабланката на Дарко.

# 27
  • Мнения: 11 607
Колкото повече - толкова повече...Изида и Делта. И от машина! Няма да върна и Сникерс-а на Марс напр.,но ми е скъпичък.....

Искам повече опции(и аз...)

А за Карил... - не е успял до сега да ме впечатли, не ми харесва.

# 28
  • Мнения: 8 505

О,да!Понякога и Дени.А също и сладоледите на колограм (Рафи и подобни).

# 29
  • все тук
  • Мнения: 1 716
ГЛасувах с "Други", защото любимите ни сладоледи вкъщи са на пловдивската фирма "Uncle Charlie" - има ги в Билла и са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт