В каква поза спят бебоците ви?

  • 3 133
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 907
В повечето случаи Теди спи по гръб с вдигнати ръце и извъртяна на една страна глава Peace
И Дани спеше така,после ,около 7-8 м.се научи да спи по корем,с високо вирнато дупе.Много беше смешен.

# 16
  • Мнения: 1 668
Спокойно и ние спим само така. Peace
и ние така Peace

# 17
  • Мнения: 2 677
Когато беше по-малък и Бранко спеше единствено по гръб с разперени ръчички.
А сега спи предимно по корем.

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Откакто започна да се обръща много често го намирам по корем с вирнато дупе.

# 19
  • Мнения: 386
Моят бебо спи само и единствено по гръб, с разперени ръце - като разпнат  Laughing Rolling Eyes. Опитвам да го сложа на страни (дори го подпирам с възглавници), тц - не става. След десетина минутки се е извъртял някак си и пак е разперил крилете. Да кажа само, че сме на 4 месеца. Все ме е страх нещо да не се задуши. Вие имате ли подобна ситуация?

 И малката спи така, че и баткото често спи в тази поза.

# 20
  • Мнения: 498
Когато беше по-малка и Яна спеше по гръб,но сега започна да спи само по корем. Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 928
Спи единствено по гръб със разперени ръчички и вирнато носленце.

# 22
  • Мнения: 3 091
слагам Мия на страна, като редувам ляво / дясно. също така спи по гръб с вдигнати ръце и завъртяна на една страна глава

# 23
  • Мнения: 1 121
Моят бебо спи само и единствено по гръб, с разперени ръце - като разпнат  Laughing Rolling Eyes. Опитвам да го сложа на страни (дори го подпирам с възглавници), тц - не става. След десетина минутки се е извъртял някак си и пак е разперил крилете. Да кажа само, че сме на 4 месеца. Все ме е страх нещо да не се задуши. Вие имате ли подобна ситуация?

Ако наистина те е страх да се задуши, не го обръщай настрани, особено пък с възглавнички около него-така значително увеличаваш риска от задушаване и от SIDS. Най-новите американски проучвания съветват бебето винаги да се слага по гръб!

# 24
  • Мнения: 6 461
Когато бяха бебчета ги слагах на една страна.
Сменях страните...и така .
В момента  в който започнаха да се въртят...сами си заставаха в удобна за тях поза....и така са и сега.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
до скоро спеше само така, но вече се върти и я намирам в най-различни пози сутрин, най-често краката й са застанали, където е била главата когато заспива  #Crazy , как се върти и какво прави...не я знам  Grinning

# 26
  • Мнения: 296
Вечер спи по гръб и с разперени ръце, а през деня се върти във всички посоки smile3521

# 27
  • Мнения: 1 317
Ей така спи и ми взема акъла това дете



Пробвайте да стоите така няколко минути! Аз неможах, а тя цяла нощ е така изкилиферчена на мост! Луда работа  Laughing

# 28
  • Мнения: 439
Моят бебо спи само и единствено по гръб, с разперени ръце - като разпнат  Laughing Rolling Eyes. Опитвам да го сложа на страни (дори го подпирам с възглавници), тц - не става. След десетина минутки се е извъртял някак си и пак е разперил крилете. Да кажа само, че сме на 4 месеца. Все ме е страх нещо да не се задуши. Вие имате ли подобна ситуация?
и ние бяхме така и само ме хокаха,че ще му остане сплескана отзад главичка.От един месец на сам сам се обръща на една страна smile3524.И спамен не остана от предишната поза,така че не се коркай то си знае как му е удобно

# 29
  • Мнения: 498
Нашият мъник спи накъдето го завъртиме.За сега обича да спи и на страни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт