ФЛИРТУВА ПРЕД МЕН

  • 8 073
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ще ти мине, не се притеснявай, ще забравиш. Ти си тази , която би трябвало да си познава мъжа и да знае, кога един флирт е безобиден, а и понятието за флирт е доста относително. За теб може да е било кой знае какво, но той може би вече го е забравил. Ти преценяваш ситуациата, аз мисля.....че бих се накривила малко, особено ако за пръв път се случва, но едва ли ще правя трагедия от това. Ако пък се е случвало и друг път, трябва да знаеш че за него тези неща са много повърхностни не бива да те притесняват по никакъв начин.Според мен нямаш основание за притеснение. Naughty
Не мога да приема, че е нормално мъжът ми и въобще човекът с когото съм, да си позволява да се държи по такъв начин ПРЕД МЕН.  Naughty Представлява висша форма на неуважение. Аз не бих си позволила да унижавам човекът до мен така и не бих позволила съответно на него да го прави и да го смята за нормално. Все пак сме отишли някъде заедно и е грозно, меко казано.

# 16
  • Мнения: 552
Грозно е, адски грозно  Rage
Опитай да не си го слагаш на сърце, но и не оставяй нещата така, защото ако сега не стопираш това му поведение, скоро ще станеш свидетелка и на още по-интересни занимания на мъжа ти.
Аз моя бившия го дразнех, когато се заглеждаше по някоя засукана мадама по улиците. Започвах да я коментирам с него, а след това си набелязвах някой по-готин мъж и насочвах погледа му към него. За по-убедително веднъж даже намигнах на един без да забележи мъжа ми, за да му предизвикам вниманието. Резултатът беше мигновен: "Ти тоя познаваш ли го?" - "Не, разбира се   angel008" - "Ами той защо те гледа така?" - "Не знам......... сигурно ме харесва?!?!?! Да го попитаме ли?"
И повече такъв проблем нямахме. Е, след години разбрах, че е спал с една "обща" жена от общежитието, ама вече бяхме разведени.

# 17
  • Мнения: 4 406
сигурно има нещо, с което ти да го подразниш... а пробвахте ли по- късно, когато сте се поуспокоили, да изясните проблема?

# 18
  • Мнения: 2 336
Да наистина - поговорихте ли по - късно? Какво каза за държанието си?

# 19
  • Мнения: 198
Той не се чувства виновен. Казва,че нищо не е направил-не отрича стореното,но според него това нищо не означавало. Как да му кажа,че ме боли?!

# 20
  • Мнения: 3 268
Той не се чувства виновен. Казва,че нищо не е направил-не отрича стореното,но според него това нищо не означавало. Как да му кажа,че ме боли?!
Точно това ти казах и аз-той не чувства вина.Имам много дълъг семеен живот,20 години и просто знам как разсъждават мъжете при тези ситуации.Поговорете и му кажи,че не ти е приятно да го прави повече,но не го обвинявай,само ще се скарата повече.Дръж се като уязвимо и нежно създание,той ще се разтопи.

# 21
  • Мнения: 1 733
Той не се чувства виновен. Казва,че нищо не е направил-не отрича стореното,но според него това нищо не означавало. Как да му кажа,че ме боли?!
Ами просто му кажи, че те боли....

# 22
  • Мнения: 1 640
Е,някои от съфорумките са доста либерални и фриволни/може би/в поведението си,щом приемат всичко описано за напълно нормално и в реда на нещата.
  Да,ама не!За мен такава проява говори за липса на възпитание.Оттам пък идва и неуважението към съпругата/приятелката/и майката на детето му.Днес флирт,който той приема за нещо естествено,утре ще покани на гости порасналата дъщеря на съседите,след седмица ще подсвирква след ученичките и т.н.в аритметична прогресия.Който желае да си затваря очите пред такова поведение,моля,желая му успех в затварянето на очите.Аз моите си ги държа отворени, откакто започнах да се занимавам с мъже/ гаджета/ -беше преди повече от 16 години.
  Към авторката-скръцни му със зъби и категорично му изложи позицията си по в-са,не допускай да те убеди,че ти грешиш,а той е правият.Не ти си се държала неуважително и невъзпитано,нали?! А може и наистина за нещо да ти отмъщава,да е искал за нещо да ти натрие носа.Помисли,аз не зная.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А според мен тук не трябва да се търси кой крив, кой прав, кой консервативен, кой по-свободен. Възникнала е ситуация, която те е наранила. За други може и да е нормално, но за теб не е! Кажи му го! За него може да е нормално да флиртува, но при положение, че това те наранява, случката не бива да се повтаря.

# 24
  • Мнения: 198
Е,някои от съфорумките са доста либерални и фриволни/може би/в поведението си,щом приемат всичко описано за напълно нормално и в реда на нещата.
  Да,ама не!За мен такава проява говори за липса на възпитание.Оттам пък идва и неуважението към съпругата/приятелката/и майката на детето му.Днес флирт,който той приема за нещо естествено,утре ще покани на гости порасналата дъщеря на съседите,след седмица ще подсвирква след ученичките и т.н.в аритметична прогресия.Който желае да си затваря очите пред такова поведение,моля,желая му успех в затварянето на очите.Аз моите си ги държа отворени, откакто започнах да се занимавам с мъже/ гаджета/ -беше преди повече от 16 години.
  Към авторката-скръцни му със зъби и категорично му изложи позицията си по в-са,не допускай да те убеди,че ти грешиш,а той е правият.Не ти си се държала неуважително и невъзпитано,нали?! А може и наистина за нещо да ти отмъщава,да е искал за нещо да ти натрие носа.Помисли,аз не зная.
Мисля,че няма за какво да ми е сърдит и да иска да ми натрие носа. Но дори и така да е-това не е начина. Така показва единствено неуважение,пренебрегва човека,на когото преди час е казал 'обичам те'. Знам ли какво ще ми поднесе след месец,ако не му покажа неудобрението си на постъпката му сега... Отново ще се опитам да му обясня как се чувствам-дано да осъзнае,че ме е наранил.
Благодаря на всички за подкрепата!  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 336
пожелавам ти успех в това начинание. Дано да можеш да говориш така, че съпругът ти да те чуе.
 Praynig

# 26
  • Мнения: 4 380
Той не се чувства виновен. Казва,че нищо не е направил-не отрича стореното,но според него това нищо не означавало. Как да му кажа,че ме боли?!
Точно това ти казах и аз-той не чувства вина.Имам много дълъг семеен живот,20 години и просто знам как разсъждават мъжете при тези ситуации.Поговорете и му кажи,че не ти е приятно да го прави повече,но не го обвинявай,само ще се скарата повече.Дръж се като уязвимо и нежно създание,той ще се разтопи.

Да, да...нежно и уязвимо...Още нещо? Да пророни сълзица за по-голяма достоверност? #Crazy

Ще го направя на бъз и коприва. #2gunfire Close Ще снима нечии цици и ще я унижава публично и няма да се признава за виновен? #2gunfire
Брех мухльото! Ще му се стъжни живота просто, ако посмее някой на мен да ми спретне подобно публично унижение.

Зарязване и раздяла понасям, унижение НЕ! Naughty Naughty

Изобщо не бих се обяснявала. Скандал и багажа му директно пред вратата!

# 27
  • Мнения: 2 336
Той не се чувства виновен. Казва,че нищо не е направил-не отрича стореното,но според него това нищо не означавало. Как да му кажа,че ме боли?!
Точно това ти казах и аз-той не чувства вина.Имам много дълъг семеен живот,20 години и просто знам как разсъждават мъжете при тези ситуации.Поговорете и му кажи,че не ти е приятно да го прави повече,но не го обвинявай,само ще се скарата повече.Дръж се като уязвимо и нежно създание,той ще се разтопи.

Да, да...нежно и уязвимо...Още нещо? Да пророни сълзица за по-голяма достоверност? #Crazy

Ще го направя на бъз и коприва. #2gunfire Close Ще снима нечии цици и ще я унижава публично и няма да се признава за виновен? #2gunfire
Брех мухльото! Ще му се стъжни живота просто, ако посмее някой на мен да ми спретне подобно публично унижение.

Зарязване и раздяла понасям, унижение НЕ! Naughty Naughty

Изобщо не бих се обяснявала. Скандал и багажа му директно пред вратата!
Това поведение е много радикално. Нещата стоят по много различен начин когато има дете.
Но пък ако до сега никога не си си показала рогата - може би крайно време е да се опънеш.
Може да се впечатли. Кой знае?

# 28
  • Мнения: 4 380
Цитат
Това поведение е много радикално. Нещата стоят по много различен начин когато има дете.
Но пък ако до сега никога не си си показала рогата - може би крайно време е да се опънеш.
Може да се впечатли. Кой знае?

Да бе, аз не знам как стоят нещата когато имаш дете.... Ще моли на колене да му прости. Той също има дете и за едни цици няма да го размени.

# 29
Цитат
Това поведение е много радикално. Нещата стоят по много различен начин когато има дете.
Но пък ако до сега никога не си си показала рогата - може би крайно време е да се опънеш.
Може да се впечатли. Кой знае?

Да бе, аз не знам как стоят нещата когато имаш дете.... Ще моли на колене да му прости. Той също има дете и за едни цици няма да го размени.
Защо си толкова сигурна не разбрах.   Абитуриентките имат доста стегнати цици  а и не само Simple Smile

Я си представи сега дирижаблените и увиснали  цици на жена му  и големия задник    и нещо младо агнешко.   Ммммм  newsm74  А дали след това не са се видели някъде  да провери как са и на пипане. 

Много странно мислене имате  някои жени: Аз вече имам дете от него  в кърпа ми е вързан.

И след като си си поръчал  боб чорба не значи че не можеш да си вземеш и порция мешена скара  newsm48

Общи условия

Активация на акаунт