Вижте колко бърборани чакат ОКТОМВРИ за да станат мами

  • 12 775
  • 311
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 115
И на мен ми писнаха тези дъждовни дни  Confused
Искам да се разхождам навън, по парковете или няма значение къде - само да сме навън. Ако вали всичките почивни дни ще обикаляме по магазините  Hug

# 76
  • Мнения: 157
Какви витамини пиете? Откога? Има ли друга, на която са изписали "Сюпле маман"

# 77
  • Мнения: 10
Здравейте мами Hug
Сутринта бяхме на преглед,всичко ни е наред,бебо беше много активен през цялото време,пипаше си личицето,мърдаше с ръчички и крачета, а в края на прегледа направи 2 прозявки и заспа Heart Eyes
Най-важното е че щедро беше разтворил крачета и видяхме,че ще ставам свекърва Mr. Green
Така,че ме оцветете в синичко Heart Eyes
viodidi   аз пия НАТАЛ АКТИВ от самото начало  Grinning

# 78
  • Мнения: 157
Fancity, честито ти момченце!
Аз досега - само фолиевата киселина си пия, чак сега каза докторката да почвам витамините... newsm78

# 79
  • Мнения: 10
Аз не съм пила фолиева киселина,на първият преглед доки ми каза да пия НАТАЛ АКТИВ на ХИПО,хубаво би било да се пие до края

# 80
  • Мнения: 227
Fancity - Честито и добре дошла в отбора на свекървещиците  newsm48

Мноого станахме ей, пък нали се говори, че малко мъже имало и на един се падали по седем жени, в нашия месец ще да е обратното  smile3508 Блазя им на девойките октомврийки  thumbsup

# 81
  • Мнения: 283
Fancity, честит ти син и от мен!!!  bouquet

Аз другия месец ще кажа дали ще става свекървище или тъща!! макарче всички ми казват, че ще съ свекиииииии, но ще видим!! Laughing

А иначе аз пих само едни супер антиоксиданти на Аква Сорс и съм много доволна, предписа ми ги моята лекарка хомеопат!!!

# 82
  • Мнения: 71
Нищо не съм пила. Не са и ми казвала. Доки каза, че щом се храня добре, значи няма нужда. После с триста зора го накарах все пак да ми даде някакви витамини и ми изписа Центрум Матерна. Но чух само лоши работи за тях и така и не ги купих. Та сега се чудя какви да си взема.

# 83
  • Мнения: 295
Аз пия Омами - доволна съм. За матерна-та и аз чувам лоши неща, ама защо ще ги изписват тогава  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 113
Айде добър ден и от мен.Силвър радвам се че си
добре ве4е и си пристигнала даже в Италия.Дано си прекарате добре и да си купиш
много подаръци.
Меги,таткото ако има едно лесно него да го масажират цял ден,такъв е глезльо,ама от време на време като покажа зъбките и веднага изпълнява.И аз съм изгорена но само единият пръст ,купих си нов фритюрник и познай от парата така се изгорих,4е мехур ми стана и се пукна ве4е,но още ме боли доста.Абе ще мине то ,нали сме корави души ние жените,търпим.
Поли1234 ,а знаеш ли че веднъж бяхме с една моя приятелка тръгнали за едно село,да взимаме рентата на свекърва ми(лека й пръст),та двете сме се наконтили зимата беше с едни дълги палта,с едни ботуши с високи токове ,направени ама изтупани,и хоп колата ни угасна не в квартал а в цяло ми ти село циганско.И ние с приятелката ми какво да правим,ами и мобилния няма обхват,малеее.Ами сега.Веднага цъфна един манго с един 4ук и вика отваряйте капака,дружката вика,абе я да се махаш   от тука,мангото се хили и вика,аа,ами тука ли ще   останете ма како,дай да ви помогна и в тоз момент излиза една дебела циганка с ръцете на кръста и като ни вика на нас ,я да се махате и на мъжа си каза нещо на цигански и тоя си подви куйрука и замина.Малее,ами сега,та бутахме двете добре 4е беше малка колата ,а в момента в който бягаме ве4е и бутаме едно ку4е като тръгна да ме гони и да лае,аз бягам с токовете представи си и викам циба циба,ама няма,малко остана да ме захапе ,ама колата запали та се мушнахме вътре.Още като се сетим за тоя слу4ай с дружката голям смях пада.
Женя и аз съм от Добри4,раждах в болницата през 95 год.Стоилов ми беше доктора и на сестра ми двете раждания той и асистира.А на смяна като раждах беше Дянкова.Без уговорки без нищо  ,вси4ко мина добре.Разбрах ве4е и ВИП стаи имало.4естито ти моми4енце ,да ти се роди живо и здраво.
Светле,не се притеснявай ,вси4ко ще мине добре,виж Ивон и тя милата що  
ядове бра и притеснения,и накрая вси4ко мина много добре. И това ще мине,знам 4е ти е тежко сега и притеснено ,но мисли позитивно.И моля те бе мила,постарай се да пишеш на кирилица като вси4ки други,И на мен ми беше трудно в на4алотто но свикнах,ей там горе в дясно има кредор ,използвай го.Не се сърдиш нали?Ама е по лесно за четене на кирилица. Simple Smile
А сега и аз да дам рапорт в4ера бяхме на контролен преглед,момата ни такъв балет ни изигра та умряхме от смях,показа си хуубави4ко бонбоната и даже снимка имаме.Тежи 476 гр.Вси4ко е наред ,поразпитах докторката това онова,гледа ми краката и каза,4е не е страшно,дето ми се
надуват,натиска с пръст и не потъваше,само ставаше по светла кожата,и аз знам 4е ако потъва пръста ти е има  албумин в урината.Каза,4е може би дето съм била много време права тези дни и затова са ми отти4али.Ина4е с килата направо ме е срам,3 кг отгоре.Общо до момента 10 отгоре съм и имам 7 отпреди това над моята норма,4е пих едни лекарства и ка4их от тях ,ужас дано после лесно ги сваля.Аз си мислих че този път няма да съм качила толокова много ,уж не ям вечер избягвам,само на плодове гледам да е,ама май същата работа.Та да видим занапред.
Имам час за 3Д за петък,обаче моята лекарка каза,че било рано още да ходя и нямало смисъл да си харча парите,каза,че нямало да видя това което искам,и тя  щяла да ми каже кога.А за ФМ питах вече двама лекари и ми казаха чак към 29 седм. и че да не се приреснявам че всеки път като ме гледали на ехографа ,гледали и морфологията на бебето и ако е имало нещо обезпокоително  щели да ме изпратят на специален преглед.Та еди ги разбери,За сега се отказах от 3Д ,е чакам докторката като каже.
Анет,мила,триколки не видях в магазина,нарочно дори се загледах да видя,но да ти кажа честно тук много рядко се използват,поне по мои лични наблюдения.Не знам защо,тук бедните си носят бебета на ръце,а богатите си разхождат бебетата в колички и то само по молове повечето и някои паркове но там няма ни дупки ни нищо,та може би затова не им трябват триколки.Абе не ги знам защо ,но да ти кажа тук най използваните марки пак по лични наблюдения са Gracco,Peg Pereggo,Chicco.Като третата марка е най малко от трите.Най много първите две.Каня се да отида до магазините на чико да видя какво имат,но скоро и там  ще цъфна.Иначе имат много бебешки марки тука,но са непознати за мен,все американски.

За витамините  щях да казвам,пия Матерна и Фолиева киселина от самото начало на бременноста и Витамнин C на ден по едно,питах докторката вчера до кога,каза до края,питах я и за антиоксиданти,каза,че в Матерната имало и няма нужда от други.Та така,аз да ви кажа се доверявам на докторката,ако не са полезни няма да ги изписват.Не вярвайте на всичко писано по форумите ,не винаги е вярно.Все пак лекарите са по компетентни от нас.
Айде със здраве и до скоро писане.Аз излизам  сега по работа малко и като с евърна пак съм тука,ей че краста ама ,ама приятна.хехехе  Grinning

# 85
  • Мнения: 283
Момичета аз след изпих тези супер антиоксиданти на Аква Сорс сега продължавам с коластра и зелени водорасли пак на Аква Сорс!!!

# 86
  • Мнения: 270
Silverarrow защо ли и аз не се учудвам за това което сте преживели до момента  ooooh! дано нищо подобно да не ви сполетява до края. С нетърпение ще чакам снимките  Hug
Ивонка късмет на изпита  Peace
Светле с теб сме макар и само духом. Стискам палци амниото да мине добре и безболезнено и да имаш най хубавите резултати за да се радваш на хубаво и здраво бебче.  Praynig Praynig Praynig
Меги, моя позната се изгори наскоро доста жестото и са й предписали Контратубекс, не съм я чувала скоро но отзивите за сега са ОК

Абе наистина много момченца за сега, я момите да се показват вече
 stork-girl stork-girl stork-girl

# 87
  • Мнения: 8
rally - направо ми взе акъла!!!
И пътеписа е прекрасен, много увлекателно си го написала - чета аз, възхищавам се и се заливам от смях - ма много сте били интересна картинка на фона на тяхната организация на ежедневието хихихи  hahaha hahaha
А за снимките - какво да ти кажа - като картички са...както си и мислех най-много ми харесаха тези от Пекин...как ти завиждам, че си се докоснала до тази толкова древна цивилизация  smile3521
Тези от Делиан ги разгедах малко по-отгоре, отгоре, но не видях криминалните снимки на луксозния 5 звезден ресторант???  newsm78

Е аз ще си тръгвам по-рано от работа днес, така че пожелавам на всички весели почивни дни, по-малко дъжд и повече ритничета newsm32

# 88
  • Мнения: 22 526
Здравейте на всички.
По темата за витамините, аз нищо не пия засега, но започвам да се замислям дали да не си взема някакви. След 2седмици съм на консултация и ще се посъветвам и с докторицата ми.
За килограмите....ами с 3кг отгоре съм, откакто преди 2седмици качих 2кг изведнъж гледам да не се тъпча особено. Или ако хапна повече някой ден, на другият го карам по-леко - на салатки, такива неща.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 849
Момичета, аз от една седмица вече кашлям като магаре и няма спиране особено вечер, 15 минути спя, 15 минути кашлям и така до сутринта. Пия Стодал (хомеопатичен) ама не помага, коремът ми така се тресе и свива и много се притеснявам за бебоците. На всичко отгоре днес шефката ме извика на работа за един час (аз съм в болнични от петък) и то за разни глупости  #Crazy. Реших да отида в банката да си изкарам карта, на която да ми превеждат болничните и чаках 45 минути да ми излезе номера, накрая побеснях и направо отидох на едно гише. Та общо взето така ми мина целия ден, вместо да се лекувам.

И сега имам една молба, казвайте някакви бабешки рецепти за суха кашлица, че вече започвам да изпадам в паника.

Общи условия

Активация на акаунт