Kaша Слънчо

  • 1 479
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441
Да не му става тежко на детето newsm78.Моят син изяжда същото количество каша(на Слънчо) и издържа до следващото хранене,което е след3,5-4 часа,а е почти на 2 години.Между храненията му давам плод,сок или плодово пюре,а след като избиха всички резци давам и солети.

# 16
  • Мнения: 393
Дъщеря ми е на почти 7 месеца и издържа по 3-4 часа след като яде каша. Струва ми се, че бебето не може да плаче от глад?  newsm78 Всеки път след една и съща процедура ли се получава това?

# 17
  • Мнения: 254
Дъщеря ми е на почти 7 месеца и издържа по 3-4 часа след като яде каша. Струва ми се, че бебето не може да плаче от глад?  newsm78 Всеки път след една и съща процедура ли се получава това?
Ами да аз 3 пъти давах каша в отделни дни и след като хапне е кротка и след има няма час и почва скърцане и после рев, вдигах я друсам , не млъква и като и дам шишето почва да се радва и се опитва с нейните ръчи4ки да го захапе и за 2 мин изпива 180 мл. фризолак, със сигурност не и е тежко, когато преяде с пюре после връща, но каша не е връщала.

# 18
  • Мнения: 393
Освен да смениш кашата и да пробваш с някоя друга марка, нищо друго не ми идва на ум.  newsm78

# 19
  • Мнения: 86
Давай смело храна, след като се вижда че е гладно детето. На мойто Габи си му давах колкото си иска...веднъж повече, веднъж по-малко....Е вярно, че сега е големичка:) Но пък може да бие децата в яслата Laughing А пък и тя не се засищаше с тези каши.....и аз затова спрях да и ги давам....

# 20
  • Мнения: 254
Давай смело храна, след като се вижда че е гладно детето. На мойто Габи си му давах колкото си иска...веднъж повече, веднъж по-малко....Е вярно, че сега е големичка:) Но пък може да бие децата в яслата Laughing А пък и тя не се засищаше с тези каши.....и аз затова спрях да и ги давам....
Party Party Party Party
В коя ясла ходите Simple Smile

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз давам каша, но после дохранвам с АМ, защото и при нас се получава така- най-много час след като е яла каша и е гладна  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 947
Просто давай повечко - нека бебока да си похапва, щом иска! Може да добавяш и няколко лъжици АМ - аз така правех понякога. Иначе моя син и до ден днешен обожава кашите!

# 23
  • Мнения: 4 447
Аз давам кашата за следобедна закуска, т.е. замествам следобедното мляко с нея.
Не мисля, че 250 гр. е малко за бебе на 5 мес. и половина...
Ако детенцето ти е гладно скоро след основното хранене, дай му 1/2 плодово пюре или сок, за да се позасити малко до следващото основно ядене, защото иначе има опасност от прехранване /това е мое мнение, не те ангажирам с него и не твърдя, че съм права - така бих постъпила аз/.

Според мен 250 са много, но то си е до нужди на детенце... Аз съм така - между яденетата имаме едной малко мляко 60-100 и то, за да заспи, че инак не ще диваненцето  Sunglasses

И така следобед имаме едно плодово, вече е малко повече от 130гр, но пак си зависи, от вчера му смесих част от пюрето с каша безглутенова и папка - хареса му.   chef

Общи условия

Активация на акаунт