Бял списък на хотели в страната

  • 231 551
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 136
И аз съм за . Определено съм доволна.
В този хотел, настанявайки се в стаята  намерих солети до леглото, носиха ми тапа за ваната около час, сервитьорката счупи  и разля де що успя. Рецепционистката не благоволи да прекрати телефонния си разговор докато ме обслужваше. Басейнът отваря в  чак в 10...
Докато закусвахме един багер копаеше  и дигаше доста шум пред прозореца на ресторанта, но това сигурно не е актуално, вероятно стоящото се тогава, вече е готово.
Иначе е красиво построен, но претенциите не се покриват ...
Гадно,  не ми се е случвало. Аз съм доволна. Oпределено ми е приятно да отседна за няколко дни в Лион Банско. По въпроса с багерите, собствениците на хотела нямат никаква вина, по скоро вината е на Община Банско, че не е взела мерки да не се строи в сезона.
И аз съм за . Определено съм доволна.
В този хотел, настанявайки се в стаята  намерих солети до леглото, носиха ми тапа за ваната около час, сервитьорката счупи  и разля де що успя. Рецепционистката не благоволи да прекрати телефонния си разговор докато ме обслужваше. Басейнът отваря в  чак в 10...
Докато закусвахме един багер копаеше  и дигаше доста шум пред прозореца на ресторанта, но това сигурно не е актуално, вероятно стоящото се тогава, вече е готово.
Иначе е красиво построен, но претенциите не се покриват ...
Гадно,  не ми се е случвало. Аз съм доволна

# 166
  • Мнения: 331
х-л Панорама - Доспат - успяхме да нощуваме там само веднъж, по случайност имаше свободна стая, след това колкото пъти се опитваме да отидем там с резервация няма места с месеци напред... което ми напомня, че скоро не сме се пробвали, може пък да ни излезе късмета Simple Smile

# 167
  • Мнения: 1 144
В момента сме в Катарино и определено вече не е за белия списък. Трябва много спешно да вземат мерки. Хотелът беше фул до вчера, но не чух никой от гостите да е особено доволен. Спасява го единствено невероятното му местоположение и усмихнатия и любезен персонал. Ние сме в къщичка като миналата година, но тревата не е окосена (а на някои къщички е окосена, явно не им е стигнало времето), не са изкарани шезлонгите, дори не попитах пръскано ли е за кърлежи. В къщичката ни (вила Вихрен) е счупено иноксовото кошче за боклук в банята и всеки път като хвърлям памперса, трябва да го отварям с усилия. Мивката също е пукната. Кърпите ни сменят всеки ден, но чаршафите нито веднъж за пет нощувки ????? Бебешкото легло е счупено и изглежда опасно. Телевизорът не е плазмен. Храната на блокмасата е под всякаква критика. Без да преувеличавам. На обяд не можеш да поръчваш в ресторанта, отново предлагат само блокмаса, отново с мазнотии, гадни супи и смачкани салати. Моите момчета постоянно са на сандвичи и румсървис. Лобито вони отдалеч на цигари, а на местата за паркиране пред къщичката (отбелязани с числата на къщите, за да не паркира всеки) пиколото паркира колите, на които не може да намери място. Басейнът беше леден първите дни. Всичко това, слава богу, не успя да ни развали почивката, защото беше слънчево, ходихме на разходки, децата си поиграха (и площадката плаче за ремонт), запознахме се със симпатични семейства, момчетата караха АТВ, играхме тенис, боулинг, и не знам още какво, изобщо има развлечения. Но ако не се погрижат за пропуските си, ще западат все повече и повече. Дойдохме с отлични впечатления от миналата година, а ще си отидем леко разочаровани.

# 168
  • Мнения: 1 173
спа клуб бор Велинград-очарована съм от спа центъра, не чак толкова от храната на вечеря, но на закуска се отсрамиха, в борова гора е, заради спа процедурите мога да го включа в топ 5 на спа хотелите, които съм посещавала Simple Smile

# 169
Нека изброим хотелите, които са научили как да се държат с гостите си, приветливи са, чисто е, съотношението цена-качество е разумно и изобщо- където пак бихте искали да отидете и препоръчвате и други да отидат. Сякаш не са толкова много тези места, мисля, че е добре да ги изброим и поощрим!  Peace
Често ровим да търсим отзиви за тук или там, а може информацията да е на едно място...

Преди време потърсих информация за хотели в определен град.
Намерих много сайтове с такава информация. И нито един не ми свърши работа!?
Тогава реших да си направя собствен сайт за хотели .
И да записвам информацията за посетените от мен хотели - само тези, които съм видял с очите си. И задължително да има много снимки на стаите и различните екстри, които тези хотели предлагат!
И се получи това: Xотели
И понеже липсва "бясна комерсализация" - публикувани са телефоните на самите хотели , а не на "посредниците".
Засега броя на обектите не е много голям, но тази година смятам да го увелича драстично.

# 170
  • София
  • Мнения: 2 164
Синеморец - вила Зеленика
Банско - хотел Перун
Говедарци - къща Джамбазки

# 171
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хотел Лайт Велинград, страхотен е  Peace

Още един глас за него  Peace

# 172
  • Мнения: 2 232
спа клуб бор Велинград-очарована съм от спа центъра, не чак толкова от храната на вечеря, но на закуска се отсрамиха, в борова гора е, заради спа процедурите мога да го включа в топ 5 на спа хотелите, които съм посещавала Simple Smile

И ние ходихме там. Но е хубаво само от понеделник до четвъртък, защото е по-спокойно. През уикенда е страшен гъчканак. А обслужването не е на ниво според мен. Някакви застреляни сервитъори. Единият казва, че дадено блюдо го няма, а после момичето казва обратното. А и едно и също нещо го готвят по 2 различни начина. Освен това закуската е на шведска маса само петък, събота и неделя иначе ти носят готова чинийка с няколко неща и едно кафе. Стига толкова. Според мен това е супер хотел за семейства с деца, понеже цените на апартаментите са достъпни и то само през седмицата, но като цяло трябва мноооооого да се учат още.
Ето от този остаханме много доволни http://www.azaliahotel.com/read.php?name=1&lang=bg
От едната страна на хотела е пътят от който влизаш, а от другата страна излизаш на пясъка. Разположен е на самият плаж (има заградена собствена територия с шезлонги). Има СПА център и басейн с минерална вода. Стаите са хубави и чисти и обслужването е на ниво. Не зная как е в пиковия летен сезон, но през останалото време е супер.

# 173
  • Мнения: 910
Хотел Олимпик във Велинград  Peace http://www.rezervaciq.com/hotel_olimpic.html

# 174
  • София
  • Мнения: 6 744
Хотел Валео - гр. Балчик  Hug
Мноооого сме доволни!!!

# 175
  • Мнения: 849
Априлци- хотел ''Сватовете'' Peace
Стара Загора-Хотел ''Мания'' Peace
И двата разполагат с ресторант с 4удесна кухня и обслужване

# 176
Хотел Астрея -Хисар ,бяхме там за майските празници много ни хареса!!! Peace :lol:www.hotel-astraea.com

# 177
  • Мнения: 75
Моля препоръчайте ми хубав хотел или хотелски комплекс в Балчик. Да става за семейство с малко бебе (на 1 годинка).

# 178
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 143
"Янтра"- В. Търново. Перфектен. А гледката- красота и хармония...

# 179
  • Мнения: 5 370
"Янтра"- В. Търново. Перфектен. А гледката- красота и хармония...
Сериозно ли ? Не съм го виждала от години, преди беше една тотална разруха и мизерия.
Ще взема да го потърся в нета.

Общи условия

Активация на акаунт