Бял списък на хотели в страната

  • 231 551
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 622

Стаята е 78 лв., а апартамент с две отделни спални и холче е 160 лв. Всичките стаи имат чудесни балкончета с шезлонги. В цената е включена закуска, ползване на басейн, шезлонг, сауна и парна баня.

# 226
  • Мнения: 1 897
Tasha, в апартамента колко бани има и как са/е разположени?

# 227
  • Мнения: 3 622
Tasha, в апартамента колко бани има и как са/е разположени?

Апартамента има две спални, холче и една баня. В банята се влиза от към холчето. Направена е за семейства с деца или за две двойки, ако са по близки и могат да ползват обща баня

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 19:31 от Tasha

# 228
  • Мнения: 1 897
Благодаря Tasha, щом банята е в хола, ни устройва идеално.
  bouquet

# 229
  • София
  • Мнения: 7 972
Аз бих препоръчала и нещо повече от Сани,но много хора не могат да си го позволят. Peace
Затова темата е Бял списък на хотели в странатаMr. Green

Препръчай, все пак. Не е ли Сани най-доброто на Халкидики?
На Халкидики не е ли най-доброто Порто Карас?

# 230
  • Мнения: 934
Аз бих препоръчала и нещо повече от Сани,но много хора не могат да си го позволят. Peace
Затова темата е Бял списък на хотели в странатаMr. Green

Препръчай, все пак. Не е ли Сани най-доброто на Халкидики?
На Халкидики не е ли най-доброто Порто Карас?

Фантичка едва ли може да направи сравнение между двете Mr. Green

# 231
az da popitam ima li niakoi koito ima skoroshni vpechatlenia ot hotel diva chiflika
 Hug

# 232
  • Мнения: 503
Китен - Додо бийч Peace

# 233
  • Мнения: 4 447
В началото на летният сезон посетихме Балчик.
Хотел Св. Валентин - страхотно! Препоръчвам ви
го с две ръце! Имат си и кръчмичка, в която се
готви прекрасно. Обслужването е на ниво и
стаите са страхотни!  Heart Eyes

# 234
  • София
  • Мнения: 1 031
Кажете нещо за Мариета Палас, моля.

Ние бяхме в Мариета палас три нощувки от 7 до 10 август и ни хареса. Чисто е и тихо. Ние бяхме в апартамент, който беше просторен и приятен. Детето се разболя и повръща един ден и ни смениха чаршафите любезно, въпреки, че бяха претрупани с работа, защото хотела тъкмо се запълни. Не сме опитвали храната в ресторанта, освен закуската. Има басейн и джакузи на покрива и хубави коктейли.

# 235
  • София
  • Мнения: 297
Препоръчвам: "Реденка Палас" Peace Страхотно място. С пекрасни впечатления останах.
http://www.apartmentsbulgaria.com/bg/bansko/redenka_palace_bg-0080.html

# 236
  • Мнения: 152
Хотел"Чиплаков"-Китен .

# 237
  • Мнения: 305
Хотел "Агарта", Чепеларе  Peace
www.hotelagarta.com

# 238
  • София
  • Мнения: 122
хотел ТЕЗЕЙ в Созопол.  Има басейн, интернет и всяка стая е с различен интериор, открит е миналата 2007 год.  Млади и предприемчиви собственици, удоволствие е да им бъдеш гост  Peace

И да не забравя Апартхотел Лъки Банско. Студиата са много уютни, тихо е , не се чува съседа. Има много добри пакети извън сезона, блок масата за закуска е повече от обилна. Сега ще ползваме там Спа пакета за 3 нощувки - ето какво включва , заслужава си наистина Спа пакет Рейска наслада

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 12:38 от galeto123

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 104
Хотел Almond в Карлово - препоръчвам горещо! http://www.almondbg.com/bulgarian/index.html

Общи условия

Активация на акаунт