Бял списък на хотели в страната

  • 228 687
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 112
Горещо препоръчвам вилен комплекс "Каталина" - Цигов Чарк. Бяхме за уикенда - много приятно хотелче, чисто, с любезен персонал. Въпреки, че се води 2 звезди, има всички удобства, които предлага 3-звезден хотел. И беше много добре отоплен, дори бих казала прекалено Grinning

# 706
  • София
  • Мнения: 1 255
Хотел Средна гора гр. Стрелча. Много приятно местенце, хубава кръчма, ниски цени.

# 707
  • софия
  • Мнения: 757
Zmeycho , Вие бяхте в хотелската част, нали?
Как са цените в ресторанта?

# 708
  • Мнения: 112
В хотелската част бяхме, да Simple Smile
Цените в ресторанта са нормални - вечеря за двама с каничка вино от 1л ни излизаше около 30 лева. Салатите бяха по 3-4 лева, супите - около 2 лева. Ние повече на предястия караме Wink Не ми направи впечатление да е много скъпо, а беше страшно вкусно! Simple Smile

# 709
# 710
# 711
  • Мнения: 472
От нашият опит:
1. Хотел Финландия- Пампорово
2. Хотел Орловец- Пампорово
3. Хотел Борика -Чепеларе
4. Хотел Хризантема- Сл.Бряг

# 712
  • Мнения: 73
 Привет, не намерих в последните страници някой да е споменал за хотелите "Св. Спас" и  "Бор" във Велинград. Както вече писах в една друга тема, почивката ни в двата хотела тази зима беше истинско удоволствие. Най-вече заради местоположението на Бор в гора и отличното обслужване, а и заради приятното усещане да си на върха на града. В Спас не можахме да извадим децата от детския басейн...
С голямо желание бихме посетили отново някой от тях, и ще го направим[smilie=smile3521.gif]

Последна редакция: нд, 27 фев 2011, 15:15 от elmyrcho

# 713
  • Мнения: 5 370
Акватоник Велинград и Аквилон Баня, две места, които с кеф бих посетила и пак, и пак.

Акватоник е място за тотално размазване и глезотии.

Аквилон е по-скоро тип "семеен "хотел, много чист, топъл, с разкошен топъл басейн. И на една ръка от Банско, без навалиците и режещите цени.

(апартамент с една спалня и всекидневна плюс кухня със закуска за 3 дни ни излезе 330 лева. 4 човека, ние с детето и бабата)

# 714
  • Мнения: 556
Анхиало Бийч-Поморие.
Фенерите-с.Кметовци.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Някой да има впечатления от х-л Империал Пловдив? Peace

# 716
  • Мнения: 413
Някой да има впечатления от х-л Империал Пловдив? Peace

Да, аз, лични.  LaughingОтсядах там пред няколко месеца, строяха разширение на хотела и беше като една голяма строителна площадка. Вътре хотелът е чист, комфортно обзаведен, не е луксозен в никакъв случай, но е на добро ниво за звездите си.  Много красива градина има, където половин Пловдив се жени. Закуската сутрин е много богата. Ресторантът не го пробвахме вечер, защото е твърде кичозен и непосещаван за моя вкус. Ако мога още с нещо да помогна, насреща съм. Почти за същите пари на следващата вечер отседнахме в Тодоров, където си е малка приказка, да си дойдем на думата, че темата е такава! Peace

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Някой да има впечатления от х-л Империал Пловдив? Peace

Да, аз, лични.  LaughingОтсядах там пред няколко месеца, строяха разширение на хотела и беше като една голяма строителна площадка. Вътре хотелът е чист, комфортно обзаведен, не е луксозен в никакъв случай, но е на добро ниво за звездите си.  Много красива градина има, където половин Пловдив се жени. Закуската сутрин е много богата. Ресторантът не го пробвахме вечер, защото е твърде кичозен и непосещаван за моя вкус. Ако мога още с нещо да помогна, насреща съм. Почти за същите пари на следващата вечер отседнахме в Тодоров, където си е малка приказка, да си дойдем на думата, че темата е такава! Peace

мерси!

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Момичета някой би ли ми дал линк на хотели около София и във София на приемливи цени 40-50лв. за двойна стая.Благодаря.

ако не е късно за питането можете да изберете на тази цена хотелски апартаменти в центъра на София, нещо от рода на това:

http://www.rentapartment.bg/bg/Апартаменти-в-София/Rosa---апартамент-под-наем-в-центъра-на-София.html

# 719
  • София
  • Мнения: 795
за да не е зъвсем запис
доволни сме от обслужването в http://www.balani-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт