Щастливи ли сте че точно той е таткото на ващето дете/деца?

  • 4 993
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Заради обич ще да е  Laughing решихме да имаме дете след 7 години семеен живот.

# 16
  • Мнения: 498
Да уточня за да не ме разберете погрешно. Grinning Ние също се обичаме много.
Но има и "грешки" и една жена за да не остане сама се жертва.Точно заради една приятелка пуснах тази темичка.Безотговорни мами няма или поне са рядко,ама татковци... ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 416
Обичаме се. Това не значи, че не съм си задавала въпроса: "Най-добрият избор ли направих?".

# 18
  • Мнения: 779
Обичаме се. Това не значи, че не съм си задавала въпроса: "Най-добрият избор ли направих?".


 PeaceИ аз ..

# 19
  • Мнения: 655
Защото се обичаме. Бяхме заедно 7 години, преди да се роди сина ни.

# 20
  • Мнения: 1 732
Не съм женена за таткото на дъщеря ми. Вяра обаче беше зачената с любов.
Не мога да определя дали съм щастлива или не...
Вече...
Знам само, че съм искала точно нея, точно от този мъж. Това е.

# 21
  • Мнения: 6 461
Защото се обичаме.

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Обичаме се и ако не беше точно той нямаше нито да съм женена,нито да чакам бебе сега.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Разбира се, че съм щастлива! Човек не решава случайно подобни неща - как да протече животът му, с кого и т.н. Flutter

# 24
  • Мнения: 617
Ами щастлива съм как иначе. Заедно сме от 9 години не сме женени но скоро чакаме най-прекрасното същество да се появи.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Обичаме се!

# 26
  • Мнения: 2 336
Абе като гледам първата комбинация между двамата излезе много добра. Дано и с втората да е така. Радвам се, защото носи хубави гени Joy

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
ДА  Peace

Не харесвам всички черти в характера му, но никога не бих се замислила за друг баща на дъщерите ми   bouquet

# 28
  • Мнения: 724
Защото се обичаме Heart Eyes  txtloves

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Защото се обичаме. Обаче аз бях от бременните булки с малкото доуточняване, че живяхме заедно 14 години, решихме да си направим сватба по скоро заради купона и когато го решихме планирахме и бебето. Не очаквах, че ще стане от първия опит, но уви, получи се. Забременях точно 4 месеца преди датата, която си бяхме определили за сватба. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт