Заключвали ли са ви?

  • 2 854
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Мъжа ми и сестра му веднъж се прибирали от заведения по нощите. Но свеки сложила ключа отвътре и те не можели да си отключат. Звънели, чукали, отвътре кучето се скъсало да лае до преграхване /и то се отказало накрая/. Заболи една клечка в звънеца да звъни постоянно, но никой не ги чувал. След като прекарали повече от 3 часа в коридора чули някой да ходи и се разтропали. Свеки им отворила и казала "Ей добре, че не спях, а гледах телевизия та ви чух"  rotfImbo

# 16
  • Мнения: 742
 Grinning

Моята баба гледаше първото бебе около половин година. Ние с мъжа ми, естествено, използваме всяка възможна минута да сме навън и една вечер решаваме да отидем на кино. След киното седнахме  в заведение и малко преди полунощ се прибираме. Оказваме се без ключ и се започва лудо звънене , вкл и на дом. тел., тропане, блъскане по вратата.... Повече от час висяхме отвън, накрая звъннах на майка ми и отидохме да спим у тях. А на сутринта баба ми ни посреща с думите: Къде ходите, цяла нощ не съм мигнала, толкова се притесних!

Представям си какво хъркане е паднало, щом не ни е чула  Laughing

# 17
  • Мнения: 364
Невероятно ще прозвучи, но е истина - да, заключвало ни е кучето! Laughing

Ще излизаме някъде, съпругът ми по навик леко издърпва ключа и затваря вратата отвън. Заключваме и тръгваме. Онова ти ми куче, от яд, че го оставяме само, започва да скимти и да скача по вратата.

След 5 часа се връщаме, съпругът ми вкарва ключа и.....нищо. Не влиза! Shocked
Да поясня, че ключа беше закачен на ключодържател и, когато кучето е скачало по вратата, първо е бутнало ключа навътре, после ключа някак си се завърта.
Голям цирк беше! Докато разбием вратата, целият блок се изреди да види какво става. Като чуеха, обаче, кой е виновника за поразията, умираха от смях! Joy hahaha Joy

Влизаме вътре - тя /кучката/, по-ниска от тревата. Не разбрах, кога се скри зад леглото! Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
сестра ми като бяхме малки ме заключи на терасата,ама нарочно и аз разбих стъклото с крак Embarassed,голям бой ядохме,но това не ми попречи аз да я заключа след 1 седмица Joy
а това с ключа вътре в ключалката и после да заспя ,често съм го правела и аз като онова детенце имах доста здрав сън,представям си брат и сестра ми как са се чувствали

# 19
  • Мнения: 4 546
да, на терасата. пафкаме си сутрешната цигара с брат ми, той като приключи се врътна, заключи по навик и отиде в другата стая като затвори всички врати по пътя си. като счупих с крак стъклото ме чу  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 256
А мен са ме заключвали в университета  Joy
Имахме някакви упражнения до към 20,00ч на последния етаж на едно от крилата на Биологическия университет, което се заключва с решетка (там бяха и компютрите)
Охраната минала и заключила. Тръгваме си ние (10-на човека) и  Shocked
Изредихме всички ключове които имахме и добре, че единия стана. А портиера долу седи и си гледа телевизия  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 4 546
А мен са ме заключвали в университета  Joy
Имахме някакви упражнения до към 20,00ч на последния етаж на едно от крилата на Биологическия университет, което се заключва с решетка (там бяха и компютрите)
Охраната минала и заключила. Тръгваме си ние (10-на човека) и  Shocked
Изредихме всички ключове които имахме и добре, че единия стана. А портиера долу седи и си гледа телевизия  #Cussing out
науката иска жертви  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 495
Аз заключих моя приятел на терасата, тъй като ме беше ядосал. И той потропа няколко пъти, аз надула музиката, злорадствам. И докато се усетя строши стъклата на вратата, отключи, а аз беж навън в коридора на блока Blush

# 23
  • Мнения: 1 817
11 годишният ми брат заключи майка ми преди време. Тя му е казала да се заключва винаги и чак като ляга да спи, да махне ключа. Той понеже е изпълнителен и малко го е шубе, в момент на умора си легнал и забравил ключа. Тя се прибрала и звъняла дълго, но без успех! Ясно ви е, че съседът помогнал на майка ми да разбият вратата и на другия ден майстори  Crazy !

# 24
  • Мнения: 3 634
Мен са ме отключвали. Баща ми, редовно докато бях малка. Аз спя, а той слиза пред блока да рови по чуждите коли. Леле, как само крещеше майка ми  Joy

# 25
  • Мнения: 953
аз имам две такива случки за една седмица.
сина ми сам в къщи6-ти клас ,а аз на работа.прибирам се и не мога да отворя.заспал и забравил ключа в бравата.наложи се да разбия вратата.
след няколко дни същата работа,пак я разбих.
от тогава не оставя ключа в бравата.

а една сутрин излиза преди мен на училище и заключва.
аз след него немога да отворя,той забравил ключа отвън в бравата.
добре че комшята излезе в този момент и ме чул ,та видял и ключа и ми отвори ,та отидох на работа.

# 26
  • Мнения: 2 550
Преди 3-4 години ме бяха заключили вкъщи, и ми бяха влези ключа..по погрешка.
Ей, щях да скачам през терасата (над партера сме), имаше мач на националния, аз нарисувана, закичена със знаме, отивам! Обаче ми се видя височко да скачам, пък и не беше трева, а бетон...Накрая звъннах на тогавашния ми приятел и му ревнах по телефона, че изпускам мача  Joy Човека излезе от работа, дойде да ме отключи и за наказание ме откара до стадиона (имаше огромно задръстване  Mr. Green ).

Преди няколко месеца си мислех, че са ме заключили...а бързах за изпит. Изпуснах го. Ключа се оказа в чантата ми естествено, обаче то такъв хаос цареше, че беше трудно откриваем  Laughing

# 27
  • Мнения: 419
Аз не съм се заключвала отвътре, но съм си забравяла ключа  ooooh! и два пъти съм разбивала входната ни врата  Joy. Мъжът ми поиска да смени бравата, но аз го спрях, за да имам резервен вариант ако ми се наложи трети път  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 2 000
Никога не са ме заключвали.
Обаче майка ми преди 10-15 години се заключила на терасата. Била сама вкъщи и излязла да простира на терасата. На прозореца имахме от щорите с връвки. Та тази връвка била усукана около дръжката на вратата. И като излязла на терасата и вратата сама се заключила подире й. Било и посред зима - вънка студ. Викала на комшиите, обаче те нямало какво да направят. Накрая счупила прозореца на вратата и се промъкнала вътре.

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, майка ми ме заключвала в апартамента.
Още живеех при нашите и майка ми тръгвайки на работа, в бързината взела моите ключове и ме заключила отвън. А нейните ключове в чантата й  Crazy
Тогава нямаше още jsm-и и добре, че работехме във една фирма. Обадих се, казали й и тя дойде да ме отключи, за да отида на работа.
Дигнах и луд скандал и закаснях за работа само час.

Общи условия

Активация на акаунт