Как да разпознавате фалшивите огледала !!! Много интересно !!!

  • 3 746
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Е, че на някой ако му харесва да ме гледа как акам, или как се опитвам да си направя циците да изглеждат по-големи, купувайки си тесни сутиени, мога да му кажа само "Да ти е сладко!".

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Брейййй, браво на този бизнесмен... А тези мадами, дето си бъркат в носа или си чистят зъбите, или правят нещо друго смешно(но нормално и човешко) къде ги качва - аз за туй ще си платя да гледам  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 405
Издължават леко силуета и те правят да изглеждаш по-слаба.

Значи, затова като се огледам във витрината имам шкембенце  Laughing

# 18
  • Мнения: 7 474
Гадно  Mr. Green Предполагам, обаче да гледаш едно и също е интересно само в началото Rolling Eyes Особенно пък в тоалетна  Sick

# 19
  • Мнения: 2 759
                     Чакам името на магазина аз...

# 20
  • Мнения: 5 539
Много полезна тема... ще рече човек, че около нас бъка от фалшиви огледала Tired

# 21
  • Мнения: 173
У дома май не е истинско Laughing
Като допра пръст няма разстояние,но не е и двупосочно Winkна вратичката на нощтното шкафче е Flutter Grinning

# 22
  • Мнения: 3 405
Като допра пръст няма разстояние,но не е и двупосочно Winkна вратичката на нощтното шкафче е Flutter Grinning

Кой ли киризи от вътре?  Grinning

На нашето има разстояние. Първо си помислих, че няма, но допрях с нокът и имаше - няколко милиметра.
А, ако нямаше щях да разбия вратата на комшията, не стига че през шпионката шпионира, че и през огледалото, пфу  Mr. Green

# 23
Фалшива тревога, това е било просто базик с мен. Сори че ви занимавам и вас. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 405
Пфу, как се вързахме само, баси масовия бъзик.
Но знайте, че все пак някой ви гледа  Mr. Green

Хм, Фрийлансър...

# 25
  • Мнения: 2 229
В стаята ми е истинско. Grinning
Ама май нещо е бъгаво, има разстояние, но там се вижда отражение. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт