"майчин дом "варна

  • 60 542
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Момичета ако си запиша час за същият ден дали ще има- става въпрос за установяване на ранна бременност?

аз отидох без час, към 19,30,  в 4 ГС. На ругия ден рано пътувах и нямаше как. Д-р Георгиев беше дежурен и ме прегледа, вида бебчето као малка точица Simple Smile Сега тази точица е почти на 5 месеца  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 010
Момичета ако си запиша час за същият ден дали ще има- става въпрос за установяване на ранна бременност?

аз отидох без час, към 19,30,  в 4 ГС. На ругия ден рано пътувах и нямаше как. Д-р Георгиев беше дежурен и ме прегледа, вида бебчето као малка точица Simple Smile Сега тази точица е почти на 5 месеца  Heart Eyes

ауууу суперрр... аз днес ходих в АГ и нищо не се видяяяя, и смятам в края на седмицата да мръдна до Май4ин дом. Благодаря ти!

# 17
Момичета ако си запиша час за същият ден дали ще има- става въпрос за установяване на ранна бременност?

аз отидох без час, към 19,30,  в 4 ГС. На ругия ден рано пътувах и нямаше как. Д-р Георгиев беше дежурен и ме прегледа, вида бебчето као малка точица Simple Smile Сега тази точица е почти на 5 месеца  Heart Eyes

ауууу суперрр... аз днес ходих в АГ и нищо не се видяяяя, и смятам в края на седмицата да мръдна до Май4ин дом. Благодаря ти!

Колко ранна бременност? Прави ли тест за бременност или само се съмняваш ? Може да е още рано за ехограф, примерно след една седмица вече ще се вижда.

# 18
  • Мнения: 4 588
Момичета много хубаво е,че сте толкова доволни! Наистина!
Моето мнение обаче е точно обратното!
Моя приятелка - Елвира - пострада ужасно там преди малко повече от година (сега е в будна кома) и се зарекох никога кракът ми да не стъпи в "Майчин дом"!
Освен това доброто отношение не винаги е искрено и за толкова пари ги задължават и следят как се държат! Знам това,защото аз също съм здравен работник (акушерка съм по професия) и имам познати ,които работят там! А и на моето раб.място не е много по-различно.
Инцидентът с Елвира съвсем не е единствения и убедена съм няма и да е последния...та по тоя повод всички там си налягат парцалите и са ужасно мили и добри!
Разбира се,че нещастия се случват навсякъде,но там имам усещането,че за няколко години съществуване задминаха АГ и Окръжна взети заедно!
Мога да пиша до утре по темата,но не е коректно и дори това,което написах е много!
Само ви моля да не бъдете наивни и да внимавате,защото "кой каквото и да ви говори - не забравяйте,че става дума за пари"!
Болно ми е...Дано да греша,но...  smile3518 !
Здраве на вас и вашите съкровища желая и то от сърце!   love001



ПОДКРЕПЯМ НАПЪЛНО

# 19
  • Мнения: 399
mimina1153  аз лично предпочитем добро отношение,пък било то и лицемерно,отколкото неподправено грубо, злобно и безхаберно.
Що се отнася до Елвира (съжалявам много че си я намесила в темата) ... не само в "Майчин дом" се случват такива неща.Във всяка една болница се случват,така че не е гаранция.Това какво чувство имаш ти си е твой проблем и не знам защо го споменаваш.На всички ни е ясно че става дума за пари,но поне знаем какво получаваме насреща.

Не разбирам с какво съм предизвикала нападките ти!  Rolling Eyes
Значи ти можеш да изкажеш мнение,а аз не мога!
Предпочитай си каквото искаш - аз мнение НЕ налагам,а изказвам! Ако това ти пречи - сори!
А такива случаи ще ги намесвам,когато и както преценя за нужно,а ти си съжалявай колкото си искаш!
А нещастия знам,че се случват навсякъде и дори и при най-добрите специалисти - нали не мислиш,че съм толкова наивна,че да си въобразявам обратното!  newsm62
Аз съм добронемерена и не съм искала да обидя никого!
Ако съм те засегнала персонално - ИЗВИНЯВАЙ!
Няма да се намесвам повече,ако съм досадила на някого - пак сори!
 Peace  Peace  Peace

# 20
  • Мнения: 2 957
mimina1153  аз лично предпочитем добро отношение,пък било то и лицемерно,отколкото неподправено грубо, злобно и безхаберно.
Що се отнася до Елвира (съжалявам много че си я намесила в темата) ... не само в "Майчин дом" се случват такива неща.Във всяка една болница се случват,така че не е гаранция.Това какво чувство имаш ти си е твой проблем и не знам защо го споменаваш.На всички ни е ясно че става дума за пари,но поне знаем какво получаваме насреща.

Не разбирам с какво съм предизвикала нападките ти!  Rolling Eyes
Значи ти можеш да изкажеш мнение,а аз не мога!
Предпочитай си каквото искаш - аз мнение НЕ налагам,а изказвам! Ако това ти пречи - сори!
А такива случаи ще ги намесвам,когато и както преценя за нужно,а ти си съжалявай колкото си искаш!
А нещастия знам,че се случват навсякъде и дори и при най-добрите специалисти - нали не мислиш,че съм толкова наивна,че да си въобразявам обратното!  newsm62
Аз съм добронемерена и не съм искала да обидя никого!
Ако съм те засегнала персонално - ИЗВИНЯВАЙ!
Няма да се намесвам повече,ако съм досадила на някого - пак сори!
 Peace  Peace  Peace


Не те нападам.Дори много тактично се опитах да ти кажа,че беше страшно глупаво да намесваш Елвира в темата.
Аз изказвам мнение,защото имам преки наблюдения от болницата.А ти защо се включи? ! Била ли си там на консултации? Раждала ли си там? За да си изкажеш предположения ли се включи?  Че си имала чувството,че не знам си какво.

# 21
  • Мнения: 39
Здравейте и аз съм на консултации в Майчин дом.
Искам да запитам раждалите там, при самото раждане лекар ли участва или само акушерки?
Настояват ли за епидурална? Добри ли са анестезиолозите и прави ли всичко възможно екипа за да се избегна примерно:епизотомия(май не го написах правилно)   
10х

# 22
  • Мнения: 4 588
зависи при кой лекар си
ако желаеш епидурална трябва да се разберете предварително , специално за тази упойка са много добри

и по темата още да допълна  - направи ми впечатление че не разполагат с много техника , а това е голяма лотария

аз като раждах там не мога да отрека че имаше няколко неща които ми харесаха , но като цяло изобщо не съм доволна от педиатрите,  и от акушерките  ако някой го интерисува конкретно ще разкажа

# 23
зависи при кой лекар си
ако желаеш епидурална трябва да се разберете предварително , специално за тази упойка са много добри

и по темата още да допълна  - направи ми впечатление че не разполагат с много техника , а това е голяма лотария

аз като раждах там не мога да отрека че имаше няколко неща които ми харесаха , но като цяло изобщо не съм доволна от педиатрите,  и от акушерките  ако някой го интерисува конкретно ще разкажа

Разкажи, разкажи, нали за това е форума, да се разчуват нещата...

# 24
  • Мнения: 388
Благодарна съм на д-р Яков /баща/ и д-р Яков син също и на акушерката Кискинова!

аз съм от Бургас обаче родих във Варна и благодарение на д-р Яков имам жива дъщеричка
след 11 години чакане и два спонтани аборта в големи месеци.
Благодарна съм защото реагираха бързо и светкавично.
Също и на анестизиолошката д-р Добрева.

ако бях родила в Бургас сигурно пак щеше да е .......мъртво!
Благодаря им!
ако иска някои мога да му пиша

# 25
  • Мнения: 3 405
Здравейте и аз съм на консултации в Майчин дом.
Искам да запитам раждалите там, при самото раждане лекар ли участва или само акушерки?
Настояват ли за епидурална? Добри ли са анестезиолозите и прави ли всичко възможно екипа за да се избегна примерно:епизотомия(май не го написах правилно)   
10х

При мен присъства лекар, акушерките израждат, но докторката беше зад гърба ми и помагаше при напъните.
Епидуралната упойка е по желание, не настояват, даже аз исках, но не остана време, получих бързо разкритие.
Епизиотомия искаха да избегнат, но се наложи. Като се проточат напъните и сърдечните тонове на бебето спаднат се налага епизиотомия, за да се роди по-бързо. Мен ме питаха дали да срежат.

# 26
  • Мнения: 2 957
Аз родих секцио със спинална упойка.Операцията я извърши лекарката,при която бях на консултации-д-р Капка Атанасова.
Снаха ми роди нормално преди няколко дни и да си призная това е най-лекото раждане за което съм чувала до момента.Изражда пак лекарката при която е била на консултации (забравих и името).Предложили са и епидурална упойка,но тя е отказала,тъй като не е имала нужда.

# 27
Искам да ви попитам раждането в Майчин дом е 500 лв нали?Но ако изберем и лекра колко става?И колко време преди самото раждане трябва да се запишем за лекаря или за самото раждане,тъй като аз не съм от Бургас.И самият лекар изражда ли или само присъства за упора?Благодаря ви предварително.

# 28
  • Мнения: 2 957
Искам да ви попитам раждането в Майчин дом е 500 лв нали?Но ако изберем и лекра колко става?И колко време преди самото раждане трябва да се запишем за лекаря или за самото раждане,тъй като аз не съм от Бургас.И самият лекар изражда ли или само присъства за упора?Благодаря ви предварително.

А защо не се обадиш и не ги попиташ за всичките тези неща? Ако искаш мога да ти дам телефоните.

# 29
Аз им имам телефоните,но исках да чуя това от някой,който вече го е минал.А твоята снаха нали е раждала там нормално.Незнаеш ли колко и излезе като сума +лекаря?

Общи условия

Активация на акаунт