¿Calladita, más guapita....? Nooooo, estamos en España y hablamos mucho!

  • 31 711
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • ES
  • Мнения: 2 172
Марипоса, благодарско за линковете! А ако почне6 работа майка ти ли ще остане да гледа Ники?

# 241
  • Мнения: 409
Здравеите!С тази работа и аз така сикам да по4на някаде Sad,ама мал4о е о6те малак и не ми се дава от сега.Фрики скапа така е наистина но6тна птица сам Mr. Green,ами не ме хва6та сан даже запо4вам да 4истя някои пат,като лудите #Crazy.Гери малкия е много сладак с тази кола,я кажи колко тежи?Като го гледам долу,горе като моят на размери Grinning.Мсли6 ли да кра6тава6 на годинката?Аз мисля сега като се прибера,и сма се навила да карам курсовете за 6офор #Crazy,мале колко трудно ми изглежда незнам ooooh!Целувки и лвка но6т  bouquet

# 242
  • Мнения: 200
Марипоса, благодарско за линковете! А ако почне6 работа майка ти ли ще остане да гледа Ники?
Имам си свекърва от близо месец. Ще остане тук да  гледа малкия, докато започнем да се оправяме с работа градина и т.н.

Разкажи нещо за България!! Видя ли се с познати, близки?

# 243
  • ES
  • Мнения: 2 172
Hola,
Рози, малкия е долу-горе 9 кила. На снимките изглежда по-дебеличък, поне майка ми казва така. Ще правим кръщене през август като си дойде и таткото. А ти за шофьорските курсове не се тревожи, особено сегашните не са трудни. Стига Хектор да е послушен и да иска да стои при баба си.

С много роднини и познати още не съм се срещнала, все още само с нашите, 4е тъкмо малкия взе да свиква с тях. Има време, доста ще сме тук.

Аз още съм в чуденка кой да викам да гледам малкия, защото и аз искам да търся и да почвам да работя. В един момент си мисля, че бабите са добър вариант, после - не. Но не ми се дава на гуардерия.

# 244
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
4естита годишнина Марипоса (малко на патерици) оЩе поне 10 пъти по толкова да я празнувате
гери радвам се 4е малкото сладур4е е взело да свиква така и ти Ще можеш да си по4инеш
за кръЩенето и ние така сме решили другото лято като поодрасне мал4о сме си в Бг първо сватбе и после кръЩене а и баЩа му трябва да кръстим и то става дълга и широка
гери ти поне имаш избор за бабите аз нямам майка ми работи все оЩе не е пенсионерка и не мога да и кажа да напусне и да доийде да ми гледа детето (а и баЩа ми няма как да остане сам никога не са се делили) а свекърва ми не я познавам (не съм я виждала оЩе, само веднъж я 4ух по телефона за малко) така 4е и тя отпада, остава ми гуардериа, за предпо4итане е пред непозната да ми гледа детето, а и тук си имаме една много хубава 4астна която е малко скъпи4ка но предлага много екстри и мамите са доволни, а и все пак там са специалисти така 4е Ще ми е по спокойно, а и след изти4ане на май4инските трябва да се върна на работа няма как  Sad
да ви се похваля в4ера бях на 4Д ехограф за ФМ, определиха ми най накрая термина 10/10, бебо е много добре не спря да ме рита през цялото време, 450грама и си има вси4ко, постоянно си криеше ли4ицето, но пък от друга страна явно няма да е от срамежливите не спря да показва 4е е мъж  Joy, няма две мнениа по въпроса, за около две седмици е наддал близо 150гр което се е отразило и на моя корем  hahaha, инъ4е като килограми от миналия месец до сега съм ка4ила 1кг, не 4е не изглеждам като слон4е особено с дрехите които ми е пратила майка ми (бая ме е надценила) но поне не стоят като тукашните като торби и са много удобни

# 245
  • Мнения: 1 818
Здравейте,момичета!Тези дни не ми се пищеще никак.Първо ми беше много мъчно за Лилибон и Криско .Всички в темата на Многодетните мами се загубихме в един момент.
Второто е,че съм се хванала да уча испанския...ох,тежко ми е като ходим по доктори и аз не мога да обясня добре какво мисля по даден въпрос.Все пак са разни термини,които не се използват често в разговорния език.Всяка свободна минута,когато съм с Давид гледам да съм с него.От една-две седмици има огромен напредък .Започна да казва много думички и попива всичко,каквото му се казва.Това е добър знак за справяне със заболяването.Не сбъркакме,че взехме и кучето-на него най/много прикава.Дори пее песнички...не му се разбира много,но мелодията са хваща от раз...Като си помисля,че преди месец нищо не говореше...

Марипоса,мила,Честита ви годишнина.Дълги години да се радвате един на друг и на синчетата!

Гери,много е сладко  Митето на снимките.Радвам се,че е зпочнал да свиква.А какви документи ви искаха на летището.Сертификадото трябва ли да се носи.

Обичам ви!

# 246
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Holaaaaa!  Hug
Марипоса, на патерица, честита ви годишнина! Още много хубави години заедно ви пожелавам!   bouquet
Доста линкове си сложила, като се върнем и аз ще се възползвам от тях Mr. Green.

Гери, чудесно е, че малкия е започнал да свиква с други хора. Сега вече ще можеш мако да си починеш и да го оставиш спокойно на майка ти. А и тя да му се нарадва.

Рали, как са при теб нещата? Госпожицата нещо се измързеливи май на финала?  Mr. Green

Клара, много се смях за крадливите маймуни hahaha

Марица, гледа ли Борат-а? Laughing Дано го издържиш, че аз след 15 минута вече бях кълбо от нерви Joy

Вивиан, а вие докъде стигнахте с апартамента? Готов ли е вече?

Хулиганче, referencia catastral de vivienda се вади от кадастъра, има го във всеки голям град, ние вадихме миналата година.

Габи, чудесно е, че Давид има такъв напредък!  Hug Дано все по-бързо усвоява нови и нови думички!

# 247
  • ES
  • Мнения: 2 172
Анетт, ти от 4 месечно ли мислиш да го оставяш на гуардерия? Мисля, че като родиш ще си промениш мнението. Майка ми и свекърва ми не са в пенсионна възраст и работят. Майка ми има 3 месеца отпуск и при нужда ще си ги вземе за да гледа малкия. Свекърва ми сега работи, но сигурно ще си напусне работата. Не знам това обаче няма ли да бъде бъдещ проблем. Ще каже, аз ви гледах детето, за това сега нямам пенсия. После сме в един град с брата на мъж ми, с който не сме в цветущи отношения и присъствието на майка им ще доведе до разнасяне на клюки и скандали. Не знам, не знам.

Габи, на летището само с паспортите. Не слагат нито печати, нищо.

# 248
  • Мнения: 1 128
Вес,мерсаж 4е се предлагаш за помощ с информатиката Mr. Green Hug Hug Hug
Той и мъжа ми вика в4ера,4е дали щяло много да се забележи ако се яви вместо мен Mr. Green
Току що мина втората 4аст,беше лесен,само басе де датос трябваше да правим Mr. Green.Нищо друго....
Габи,браво за напредъците,много се радвам.Дано все така да продължава мал4о Heart Eyes

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 12:00 от friki

# 249
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Гери не на 4 месеца смятам да си взема парото и така поне Ще мога да си го гледам 8 месеца, но след това ве4е гуардериа а може и последните два три месеца да го оставям по няколко 4аса хем да свиква хем да работя по малко в офиса, ако все пак шефа се съгласи заЩото той милия се надява да се върна веднага след като родя на работа и незнам (може да ходя за по 2 или 3 4аса на ден докато майка ми е тук но после ве4е няма как освен ако не си го подхвърляме с мъжо) мен ако питаМ искам да си го фледам докато стане поне на 2 ама няма ако си бяме в бг със сигурност нямаше да имам такива проблеми
за майка ми знам 4е няма да ми откаже но после наитина няма да има пенсия никога няма да ми го натекне, но баЩа ми Ще се поболее сам а той си има собствена фирма и не мога да карам и него да си зареже бизнеса, а за свекърва ми не я познавам така 4е тя отпада въпреки 4е е пенсионерка не става
а и гуардериата е хубава и се надявам 4е Ще се грижат добре за мъни4ето

# 250
  • Мнения: 176
Aлест, мерси много за успокоението, определено имах нужда някой, който знае за какво става дума да ми влее малко кураж, че направо се изнервих адски- всеки само ме пита какво става, няма ли да раждам, като че ли зависи от  мен Close Crossing Arms
При теб на същия ден ли ти предизвикаха раждането или на следващия- на мен ми казаха в понеделник сутринта да отида без да съм закусвала, което ме кара да си мисля, че ще е на същия ден, ама знам ли  newsm78

# 251
  • Мнения: 1 128
Аннет,а ма какъв договор си.Нали знаеш,4е ако си тръгнеш сама няма паро.Трябва да те уволнят.Аз така направих,говорих с шефовете и те се съгласиха,но бях все още в пробен период и не трябваше да ми плащат индемнизация.Ти ако си индефинидо не знам дали ще се съгласят newsm78
Рали,на мен не ми го предизвикаха,но нали лежах по болниците и видях слу4ай.Предизвикват го същия ден,но на всеки е с разли4ен ефект.При някой става по бързо след това,при други не 4ак толкова

# 252
  • Мнения: 1 246
Здравейте момичета,
Гери,добре е ,че имате напредък с Митето,че свиква....знам от опит колко е трудно.И с Алисия беше така,майка ми 2-3 пъти успя да я гушне.До полседно не се даваше на никой.Ни си починах,ни нищо.Сега като е по-голяма ми се сртува,че ще е по-лесна адаптацията,ако въобще си ходим тази година Rolling Eyes
Марипоса,честита годишнина-само хубави моменти и за напред!
Аннет,и аз мисля,4е след раждането ще си иска да се гледате по-дълго време.
Габи,радвам се за Давид!
Вивиан,браво на теб-за работата,като те чета си давам кураж ,че не е чак толкова трудно човек да намери добра работа.

да ви се оплача,повреди се нещо допълнителният ни диск,ще ни се затрият снимки,клип4ета,от полседните 3-4 месеца.Не бяхме копирали на дискове доста време.Яд ме е,4е 4ак ми се плаче!

# 253
  • Мнения: 389
Здрявейте момичета!

Наистина темата с гледането на децата е малко сложна като сме толкова далече от близките си.Въпреки че, ми е много рано и аз съм си мислила каво ще правя  Thinking.Ще имаме нужда от помощ, но не понасям съжителсво с който и да е с нас  Crossing Arms.Винаги сме живели сами, а когато сме имали гости за 2 седмици, накрая вече съм  Twisted EvilМоже пък в този случай само да се радвам.Все пак предпочитам да дойде някой, пред това да го дам на градина на 3 месеца.

Вал, благодаря, че попита  Hug.Стигнали сме до   Joy"Под кривата круша ", както се казва .Почти завършихме банята, остава да се направи окачения таван, и да купим аксесоарите и.
Решихме, че няма нужда да сменяме ел.инсталацията.Мислехме, че ще се натоварва ако инсталираме климатик ( само заради него беше идеята) и искахме да увеличим потенцията.Както и да е, ще минем без тази разправия, все пак 15А за всичко останало са ОК, пък ако имаме климатик ще се съобразяваме.
Така милия ще  премести някои контакти, ключове, ще пусне кабели ( няма да ни трябва ел.техник) и продължаваме с кухнята.Не става бързо като си го правим ние след работно време и от събота на събота, но ще стане  Grinning



Вивиан,браво на теб-за работата,като те чета си давам кураж ,че не е чак толкова трудно човек да намери добра работа.

Бари, не е трудно, само воля и желание ти трябват  newsm10

Вече не можеш да запишеш снимките, така ли?

Лек ден на всички  bouquet

# 254
  • Мнения: 1 246
Вивиан,права си естествено,желание не ми липсва.Доста е трудно  с малко дете,а и никой не помага в нашият случай,това разбира се хич не служи за извинение.
Дано имам късмет!

Общи условия

Активация на акаунт