Бързо 9мес. ще отлетят, ДЕКЕМВРИ наште бебета ще се родят!

  • 13 287
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
Дуци дано не е кухо яйце и всичко мине нормално.Желая ти успех! newsm10

# 46
  • Мнения: 277
Дуци, това намерих за мазнейкова, ако е по - спешно, мога да опитам да питам една позната за мобилен. много се надявам да се окаже без проблем. коя седмица се падаш, мен в 6та не можаха да ми видят ембриона и то с вагинален ехограф

София Д-р Мазнейкова
Адрес: Медицински център бул. Георги Софийски No28 тел. 9515592; 8525954
нов адрес: Медицински център "Света София" бул. "България" 104; тел. 02 / 818 46 00
 докато търсех обаче много по - горещо препоръчваха д-р томова, аз съм се записала при нея за БХС

magiq27, аз пък търся телефона на дяволов, защото бременни диабетички ходели при него. с тодорова се отчаях, не иска да говори по телефона и това е

ivalinai, благодаря ти. чудесна си. много е красиво

# 47
  • Мнения: 57
Измислих още едно заглавие:Бебе в корема на мама расте,декември ще покаже момиче ли е то или момче. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 444
vencho пуснах ти на лична !!!

# 49
  • Мнения: 277
благодаря ти маги, много ми помогна

# 50
  • Мнения: 153
Дуци много стискам палци всичко да е наред с бебо  Praynig

# 51
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Дуци, мила, дано е сгрешил доктора, а и толкова ли не можа да ти уреди вагинален ехограф, а те остави така в неведение до понеделник. Praynig Ама ти преди това не беше ли ходила на ехограф?

# 52
  • Мнения: 534
дуци, дано е сбъркал доктора, ама наистина не беше ли ходила преди?
иначе няма какво да се притесняваш - кухо яйце имах и аз през декември и колкото по-бързо се открие и се "изчисти" толкова по-добре за теб. За твое успокоение ще ти кажа, че след аборт или кюретаж, там каквото му викат, се забременява бързо...като имаш предвид че аз съм на 40 и минах през това нещо - можеш само да се успокоиш...гледай напред, кураж и съм сигурна, че ще ни настигнеш /в случай че е кухо яйце,разбира се/...НО дано всичко се размине...желая ти от сърце успех!!! Hug

# 53
  • Мнения: 534
аз имам телефон на Томова - 0887606830

# 54
  • Мнения: 280
Дуци, незнам дали ще те успокоя поне малко , но съм видяла до сега 3 кухи яйца на три мои познати. Едното ходи на детска градина ,а другите скоро и те ще тръгнат. Преди да потърсиш мнението на поне 3-ма лекари не предприемай нищо. Стискам ти палци, дано всичко е наред  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover За моя мисед през декември миналата година ходих при 4-ма и чак тогава ме кюртираха.

# 55
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДУЦИ, сърцето ми спря като прочетох какво си писала.   Cry Може и да греша, но защо си мисля че чухте/видяхте  сърдечна дейност на предишния преглед? В смисъл - как ще е кухо яйце като е имало сърчице?
    Не виждам и причина да чакаш до понеделник. Добри лекари има и сега. Един преглед в Шейново , Майчин дом ще внесе яснота по въпроса. Действай, моля те и пиши какво става.

# 56
  • Мнения: 44
Здравейте, бъдещи мами!
Имам една огромна молба към вас за съдействие!
Имам час за фетална морфорогия при д-р Димитрова от Мед.център "Фемина" за 01.06. от 16.30 часа, но се оказа, че в този ден трябва да присъствам на важно откриване.
Горещата ми молба е, ако е удобно на някоя от вас със записан час в периода 30.05. - 05.06. включително, независимо за кой ден и час става въпрос, да си разменим часовете.
Предварително благодаря на всички, които биха проявили разбиране!
Лек и успешен ден!

# 57
  • Мнения: 4 371
Бях при д-р Мазнейкова - мисед. Погледна ме и каза, че тази бременност няма да я бъде. Огромен плоден сак Shocked, ама наистина огоромен, а бебето като троха cry
Успокоявам се, че по-добре така, отколкото да гледаме болно бебче.
Криво ми е, не мога да ви излъжа, страх ме е от кюртажа, страх ме е от това как всички ще ме питат какво стана и аз трябва да обяснявам Cry

# 58
  • Мнения: 280
Дуци  Sad Hug знам какво е два пъти минавам през това. След три месеца те чакаме да ни се похвалиш. Hug

# 59
  • Мнения: 2 641
дуци незнам вече какво да кажа, освен че кюртажа не е страшен. имам един кюртаж но не аборт, а беше полип и разрастнала се тъкан вътре в матката, но по същество процедурата е същата. става за 10 мин. и след 2 часа най -много си отиваш. дано следващия път всичко е наред, а за обясненията какво има да обясняваш.

Общи условия

Активация на акаунт