От коремчето на ЯНУАРСКА мама по-удобно място няма!

  • 12 106
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 719
Добро утро, момичета!
Как сте тзази сутрин, аз да ви кажа, че това пълнолуние тази нощ ме побърка Shocked Не стига, че ставах шест пъти до WC (броила съм ги) ами и луната не ми даваш покой. На мен явно много ми влияе, не знам при вас как е.
За пътуването - и аз пътувам до работа със служебен автобус, който е направо ужасен и друса невъзможно. Много ми е трудно да не ми стане лошо в него.
Иначе общо взето се чувствам добре и дано така да продължи Praynig
Пожелавам и на вас хубав ден и леко бременеене!  bouquet

# 226
  • София
  • Мнения: 246
Добро утро момичета.
Вчера бях на доктор и диагнозата е 11.1 мм 5 седмица. Така че се присъединявам към вас.
За протокола:
Термина ми е 27 януари 2008.
От Плевен съм, но вече 7-ма година живея в София.
Пламена се казвам, но всички ми казват Пампи.
Омъжена съм и това ми е първа бременност.
Мисля че това е достатъчно като представяне  Flutter
Пиша рядко, но вярвам че ще ви чета редовно  Sunglasses

Приятен ден  Heart Eyes

# 227
Здравейте и от мен отново.Да си призная честно скоро не съм писала, защото незнаех какво да кажа на изгубилите бебенцата си мами.Много ми е тъжно и все едно се върнаха дните преди 3 години на мъртвото ми раждане.Жестоко съм подтисната.Сигурно е нормално да ме мъчат черни мисли.Снетърпение чакам 11 юни да чуем сърчице, но не смея да се зарадвам, защото 9 месеца го слушах анакрая просто спря.Нали е нормално да откачам от стрех.Нервна съм, повишавам тон, чувствам, че някой докосне ли ме с пръст ще гръмна от нерви.Вместо да се радвам и да очаквам спокойно...Много , много съжалявам мамчета, надявам се всичко с вас и всички форумки да са здрави и добре.До скоро !

# 228
Добре дошла, Пампита!Желая ти леко бременеене и чудесно здраво бебенце!

# 229
  • Варна
  • Мнения: 974
Добро утро,

Добре дошли на новите мами...силна група се заформя.

Декото, съжалявам за това което си преживяла, наистина немога дори и част от ужаса да си представя. Горе глава и мисли много позитивно!!! Мисля че само така ще си помогнеш!

аз нося моята щерка, и тя е малко над 12 кг. ами няма как да и обясня...понякога отказвам, но невинаги е възможно.

Много странно но този път не ми се пишка толкова често нощем, дали е още рано...или..
Миналата бременност ставах по няколко пъти на нощ. newsm78
Аз ще съм на лекар около 12 -14 Юни.

# 230
  • Мнения: 367
Привет и от мен.Тази сутрин отново скокнах в 5.30 часа.Мъж ми вече горкия се изнерви.Всяка сутрин ставам толкова рано и си пускам телевизора и го будя BlushА относно пишкането-цяла нощ съм дежурна,ставам през 1 час. #Crazy
Добре дошли на новите мами,ех,че много ставаме така се радвам Heart Eyes
А и да ви питам,как сте с гърдите,на мен вече не ми стават сутиените,аз и без това имам голям бюст,а сега незнам.Днес ще ида да си взема някакво бюстие,че иначе не мога,много ми стяга сутиенът.Аз засега съм си у дома,но другият месец като тръгна на работата,незнам как ще издържам с него!

# 231
  • София
  • Мнения: 3 688
някой има ли предложение за заглавие на новата ни темичка:)

# 232
  • Мнения: 367
ЯНУАРЧЕТО расте,а мама чува малкото сърце!или
ЯНУАРЧЕТО расте,чухме вече малкото сърце!
ЯНУАРЧЕТО расте в мама,по-щастлива от нея няма!
Няма радост по-голяма от това да бъдеш ЯНУАРСКА мама!!!
Това измислих засега,после ако измисля още нещо ще пиша!!! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 11:10 от Vania_84

# 233
  • Мнения: 212
Хора, това главоболие ще ме побърка, цяла седмица не минава тази глава и не минава. Не искам да взимам хапчета, но ако продължи още няколоко дни така наистина ще се побъркам. От него съм толкова нервна и крива че чак самата аз не мога да се понасям. Дали да не взема един парацетамол?

# 234
  • Мнения: 2 643
Добро утро и от мен  Hug

гади ми се много и повръщам по малко....някой знае ли за колко време се разтварят в стомаха лекарства като дуфастон и фолиева киселина. Тази сутрин час след като ги изпих и повърнах и сега не знам дали са се били вече усвоили или да пия пак. Опитвам се да се свържа с доки, ама явно е в операция... Sick

Ама не се оплаквам от гаденето! Само споделям - само като си помисля за бебенцето и всичко понасям  Heart Eyes

Четох в другата тема, на декемврииките , че си говорят само за манджи и какво имм се яде...ние не сме май още на тази вълна  Sick

# 235
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Благодаря на всички момичета,които ми изказаха съчувствие.Вчера ми направиха абразио в Майчин дом и се свърши с лошото.Доста бързо се оправих и ме крепи надеждата,че скоро пак ще имам шанс да имам бебече.Дано тогава всичко е наред.
Щастлива бубичка много съжалявам за загубата ти.Знам какво ти е,тъй като и аз бях с мисед в 7 г.с.Не губи надежда и повярвай в доброто и в себе си.
Надявам се всички да имате лека бременност и на януари да държите по едно(или 2) хубаво(и)бебче(та).Успех Simple Smile

# 236
  • Мнения: 31
Нека да се запиша и аз /въпреки че почти нямам време да пиша, а само ви чета/- термина ми е 31.01.2008 г. Мъжлето ми иска да уцелим рожденния му ден / 22.01 /. Може и да стане, защото съм с голям диоптър и най-вероятно ще ми препоръчат секцио.  Още не съм ходила на лекар. Планирам го за другата седмица. За сега си пия само фолиевата.

# 237
  • Мнения: 123
здравейте момичета,  Grinning
аз съм майка на вече родило се януарче, през 2007 год. четейки във вашата темичка си припомних , колко е сладко чакането да видиш малкото си чоче. пожелавам ви на всички вас, леко бременеене, и след 8-9 месеца  бързо и безболезнено раждане. наистина си заслужават и малките неразположения, съпровождащи бременността.   smile3521

# 238
  • Мнения: 851
Pampita, Поля75 - Добре дошли в групичката на януарските мамита  Hug
Желая ви лека бременност, без гадене и с хубави емоции. Дано на всички ни е такава  Grinning

Аз утре съм на преглед, за да чуем сърчицето и много се вълнувам  Heart Eyes
А днес като че ли се чувствам по-добре по отношение на гаденето - пак ми се гади, но по-леко. Може би защото сутринта на гладно хапнах едно резанче лимон  Wink

Преди малко опаднах на една статия, в която пише че към 10-11 г.с. бебето е голямо 5-7 см, което според мен ще си проличи  newsm78 От кога  започва да проличава коремчето? Дали ще успея да се скрия до края на третия месец  newsm78 Вече не вярвам на тези, които отдавна са раждали - все ми казват: "Оооо на мен в 4-ти, 5-ти месец ми пролича" което ми се струва абсурд. Та нали третия месец матката е голяма колкото портокал  Laughing

Ееее, много ми е хубаво като идват стари мамита  Hug kallii благодаря за хубавите пожелания

Ваня, много хубави заглавийца на темички си измислила  Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 3 688
Деси ако си слбичка коремчето ще ти проличи по-рано:)
Аз миналия път в 3ти месец вече пред колегите неможех да го прикривам:)
Ще ходя на лекар в началото на другата седмица и тогава ще имам новини от нас:)Има ли някой който още не се е записал на ЖК,нещо още се ослушвам и не ми се ходи.

Добре дошли на новите момичета,успех до края!

Общи условия

Активация на акаунт