Кажете впечатленията си от д-р Драганов ВВМИ?

  • 1 568
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И ние ходихме при него преди месец - верно нещо му хлопа на човека, но пък се смях от сърце и с глас. Прегледа сиобстойно детето - нямам забележки, но наистина се приготви да чуеш реплики от сорта - колко са глупави момченцата, как бявно се развиват, колко време им отнема да загреят и т.н и т.н. в случай, че си мъжка майка, а за момиченца не знам каква му е "речта"  Crazy

# 16
  • Мнения: 473
За мен половината майки сте в голяма заблуда за д-р Драганов.  Първо не е единствения специалист в областта. От опит мога да ви кажа /имам дъщеря на 3.5 месеца/, че наистина записва за след 1.5 месеца, но ако си платиш минаваш веднага... даже като бяхме ние, ни вкара в кабинета 3 двойки платено, пред други с направление... Второ наговори куп глупости и разбира се постави грешна диагноза /от сорта всичко е наред, свършили сте си работата/, така че ако бях чакала1.5 месеца детето ми щяха да го оперират.... Направих си втори преглед за друго мнение във Горна баня  - д-р Кехайов и сега сме със стремена на Павлик за 4-5 месеца.  В Горна баня разполагат с много добра апаратура и специалисти, които не четат Бг и руски сайтове.Прегледа е много важен, особено за момичетата, изчетох доста информация по въпроса и ви съветвам да отивате колкото се може по-рано, не чакайте да минат месеци... гледката от стремената и ортопедичните гащи не е никак приятна, децата се стресират зверски и последиците след време са сериозни. Ако си бях останала с мнението на Драганов, щях да съжалявам след години. Не се доверявайте на едно мнение и дали ще платите на Драганов 25 лева или в Горна баня, не е едно и също.

# 17
  • Мнения: 9 050
И аз съм чувала за подобни диагнози от Драганов. Всичко е ОК, а пък после се оказва, че изобщо не е ОК.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 23:43 от ZinaSt

# 18
  • Мнения: 1 114
Ние също трябваше да ходим при Драганов. Но там с направление ако искаш се чакало 1 месец. Затова реших в Горна баня. Аз съм била с луксация и то открита в 6 месец, и като са ми разказвали нашите какво им е било, реших да не отлагам прегледа. Ходихме при проф. Владимиров, на платен прием 25 лева. Доволна съм от отношението, каза ми контролно в 4 месец пак.

# 19
  • Мнения: 473
100% стоя зад думите си, защото знам какво преживявам и както при нас бяха скрити нещата, щях да си живея спокойно но до време, вече искам по 2 мнения за всичко.

# 20
  • Мнения: 5 790
И аз съм доволна от него. За репертоара му вече са ти казали, но пък смятам, че си разбира от работата.

# 21
  • Мнения: 9 050
Zdraveite, mami.
Detenceto mi navur6i 2 meseca i se 4udia pri koi ortpoed da go zavedq. Iska6e mi se da otidem v Gorna banq, no li4nata mi lekarka me razubedi, kato mi obiasni, 4e tq ne mojela da mi izdade napravlenie 3 i tam triabvalo da si platia, ako otida. Za tova mi dade gsm na Draganov i me posavetva da otida tam. Vie kakvo ste kajete-naistina li ne moga da zaveda deteto si v Gorna banq s napravlenie izdadeno ot li4nata lekarka na deteto? Kakvo vi e mnoenieto za Draganov?

И защо да не ме може да ти даде направление за там? То на направлението не пише за къде е. Пише, че е за ортопед. Но не пише, че е за Драганов. Отиваш при който си искаш ортопед. Глупости ти говори тази лекарка. Можеш да отидеш в Горна баня. Може и да се е заблудила от това, че в основната сграда на клиниката не преглеждат с направление. Но в клиниката до главната сграда ( имаше си име, но забравих как се казва ), преглеждат и с направление.

# 22
  • Мнения: 5
Много Ви блгодаря.
Ами и аз се чудя каква е тази лекарка. Каза ми, че може да ми даде направление за ортопед, но В Горна баня щели да ми поискат направление №3, за да ме преглададт безплатно, а тя не можела да ми го даде. Знаете ли нещо по въпроса?
Благодаря.

# 23
  • София
  • Мнения: 372
И аз ще се включа към недоволните  newsm11 Шегичките му минават границите на нормалното поведение- краката на сина ми били като на педалче!!!! със събрани колена-та на ли за това го водя- 4 преглада му направи и нищо не направи ,освен ,че ме прати в магазина си  да  купя от там обувки и пантофки .
В ГОрна баня все пак е ортопедична клиника със специалисти по детска ортопедия - не пишман спецове като Драганов

Общи условия

Активация на акаунт