НОЕМВРИЙСКОТО човече думички реди си вече

  • 10 983
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
Много болни дечица - дано се оправят бързо Hug
Ние също сме в категорията - Росен си нарани очето преди пове4е от седмица, педи не можа да го прегледа, а от в4ера много му беше кървясала ретината + нещо си и на зеницата Sadта в4ера бяхме по изследвания за яслите, а днес от сутринта до 14.00 търчахме по болници, абе не ми се говори + други проблеми с по - възрастни членове на семейството. Писна ми от проблеми Tired

# 46
  • Мнения: 1 465
Добър вечер,

стискам палци всички мъничета да оздравяват. И на Майчето също.
На мен пък в тази късна вечер ми дойде музата Laughing за едно заглавийце. Ей го моето "блестящо" предложение за заглавие Mr. Green:
"Слънце пеква, дъжд вали, Ноемврийчето изобретява най-невероятните бели" Crazy
Хайде лека нощ!!! 1countingsheep

# 47
  • Мнения: 1 288
добро утро!
почивните дни настъпва тишина в нашата темичка  Wink
ние вчера бяхме на бал. прекарахме си страхотно. кейти тича и лудя с децата, въпреки че всичките бяха доста по-големи от нея. само ме беше страх, че подът на ресторанта беше от едни хлъзгави огледални плочки. аз едва ходех. но слава богу минахме без цицини. обаче като ги гледах тези млади хора, се почувствах една такава стара и дебела най-вече  Cry реших да минавам на диета. то не мога да изглеждам фина като 18-годишните, ама поне да ставам в нашата възрастова граница. качила съм около 3кг над личната си норма и ми тежат ужасно. сега чета във форума за диетите да си избера някоя  Rolling Eyes а какъвто съм лакомник...
пожелавам ви хубав ден!

# 48
  • Мнения: 811
Privet, drujinka!
Mnogo se izvinqvam za latinicata, no sym na gosti v lelq mi i pi6a nabyrzo ot neiniq komputyr!
Vijdam, 4e ima bolni de4ica - stiskam palci da se opravqt  byrzo i da ne se stiga do bolnici!  Praynig

Mnogo sa hubavi pyrvite risunki  Heart Eyes na Adi sme i kupili blok4e za risuvane i cvetni moilivi - zasega i stigat.

titi, vse taka prodyljava6 da ni iznenadva6 s destinaciite si  Grinning

Pollia, mnogo e hubavo zaglavieto!

me4e, i az za nqkakva liubima igra4ka se setih - da si q g6ka prez no6ta Nana.

maj4e, dokoga ste v Ruse?Za6to taka ste bolni4ki?

Snimki ne moga sega da ka4a, 4e sa na na6iq laptop. Zasega obikalqm magazinite, centyra, hodim na gosti i izob6o po4ti ne se spirame. Dnes 6te hodim v edna gora, koqto se vodi naj-golemiqt park v centralna Evropa. Ima syrni i dugi divi jivitni. Na 1 juni 6te vodim Adi v Lodzkiq zoopark i na lunapark. A dnes tuk e Denqt na majkata. Zatowa pozdravqvam vsi4ki maj4eta   bouquet Hug

Iz4ezvam, 4e servirat obqda  Laughing

# 49
  • Мнения: 9 903
ааа, Доминика, какъв е обядът? Сподели някоя местна рецепта   chef чакаме снимки, за мен Полша е много непозната страна и ще ми е супер интересно.

Юка, не те е срам така да се сравняваш с абитуриентките  Naughty виждали сме те, повече от елегантна си!

майче, верно - как успяхте всички да се разболеете, как са хлапетата?

ние бяхме на форумска среща със сливенските мами, в един клуб на центъра, Деян се набесня яко, заспа в количката на път към къщи, а после изяде три панички манджа  Mr. Green и две курабии - прасе, прасе, прасе.

а вчера ако щете вярвайте, излязох сама без него, оставих го на баба му да го приспива на обяд и се чувствах ужасно виновна  ooooh! търпя порицания.

# 50
  • Мнения: 1 608
хихи, тити, аз пък тъкмо влизам от местната форумска среща. Joy

# 51
  • Мнения: 3 089
ние сме болни. както знаете, петра е от почти седмица с Т. в сряда отидохме при педи. оказа се, че тя е в отпуск, та се пуснахме на друг педи, с който имала уговорка за заместване. той каза, че петра е с бронхиолит /което е диагноза за болница/, а камен - с фарингит. през нощта петра вдигна Т 39 градуса, изстреляхме се до един частен МЦ. тамошното педи отхвърли диагнозите на първото педи. малко по-късно се понесохме към русе - да ни гледат нашите. тук пък аз се разболях, та днес пак посетихме бърза помощ, но сега заради мен. днес посетихме поредното педи, което потвърди диагнозите на първото педи, но каза, че децата се оправят. а и аз също май няма сега да се гътна.

отивам да хапна торта. камен става днес на 1 месец.

# 52
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Майче, да ти е сладка тортичката и всичик бързо да оздравявате.

Нашата маймунка три нощи подред вдига 39,3! Искрено се надявам тази вечер да не е така. Днес ходихме до неотложното звено да го прегледат, че нашата педиатърка не е в София, а аз се притеснявам от тази температура....за щастие все още е само с леко зачервено гърло, температурата била от вируса....е, не видя се и упорития вирус!
А това е физиономия от вчерашната ни разходка

Завиждам за форумските срещи, ние отбягваме всичко живо, за да не разнасяме вируси

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 21:13 от diddi

# 53
  • Мнения: 1 465
Горкичките дечица,

Майче, дръжте се! дано оздравеете скоро, че целият отбор сте болнички.
Диди, и вие!
Тити, хич не си за порицание, а напротив! Peace
Доминика, събирай материал Wink И на мен ми е много интересно Flutter 
Юка, какви ги приказваш бе девойко! че то ти ако не си стройна, аз сега от 3 кила планувани, да взема да сваля 5! Crazy
Ние бяхме на рожден ден. Изкарахме си страхотно. Българката пристигна с мъжа си, запознах се с една босненка, и тя симпатяга и въобще всички бяха много готини хора. Беше пълно с деца, Поло беше най-пакостлив и неудържим. Падна и сега има цицина на челото. Пяхме хепи бъртдей, пихме шампанско, ядохме торта, някои духаха свещички... Снимаха ни като за сватба Crazy - въобще много приятен празник. Heart Eyes
Сутринта бяхме на разходка в стария град, пак купихме на Поло дрехи, но защото купувахме подаръци пак за една мацка. Поло не знам какво му стана, но на излизане от магазина като ревна, като взе да се тръшка по земята, и така докато баща му пристигне с колата, че навън валеше силно. Един клиент му предложи късче от хляб, Поло го грабна и лакомо го захапа Embarassed Embarassed Embarassed Все едно като че ли от години не бе ял. Embarassed Embarassed Embarassed А сутринта се събуди късно и съответно закуси към 8:30ч, което си е късно за него.
Ужас #Crazy
Та така, сега героите са уморени и след малко си лягам - Лека нощ момичета!  bouquet

# 54
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Поля, Ваньо също много лакомо нагъва хляб, чак ме хваща срам ако срещнем някой да носи хляб. Дребния започва едно сочене и мучене към хляба и докато не получи не мирясва!
Юка, какви кила имаш ти за сваляне! Колко абитуриентки слагаш в джоб....

На мен ми поолекна на душата Ваньо снощи нямаше висока температура, но пък от 12 до към 12,20 се дра, извива, мятка... все едно някой му дереше кожата на живо. Може би беше от зъби, а пусти нурофен докато подейсва....

Направило ли ви е впечетление, че след боледуване дребните ужасно се разглезават? От както няма температура Ваньо се чуди за какво да цвили и за какво може да се ядоса. Даже вчера докато го обличах той зяпаше в огледалото в спалнята и правеше криви физиономии, придружени с леко мучене, сякаш тренираше сърдито поведение #Crazy

Сега отивам да се поглезя с едно сладоледче.

# 55
  • Мнения: 1 465
Направило ли ви е впечетление, че след боледуване дребните ужасно се разглезават? От както няма температура Ваньо се чуди за какво да цвили и за какво може да се ядоса. Даже вчера докато го обличах той зяпаше в огледалото в спалнята и правеше криви физиономии, придружени с леко мучене, сякаш тренираше сърдито поведение #Crazy
Хахаха колко познато Joy, сега ми е смешно, но Поло нали не малко боледува, и все неприятни болести, та сега е здраво разглезен. ooooh!

# 56
  • Мнения: 9 903
хъм, Деян два пъти е боледувал, тъй че не съм забелязала такова нещо.
днес изкарах на терасата голям леген, кофа с топличка вода, канче, гумени животни и дребосъка гол. Познайте каква лудница си направихме  Grinning

# 57
  • Мнения: 11 818
Здравейте и от нас! Вече сме в Казанлък, надявам се и тук да си изкараме също толкова хубаво. На Юлиана и беше супер в Пазарджик по цял ден в градината с кученцата, на пързалката, люлката, пясъка.. = на много сън. Много обича да ми носи разни неща, които открива, но последното беше едно полуголо живо врабче бебе, направо откачих, а тя с такава гордост ми го сложи в ръцете.. цветя не и давам да къса, но тук там намира по някоя гъбка.. И ние открихме сезона на дините, също и на кайсиите, а и череши продължава да си хапва.

Нека всички болнички да оздравяват бързо!  Praynig
еххо, съжалявам за това, което ви се е случило тук, но някой ден може да дойдете пак и вече спомените от този район да не са негативни!
Pollia, diddi, и Юлиана много обича хляб, това беше и една от причните да си вземем хлебопекарна, всички баби също са оборудване и печем черен здравословен хляб.
тити, браво за слънчевите бани, супер е нали.. и на мен ми се приисква да се мушна, но и суха не оставам де.. и браво за Бургас - много си го обичам, имам прекрасни изживявания там и зиме и лете.. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 608
Направило ли ви е впечетление, че след боледуване дребните ужасно се разглезават?
Не ми е направил впечатление, но определено има промяна у децата. След след всяко боледуване, дори сега при всяка криза от никнене на зъби има  развитие впосока нови умения, които непрекъснато се демонстрират. newsm78
Хляб не яде освин в попарата.
Тити, водата слънчева ли беше?
Диди, Ванката е много готин на снимката от разходка. Това някоя от сериозно-сърдитите му физиономийки ли е?
Ето ги моите Черешкохап и Ягодкояд.
Бързо да се оправят болничките. Heart Eyes
С нетърпение чакам да разказват пътувалите.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Добър ве4ер!
Нашата одисея тези почивни дни продължава Sad - от през нощта Росен е с Т, която не ми позволява да измеря, но на два пъти днес успях - около 38,5, с панадол успявам да я сваля за някое време.от сутринта днес чак около 16.30 пак вдигна. на всичкото отгоре тази сутрин се събуди с кръвоизлив и в другото оченце, та след обяд търчахме пак в очната клиника на университетската болница; тази дежурна лекарка каза, че може би е алергична реакция Shocked; държи Росен да оздравее, т.е без Т и тогава очите и личната дани прати на очен лекар; аз съм доста притеснена, защото откакто се е родил на Росен това му е първото боледуване, а знам, че тръгне ли от др седмица на ясли, няма начин да не се разболява.
Утре след обяд сме при педи.
Дано тази нощ е добре и не вдигне Т.
Убедих се за сетен път, че пове4ето доктори са коне с капаци - знае едно нещо само, а общата медицинска култура липсва Twisted Evil Сигурно звучи грубо, но в този момент мисля така.
Съжалявам за дългия постинг, но ми тежи, а се оправяме само с Пламен; бабите и дядовците в общи линии мислят повече за себе си Confused
Лека ве4ер на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт