Какви чувства ви обземат преди раждането?

  • 3 637
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Никакви!Исках по-бързо да се събере екипа и да ме срежат и да се свършва!Чувствата дойдоха след като видях дъщеря си!

И аз така Peace Последните 2 седмици вече ми беше писнало да го чакам и мисля това секцио.

# 16
  • Мнения: 1 364
Страх, но нямах търпение да родя.

# 17
  • Мнения: 5 026
Страх, защото не знаех какво ми предстои  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 427
Мен лично-страх, дали всичко ще мине както трябва. Имаше някои обезпокоителни факти, които ме притесняваха и до последно не знаех дали постъпвам правилно като предпочетох естественото раждане пред секциото. Оказа се, че съм направила верния избор и раждането беше леко! Peace

# 19
  • Мнения: 2 039
Първоначално ме беше много страх,ама започнах да чета разните истории тук и това ми вдъхма сили  Peace Реших,че нагласата е много важна,настроих се позитивно и когато наближи,нямах търпение да родя,защото просто спешно се нуждаех бебето да напусне тялото ми  Mr. Green Crazy и да не съм вече едва дишащ и движещ се кит  Laughing  Peace А и нямах търпение да го видя този хубостник  Joy

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Бях абсолютно спокойна и малко нетърпелива. Любопитно ми беше най-после да се срещна с моето момче.

# 21
  • Мнения: 4 555
Не се страхувах от раждането за недоумение на мои познати.Беше ме страх какво ще правя бебето като се роди и дали ще умея да го изгледам.
И аз съм така за момента Simple Smile

# 22
  • Мнения: 296
Колкото повече наближаваше раждането, и притесненията ми се увеличаваха. Беше ме страх от самото раждане, от болката и както всяка майка предполагам си мисли дали ще роди здраво дете. Мисля, че е нормално при първо раждане да те е страх. Сигурно и второ да имам пак ще ми минават същите мисли Grinning. Но когато видиш бебчо всичко забравяш. Laughing

# 23
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Колкото повече наближаваше раждането, и притесненията ми се увеличаваха. Беше ме страх от самото раждане, от болката и както всяка майка предполагам си мисли дали ще роди здраво дете. Мисля, че е нормално при първо раждане да те е страх. Сигурно и второ да имам пак ще ми минават същите мисли Grinning. Но когато видиш бебчо всичко забравяш. Laughing

Това все едно аз съм го писала Heart Eyes Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 362
Непосредствено преди самото раждане,ми беше притеснено дали ще мога да напъвам като хората.
Също така какво ще видя-дали ще ми е добре детенцето,и т.н.
Най-вече за него се притеснявах,а не за себе си.

# 25
  • Мнения: 220
Беше ме страх , но не за мен , а за бебето. Очакваше се да е много малко и нямаше никаква околоплодна вода . Още на следващия ден всичко бе забравено , след като си имах прекрасно здраво момиченце!!!

# 26
  • Мнения: 498
Страх-в никакъв случай.Не знаех какво е да раждаш и не съм се настройвала за лесно или трудно раждане.Но определено бях станала нетърпелива,писнало ми беше да си размятам корема насам-натам,а като че ли напук дъщеря ми закъсня със седмица.
Peace Същото беше и при мен.Май затова преносих 9 дни!Защото ми беше омръзнало да си мятам корема и всички около мен да викат:Ааайде бе няма ли вече да раждаш? Crazy

# 27
  • Мнения: 873
ох,ако можех да го пропусна този момент-просто изведнъж бебето да се появи в ръцете ми Heart Eyes знам,че ако отида да раждам с нагласата,че ще боли,наистина ще боли и затова когато някой ми заговори за това,го отсвирвам Whistling иначе ме е страх колко ще продължи,как ли ще мине и никак не ми се стои после в болницата Sick понякога си мисля,че тези сладки движения от корема ще ми липсват Sad иначе съм нетърпелива да си видя чудото,а понякока ми се струва,че това е толкова далече Simple Smile ох,пълна обърквация ми е в главата ooooh! дано да мине бързо и да го забравя,пък после ще си гледам бебето Praynig

# 28
  • Мнения: 22
Когато бях бременна първият път изобщо не съм изпитвала страх не съм се замисляла за болката,бях много спокойна инакрая чаках с нетърпение да се роди, защото едвам ходех,а и преносих една седмица,но сега......,вече знам за какво става въпрос и честно казано малко ме е страх.

# 29
  • Мнения: 1 733
Нормално е да те обземе чувство на страх, но преди всичко при мен доминираше удовлетворението , че най-сетне ще си гушна малкото съкровище.

Общи условия

Активация на акаунт