Измами ме и искам да си отмъстя

  • 24 709
  • 316
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 299
Да,печели добре.Но няма да взема и 1 лв. от него.Абсурд.Просто искам да си отмъстя.Спрете ме,разберете ме,помогнете ми.МНого ми е тежко.
Ми то като гледам хората това се опитват да направят в този форум...но ти май не искаш да бъш спряна

# 61
  • Мнения: 589
И аз,като много други тук,смятам,че имаш право единствено на себе си да се сърдиш...Другите са ти го обяснили,няма да повтарям написани вече доводи...Нали знаеш,каквото човек сам си направи,и цяло село да се събере,не може да му го направи...Не го избивай на гордост относно парите,ако си толкова горда,приеми,че си сгрешила,поучи се от грешката си и,както каза Пантер,седни си на д-то и си гледай детето,не се занимавай с повече глупости

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Като оставим настрани факта че си нахлула в семейството на този мъж и сега искаш да го развалиш, нека си поговорим за твоята бременност.
Едно време снаха ми светна подобен номер на брат ми докато той беше в казармата. Бяха гаджета и тя беше забременяла по време на негова отпуска. Още беше ученичка. разбрахме че е бременна защото майка ми случайно я видяла на улицата с корема и се обади на мен, аз пък се обадих на брат ми. Знаеш ли той как се почувства като му казах? Доплака му се. Първо реши че не е негово и затова не му е казала. После пък го хвана яд че тя нарочно е скрила и не му се е доверила за да не я накара да направи аборт. Изгуби си доверието в нея, скараха се, тя си съсипа бъдещето защото не завърши училище, брат ми си съсипа бъдещето защото реши че ако ще издържа дете трябва спешно да си намери работа, още в казармата изкара курсове и започна да работи. Майка ми и баща ми ми ревяха по телефона защото "видяли" че бебето прилича на брат ми а не смеели да се приближат до него и да му подадат един лев. Като се уволни брат ми ги прибра с детето най-вече защото се чувстваше отговорен за съдбата на детето си. Отне му много време да реши какво ще прави и дали иска изобщо да се вижда с нея.
Оспамих темата за да разбереш че това което си направила с твоята бременност щеше да обиди и най-влюбения в теб мъж. Не виждам друга причина да го направиш освен нарочно за да го поставиш пред свършен факт. На какво се надяваше? Че ще остави мигом жена си и ще хукне при теб ли? Много си глупава ако мислиш по този начин. Не се обиждай, но така мисля.
Аз не си представям да скрия бременност от мъжа ми а сме заедно от 17 години и сме доказали че се обичаме. При такава постъпка съм сигурна че ще изгубя доверието му за много дълго време а чувствата и близостта ни надали някога ще са като преди.
Ако си искала да криеш детето за да си го гледаш сама защо изобщо си му казала? Скъсай с него и се оправяй.
Абсолютно ти е грешна постъпката. Най-лошото е че не е важно дали ти ще си начешеш крастата като си отмъстиш. Лошото е че каквото и да направиш това ще удари детето ти. Мисли първо за него и после за теб.

# 63
  • Мнения: 4 380
Виждаш ли как реагират съпругите? Ето така приблизително ще реагира и неговата. И какво от това че ще и кажеш? Ще ти отвърне че сама си си виновна и да си мислила по-рано или нещо от този род в най-добрия случай. НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ЖЕНА МУ!  тя ще разбере така или иначе, а на това че има открито сърце не разчитай!

Отмъщавай си на мръсника!!! Той го заслужава, защото не ти имаш вина, а този който води двоен живот! Помни го това и не се оставяй никой да те обижда!

СЪДИ ГО ! Съди го за издръжка каквато и да е тя!

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре де, сбъркала е, стига сте я оплювали.
kola, вслушай се в практическите съвети.

# 65
  • Мнения: 804
Ако се обадиш на жена му, ти ще се унижиш. В случая тя е "победител" ако може така да се каже. Просто ще затвърдиш усещането в него, че си се опитала да го манипулираш с бременността си. Радвай се на детето си вместо да си губиш времето да кроиш планове за отмъщение.

# 66
  • Мнения: 583
Права е Мартисун с това, което пише за детето ти - не мисли повече за себе си, защото ти точно това правиш, и си правила до момента. Отсега нататък детето е, и ще бъде твоята цел. Мисля, че всички майки ще са на това мнение. Отвори сърцето си за това малко същество, и спри да мислиш за глупости.

# 67
  • France
  • Мнения: 726
Не се нахвърляйте толкова ожесточено. Решила е да роди и сама да гледа детето си. Малко наивно, но всички знаем как бремеността променя жената. Надявала се е на подкрепа, но такава има само по сапунките.
KOLA, ако не искаш част от имуществото му за детето си, послушай останалите съфорумки. Поведението ти ще е неморално и ще рефлектира в бъдеще върху детето.

# 68
  • Мнения: 2 759
                     Извинявам се, изказах се неподготвена.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:31 от MechoPuh

# 69
  • Мнения: 4 380
Престанете вие с тези глупости! Тя отдавна си е отворила сърцето за детето. Време е някой друг да си отвори джоба.

Това дете трябва да бъде официално признато като НЕГОВО! Нищо не се знае как могат да се стекат нещата и каква полза може да има от това в бъдеще. Освен това, не крий от детето нищо. Кажи му че "ето този мръсник е баща ти, това са брятята ти, но той тях признава-теб не"! Няма да му спестяваш истината! Бащата който не е поел абсолютно умишлено родителска отговорност, трябва да си понесе последствията И на омраза или равнодушие от собственото му дете.

# 70
  • Мнения: 1 849
Да,не ме интересуват другите,за мен някой помислил ли е.
А това,че някой е мамил съпругата си е било негово решение.
И да,искам да му натрия носа.
И не съм се вмъквала никъде,в моя живот се вмъкнаха,и аз го исках,разбира се !
Колко типично. Явно не те интересуват другите - ти си си правила кефа, как се е чувствала жена му не ти пука. Сега пак не ти пука как се чувстват другите. И на кого точно трябва да му пука за теб? На жената, дето мъжа и я е лъгал с теб ли? От какъв чеп? На мъжа явно не му пука изобщо, приказва обичайните приказки за излъгани камилчета, и камилчето маха с опашка и разтваря крачета.
Явно и на теб не ти пука за себе си - почнала си една връзка без да мислиш какво бъдеше има. Забременяла си и 6 месеца не си казала на мъжа! Мислила била че той ще се зарадва. Мислила била. Като гледам нищо не си мислила изобщо. Реално си взела решение да го родиш това дете без изобщо да се допиташ до мнението на биологичния баща. И сега щяла да отмъщава? На кого, мари булка? На жена му ли? Тя ти държеше краката докато мъжа та опъваше ли? Дебелокожа била .... хахаха абе как се изкарвате всички любовници най-чуствителните пък съпругите все глупави, дебелокожи и пр и пр.
Има един човек дето заслужава бой ама як бой в цялата история и това си ти. А мъжа явно е пълен кретен и той такива оправия нямат.
Жалко за детето.

Едва ли бих го казала по-добре!
Освен да сринеш своята репутация, няма коя друга да сринеш.
Ти ще си глупачката в очите на всички, че не си правиш сметката ...
А кой каквото сее това и ще си пожъне....ако можеш ме разбра.
Жалко за детето.
По добре си осмисли ценностната система и почни отначало.
Желая ти успех!

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Вместо да се обаждаш на жена му и да си създадеш проблеми, вземи го накарай да дава пари за детето и теб. за какво ти е този,щом е изневерявал на жена си, ще бъде същото. на нейното място ли искаш да бъдеш???????

# 72
  • Мнения: 4 380
Цитат
Освен да сринеш своята репутация, няма коя друга да сринеш.
Ти ще си глупачката в очите на всички, че не си правиш сметката ...

Как може да има толкова елементарен народ не ми е ясно. Thinking

Нокой никого насила не е вмъквал в леглото си. Няма каква своя репутация да срива. Ако има виновен, това е само мъжа и той е длъжен да понесе последствията каквито и да са те.

Децата му трябва да знаят че си имат някъде братя или сестри, а жена му ако реши да продължи да живее с него ще трябва да дели дохода му с грижите за извънбрачното дете. Това е.

# 73
Благодаря на всички.
Всъщност аз затова и пуснах темата,защото знаех,че ще ме свалите на земята.Просто ме е обхванал яд в момента.Знам,че не бива да го правя,но всичко ми дойде до гуша!И аз съм на мнение,че човек трябва да брои до 10,но...
                    Извинявам се, изказах се неподготвена.
Най-лошото е,че този човек не затваря вратата напълно никога.Това обаждане,разговори с приятелката ми,която е негова близка също от детинство.Все си мисля,че когато човек знае точно как стоят нещата ги приема,но когато дразнителят периодично се появява в един или друг образ,тогава.......
Но както казахте,сама съм си виновна

# 74
  • Мнения: 1 425
@ксения
Знаеш ли колко е средната издръжка на дете в България?

@кола
Имаш право да заведеш ИСК ЗА УСТАНОВЯВАНЕ НА ПРОИЗХОД ОТ БАЩАТА до навършване на 3 годишна възраст. След това става доста по-сложно може би и невъзможно. Ако заведеш такова дело - ще имаш право на издръжка, но и бащата ще има права - да вижда детето, ще трябва да дава разрешение ако детето излиза в чужбина и други. Ако съда постови че той е бащата детето ще има права на наследник наравно със съпругата му и децата му от брака. Това според мен също е повод за размисъл.

Пак да кажа - почети в раздел "Родители отглеждащи сами децата си" (ако досега не си чела) там подобни въпроси са обсъждани много пъти.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:48 от Panther

Общи условия

Активация на акаунт