Зодиите и вашите мъже?

  • 55 376
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Някой има ли наблюдения върху мъжете Деви? Че по мои скромни впечатления това са доста наивни мъже, пък всички спорят с мен, че само такива изглеждали...  newsm78


Моя е Дева / предишния също/ и да ти кажа хич не са наивни за да е по смекчено- малко са досадни , мърморещи , капризни- ще спра до тук.....

# 16
  • София
  • Мнения: 137
ние сме се събрали аз стрелец, той-везни. Hug

# 17
  • Мнения: 3 675
Тук има доста описания на мъже риби. Наистина много милеят за жените си, търпеливи, грижовни и нежни са.Понякога доста обидчиви.Само за секса нещата не съвпадат с другите мнения, моят мъж е доста сдържан в това отношение.

# 18
  • Мнения: 236
Той - Риби
Аз - Лъв
Неочаквано добра комбинация Grinning Той обича да се грижи за някого /мен/, а аз обичам да ме глезят.

# 19
  • Мнения: 6 155
И аз съм Дева, а той Риба
За него - Секса преди всичко ... ooooh!
А иначе е много чувствителен и търпелив

 bowuu Laughing

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
той - Водолейче - 08.02
аз - Везничка - 10.10
той -везни
аз -водолей
като дупе и гащи сме Laughing

# 21
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Той-риби
аз-стрелец,направо сме си паснали newsm78

# 22
  • Мнения: 5 103
Лъв е мъжът ми, аз съм рак Peace

# 23
  • Мнения: 173
той-везни
аз-близнаци
родени един за друг ! Grinning

# 24
  • Мнения: 2 237
Някой има ли наблюдения върху мъжете Деви? Че по мои скромни впечатления това са доста наивни мъже, пък всички спорят с мен, че само такива изглеждали...  newsm78


Така е ! Специално моят е супер наивен.Дълбоко затворен в себе си,никога не знам какво си мисли.Помни като зла котка.Способен е след години да си спомни нещо лошо което съм му казала и вече забравила.
Понякога егоист.Никога не е виновен за нищо,все се измъква и все набеждава другите.На обича да поема отговорности.Странен е понякога.....Много чуствителен,макар че го крие в себе си.
Аз съм Телец и уж казват че сме идеална комбинация,ама нещо не го доказваме........

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Дева-мъж Способен е след години да си спомни нещо лошо което съм му казала и вече забравила.
Понякога егоист.Никога не е виновен за нищо,
Цитат


 Peace

Мислех да му спестя това , ама е тъй на като видях това мнение не се въздържах  Embarassed

# 26
  • Мнения: 3 537
Той - Козирог
Аз - Овен
И двамата сме рогати, ама си се разбираме супер,  Grinning
Единственото като недостътък на зодията му е, че е "фурнаджийска лопата" , планираме да ходим някъде или да направим нещо  и като дойде момента може в последния момент да се откаже, ейййй няколко пъти ми се е случвало така жестока да издивеяяяяяяяяяяя #Cussing out

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Той - Скорпион
Аз - Козирог
Разбираме се идеално.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 826
Той -  Козирог
Аз - Козирог bowuu

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Toй-водолей
Аз-Близнаци

Общи условия

Активация на акаунт