Зодиите и вашите мъже?

  • 55 430
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Ха и ние сме така  Flutter
Според астрологията взриовоопасна комбинация  hahaha

# 76
  • софия
  • Мнения: 636
той риби - 10.3
аз риби - 28.2
Мога да кажа, че е много грижовен и внимателен, дори прекалено понякога. Много добър човек е, страшно много го обичам, но понякога пати от неуверения си и твърде спокоен характер. Притеснява се много за разни неща, които аз винаги разбирам, просто защото като говоря с него все едно говоря със себе си. А останалото - присъединявам се към казаното по-горе за мъжете риби. Hug
аз обаче съм малко по-темпераментна, по-уверена, по-неспокойна и доста по-нетърпелива от него. Като характер обичам да командвам - авно съм зодия шеф и от време на време срещам съпротива, то прекалявам на моменти, де и аз го осъзнавам. Иначе много се разбираме, правя доста компромиси, но това е в реда на нещата. Сега дъщерята ще ни оправи - тя е скорпион, който си личи откакто е родена....

# 77
  • Мнения: 252

Така е ! Специално моят е супер наивен.Дълбоко затворен в себе си,никога не знам какво си мисли.Помни като зла котка.Способен е след години да си спомни нещо лошо което съм му казала и вече забравила.
Понякога егоист.Никога не е виновен за нищо,все се измъква и все набеждава другите.На обича да поема отговорности.Странен е понякога.....Много чуствителен,макар че го крие в себе си.

Едно към едно с моя мъж,понякога незнам какво да го правя newsm78

# 78
  • Мнения: 216
Toi- Vodolei
AZ- Strelec

Mnogo se razbirame!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
Аз - лъв
Той - водолей

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
При нас комбинацията е рак и риба. Аз раче, той рибче  Wink

# 81
  • Мнения: 7 002
Аз рак, а пък той лъв. Голяма комбинация! Ракът искал да подчинява, ама лъвът не бил домашно животно...
По-добре така. Нашите са обратна комбинация - той рак, тя лъв, ужас и безумие Crazy

Аз съм рак, той е близнаци. Свикнала съм им. Голяма част от приятелите ми са близнаци, познавам ги като...пръстите на ръката си. Мисля, че е доста типичен представител, интелигентен е, духовит е, много енергичен. Аз също съм типична рачка и ...не му е лесно с мен, то не съм и за търпене на моменти, ама иди обяснявай, че Луната е виновна Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 807
Той - Скорпион
Аз - Козирог
Разбираме се идеално. Heart Eyes

И ние с моята половинка така  Wink  Heart Eyes

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Близнаци.

# 84
  • София
  • Мнения: 726
Аз съм Водолей, той - Везни. Разбираме се чудесно!

# 85
Някой има ли наблюдения върху мъжете Деви? Че по мои скромни впечатления това са доста наивни мъже, пък всички спорят с мен, че само такива изглеждали...  newsm78
Peace Такива са!

# 86
Мъжа ми е зодия близнаци,а аз съм везничка и си пасваме идеално.
Тази комбинация наистина е много силна, особено като привличане. Привличане, което съществува между мен и един мъж, за жалост не съпруга ми. dontknow

# 87
  • Мнения: 71
Аз овен
тои стрелец и добре се разбираме

# 88
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
МОМИЧЕТА,ОТГОВОРИТЕ ВИ НЕ СА ТОЧНО ПО ВЪПРОСА.ЦЕЛТА Е ДА РАЗБЕРЕМ ДАЛИ ИМА НЕЩО ОБЩО МЕЖДУ ХОРАТА ОТ ЕДНА И СЪЩА ЗОДИЯ.И така-зодията на моя мъж е кози рог-много уравновесен,консервативен,тих,плах,малко бавен,държи на хорското мнение,дисциплиниран и малко скучен,отговорен и др.  Аз съм лъв и малко се разминаваме в принципите си,но като цяло е поносимо

# 89
  • Мнения: 186
Моят е овен - в повечето случаи се опитва да се налага, голям инат е, нервите му по някога са в повече, не се интересува от хорското мнение. С две думи типичен овен с рогата напред.
Но и аз не се давам - Дева съм. За моята зодия казват, че са много спокойни, но за мен това не е типично  newsm78 Винаги бързам за всичко да става веднага каквото си наумя и не се давам лесно. Често се сдърпваме, защото никой не иска да отстъпва  fight
Но пък много се обичаме и държим един на друг  txtloves

Общи условия

Активация на акаунт