кухо яйце...

  • 2 616
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 60
Благодаря ти за бързия отговор.Аз ходих при две лекарки.Първата ме гледа на ваг.ехограф, тя не каза, че не се вижда ембрион, а видя киста на левия яйчник и ми каза да внимавам- никакъв секс, резки движения, тежко и т. н.При нея ще ходя в понеделник.При втората лекарка също се установи киста,но и двете казаха едно и също- това са съпътстващи бременността кисти, които 3-4мес изсъхват.Страшно съм притеснена обаче, дали няма пък да е прекалено лошо съвпадение- хем кисти, хем два плодни сака,хем пък да няма ембрион.И двете лекарки видяха два плодни сака.Направо не знам как ще дочакам понеделник.

# 16
  • Мнения: 4 700
Стискам палци и вярвам, че всичко 6те е наред.   bouquet

Пи6и как е минал прегледът в понеделник.

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Съжалявам за загубата ти, мила. Дано бързо се възстановиш психически и физически и скоро гушнеш малко съкровище. Прегръщам те и ти предавам силички!  Hug

# 18
  • Мнения: 195
Благодаря, сладурани! Наистина новината ме докара до шок. Силен човек съм, сега ми се плаче..Трябва ми време....

# 19
cris, съжалявам, мила...Дай си време да се съвземеш, знам, че е трудно, но трябва да се справиш! Прегръщам те силно Hug

здравейте.ами аз си мисля че проблема не е в мен тъй като моят съпруг е имал предишна врузка близо 5 години но и те не са имали,н сега бившата му има 2.има един проблем:адски ми е трудно да го накарам да отиде на изследвания,и незнам какво да правя.дайте съвет

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 15:09 от Верити

# 20
  • Мнения: 9 483
Cris, съжалявам за преживяното Hug
Напълно те разбирам-минах през това и аз!
Макар и трудно насочи мислите си към нещо друго, не мисли за станалото. При мен след година дойде и добрата новина-бременна, но пак и терзанията дали всичко ще е ок...
Бъди позитивно настроена, не се впрягай за щяло и не щяло, не си троши нервите-ще ти трябват един ден да мислиш малкото човече какво мисли да ти сервира Wink

# 21
  • Мнения: 52
Имам приятелка ,която наскоро направи втори спонтанен аборт и много се притеснява дали ще може да си има бебче.Първата и диагноза също беше кухо яйце,втората май пак беше същата,но не съм сигурна.горката ,много се надява да успее .УСПЕХ на всички бъдещи мамчета!дано скоро да гушнат и своите бебенца!Аз се надявам и моята приятелка да успее. newsm10 newsm51  love001

# 22
  • Мнения: 809
Съжалявам, миличка!
Имам позната, която преживя същото. След половин година (толкова каза докторът) подновиха опитите. Сега - след 7-8 месеца е в 3 месец и всичко е наред.
Пожелава и на жените с този проблем нещата да се развият благоприятно.

# 23
  • Мнения: 1 209
Сискам палци съвсем скоро да се похвалиш с най-прекрасната новина... Дано всичко бъде наред... Hug

# 24
  • Мнения: 1 029
Съжалявам...нормално е да ти е трудно сега.Изживей си мъката, но продължи напред, защото там някъде те чакат хубавите новини, когато си готова пак за тях!
Успех!

# 25
  • Мнения: 1 919
Сискам палци съвсем скоро да се похвалиш с най-прекрасната новина... Дано всичко бъде наред... Hug
не се предавай !

# 26

здравейте.ами аз си мисля че проблема не е в мен тъй като моят съпруг е имал предишна врузка близо 5 години но и те не са имали,н сега бившата му има 2.има един проблем:адски ми е трудно да го накарам да отиде на изследвания,и незнам какво да правя.дайте съвет

Мила,трябва да седнете и да поговорите сериозно.Мъжете ги е страх защото за тях това е признак на мъжественост.Него го е страх,че ако излезе че причината е в него,ще се почувства сломен,това е егото им е много силно.Затова трябва да поговорите,да го успокоиш,че за теб ще е все още голям МЪЖ,ако причината е в него.Трябва да го поласкаеш,да му внушиш,че и на теб не ти е леко от това,че си в неизвестност...Успех! Laughing

# 27
  • Мнения: 110
Миличка ,не се отчаиваи .Имам приятелка на която това се случи три пъти .Вече беше се отчаяла съвсем .Когато за четвърти път отиде да и направят кюртаж се оказа че всичко е наред и сега бебо е на 3 годинки.Всичко е божа работа .Кога ? Как? Можеби когато съвсем не очакваш .Не губи надежда.С тебе сме

# 28
  • Мнения: 52
много се радвам за приятелката ти!дано и моята да има късмета да гушне малко пухкаво бебче.тя е от ст.загора и сега и казаха да отиде в софия да и направят някакви специални изследвания.ще и стискам палци.лошото е ,че все на такива мили и добри хора се случват такива гадории

# 29
  • Мнения: 219
Здравейте! януари месец2007 г. ми отстраниха левия яйчник сьс киста! Февруари месец се оказа че сьм бременна но за много кратко оказа се кухо яйце Обиколих всички вьзможни лекари сьс надеждата да са збьркали но уви Началото на април в 8 г.с  претьрпях мед аборт Но сега  всичко е нормално сьс 1 яйчник на 36 години сьм в 7 седмица бременна но вече  СЬС СЬРДЕЧЕН ПУЛС Видях го преди 3 дни Описах си изсторията сьс надеждата че ще вдьхна кураж и надежда на всички който са претьрпяли нещастието да имат кухо  яйце Успех на всички!!!!

Общи условия

Активация на акаунт