Искрено и лично

  • 8 647
  • 188
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не ми харесва...даже понякога ме дразни с приказки и маниери  Peace

# 151
  • Мнения: 3 268
Не ми харесва изобщо.Има изключително инфантилна физиономия,а и на жена,дето има 4 развода зад гърба си много не трябва да и се има доверие.

# 152
  • Мнения: 5 647
Направо не мога да я трая. Никак не ми харесва и като я видя по тв-то, веднага сменям канала. Не я харесвам, защото ме дразнят маниерите й и предаването й като цяло.

# 153
  • Мнения: 6 417
Броя на браковете, разводите и децата не е критерий за морала на една жена, но има една поговорка, че когато 10 човека ти кажат, че си пиян, най-добре е да отидеш да си легнеш.  Whistling

# 154
  • Мнения: 2 047
  За мен е наивна и тесногръда.

# 155
  • Мнения: 3 268
Броя на браковете, разводите и децата не е критерий за морала на една жена, но има една поговорка, че когато 10 човека ти кажат, че си пиян, най-добре е да отидеш да си легнеш.  Whistling
Моралът й изобщо не коментирам.Имам предвид,че щом 4 пъти си се провалил в брака си,определено проблема е в теб.То си й личи,че има проблем.Погледът й е направо налудничав.

# 156
  • Мнения: 183
стана ми интересно в тая тема на Лиска newsm78 отговорих с опция-да харесва ми- и наистина е така ,напоследък рядко имам възможност да я гледам ,но ...когато съм го гледала е успявала почти винаги да ме заинтригува,има харизма и това че се е женила 4 пъти и има три деца не е показател за способностите и като журналист или пък за нравствената и характеристика Peace .Винаги ми е било чудно що толкова много негативизъм лъха от подобни теми newsm78,то май няма нещо дето да се харесва на повечето във форума newsm78

# 157
  • Мнения: 9 913
и аз съм от тези, дето не я дишат.
за децата - доколкото знам, са на самоотглеждане. Не ме питайте откъде знам, не е от съвсем първа ръка.
светлушата е доста наясно.

# 158
  • Мнения: 636
Тя е типът жена, която никога не бих искала да бъда Naughty Малко тип КакСийка. Сега да не се обиди потребителката от форума. Тя си е много готина Heart Eyes Wink

# 159
  • Мнения: 6 417
На самоотглеждане са. Само Илия, който е на десетина години е при баба си в Русе.

# 160
  • Мнения: 4 116
Преди я харесвах Миглена, но напоследък много субективна е станала и се дразня много. Решила е, че поредния гост е виновен и го прави на салата, не му дава дума да каже, а той човека аха да се разплаче ... както и като е решила, че е на страната на някого -  го изкарва най- невинния и най- голямата жертва.
Като жената днес например - била с висше образование, не я взели на работа в читалището. Оплюха кмета, а той обясни човека че са назначили друга жена със средно образование, която е запозната с работата, има повече свободно време и може да поема и други ангажименти и изобщо така са преценили. Всеки работодател е в правото си да назначи когото иска. Те го оплюха човека - среднист бил, като че ли е обидно да си със средно образование. И Михнева с арогантното си поведение ми падна в очите.
Катето Евро раздели хората на ВИП и селяни. А днес Миглена и Михнева на среднисти и висшисти.

# 161
  • Мнения: 9 865
Теди, ама ти все едно не четеш темите във форума, че то си е обидно да си среднист... айде ти както и да е, ама детето ти... изключенО!
М.А. и М.М. са от любимите ми висшистки...

На хората със средно образование да им се забрани да гласуват, чу ли Миглена А.? (направи тема)
Те не са достатъчно доучили да определят кой да ги управлява и да решават съдбата на блестящите български висшисти Simple Smile.

(оф, сърбяха ме ръцете)

# 162
  • Мнения: 3 268
На самоотглеждане са. Само Илия, който е на десетина години е при баба си в Русе.
И тя какво прави ,търси си петия съпруг ли ,що ли? newsm78

# 163
  • София
  • Мнения: 1 603
Рядко противна жена.

# 164
  • Мнения: 2 891
На мен не ми харесва, защото прекъсва гостите си.

Общи условия

Активация на акаунт