Искрено и лично

  • 8 627
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 865
някакси ме дразни гласът й,не винаги успяват добре да прикрият дребния й ръст.от скоро изглеждам по цяло предаване и малко ми напомня на Карбовски-и тя е магнит за идиоти и много старателно ги изслушва

# 76
  • Мнения: 1 533
някакси ме дразни гласът й,не винаги успяват добре да прикрият дребния й ръст.от скоро исглеждам по цяло предаване и малко ми напомня на Карбовски-и тя е магнит за идиоти и много старателно ги изслушва

Аааа, стига сте й правили комплименти бе...Карбовски???

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 23:53 от Калин@

# 77
  • Мнения: 1 242
я е магнит за идиоти и много старателно ги изслушва

"Всичко е само игра, всичко е само спектакъл." По Васко Кеца.
Не си вярвай, моля те, и за Карбовски. Той поне твори без аутокю. Laughing

# 78
  • Мнения: 2 792
 Не я харесвам и никакъв феминизъм не виждам в нея. Лиске впечатлена си от единственото й качество, да говори бързо, ако се заслушаш и какво говори, ще се отвплечатиш.

# 79
  • Мнения: 2 361
  Радва ме способността й да расте на дърти години, но не обичам да бъда пряк свидетел на това. Права е, че човек не бива да се самосъжалява, но не приемам идеята, че това винаги и на всяка цена трябва да се случва.

# 80
  • Мнения: 5 713
еманципирана коза, която се рови из разни бльокави лични драми.. телевизионния образ на кенефното четиво Simple Smile
Аааа не са само лични драми. Simple Smile
Днес говориха за меда, на 2-3 пъти / когато аз съм хващала предаването/ се обсъждаха продуктите и здравословното хранене.
Иначе за промяна в лицето й, според мен, допринася изменената прическа, а и годините. Няма ботокс, мисля.
Мен най- ме дразни смехът й.
А вярно ли е, че щерка й ходила с Крум- певец ли е, флейтист ли е? И Миглена направила всичко възможно да ги раздели?

Учудвам се как събирате сили да измислите такива обидни епитети, все пак.

# 81
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Не я харесвам, не знам защо кани гости като тя винаги е най-компетентна по въпростите които се разискват!
Да си направи предаване " Монолог с Миглена Ангелова" пък да я гледа, който иска! Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 195
На мен ми харесва . Не заради сълзливите истории , тип бразилски сериал . Има си явно жената лична драма в живота , но това не я прави комплексарка  Rolling Eyes  Трябва да се пуска т'ва дето народа ще гледа . И на Слави шоуто изпростя яко последните години , ама к'во да правиш - аудитория трЕбЕ да има  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 698
Не. Не обичам маниерничене и преекспониране в поведението; много ми е неестествена.

# 84
  • Мнения: 1 230
Много ми харесваше в началото...Обаче с времето нещо се изчанчи - стана една помпозно-тенденциозна, говори неестествено приповдигнато, направо предаването й стана емблема на сълзливост и журналистическа еквилибристика...  явно телевизията на никого не прощава  Sunglasses

# 85
  • Мнения: 2 195

А бе аз ако имам щерка дето ходи с Крум ... не знам на какво ще съм способна  Thinking
Да не засегна някой сега  Rolling Eyes

# 86
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
защо, какъв е крум?

ето защо е хубаво и полезно едно предаване да бъде на екран не повече от 3, 4 сезона.
драгият зрител много ми харесва това определение Blush така няма да има време да се отегчи и да му опротивее водещия, който в началото му е така симпатичен.
или любимия водещ може да смени малко идеята, заглавието, да размести мебелите и да промени прическа и стил, да вкара малко ботокс....
то наистина като се замислиш толкоз години на екран, голямата ми дъщеря бебе беше като стартира 'искрено и лично' Tired

# 87
  • Мнения: 5 713
Не го познавам момчето. Нямам впечатления. Знам го само от клипа на една негова песен.

# 88
  • Мнения: 835
Харесвам я, не гледам предаването но тя ми допада. Чакам да видя дали Крум ще я съди ама май няма да стане тази работа. Laughing

# 89
  • Мнения: 677
Намеквате, че беше заподозряла Крум в конспирация ли  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт