Искрено и лично

  • 8 623
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кажете за крум де, кой е, какво е станало...
нали е клюкарник, все пак

# 91
  • Мнения: 11 607
кажете за крум де, кой е, какво е станало...
нали е клюкарник, все пак

Крум

# 92
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мерси, мама цоцоланке  bouquet
знам го тоя, харен е...

# 93
  • Мнения: 5 713
Момата от клипа да не е щерката на Миглена?  Laughing

# 94
  • Мнения: 4 380
Щерка и е доста грозна и трътлеста за разлика от майка си. Не е тя в клипа.

Много, много харесвам Миглена Ангелова. Не следя абсолютно всички предавания, но често ги гледам. Много ми допада начинът и на мислене и богата душевност. Тя е силна личност и вероятно затова не се харесва на много хора. Абсолютно не съм съгласна, че е неестествена. По-естествен човек, здраве му кажи! Което и е на сърцето, това и е на устата. Страшно открита както за добро, така и за заслужена критика. Много дипломатична, често и се възхищавам как се справя с толкова човешка простотия.

# 95
  • Мнения: 2 673
правя отчайващи опити да продължавам да я харесвам, както беше преди години, но уви...изчерпвам се...Както и тя.
ДРАЗНЯТ МЕ две неща- ОБЛЕКЛОТО и просто е отчайващо...като някаква алпийска мома се е наточила...тези дето пеят..Ай-ларио, ай-ларийооо
                                       ИНТОНАЦИЯТА и - бърабърабъра......                      бърабърабъра
                                                                                             бърабърабърабъ                        бърабърабъра

това е графиката  Mr. Green Mr. Green

# 96
  • Мнения: 656
Не ми харесва. Дразни ме, че постоянно прекъсва гостите си.
И мен това ме дразни

# 97
  • Мнения: 2 211
Някак при нея всичко е фокусирано у мъжете. Отблъсква ме фактът, че се е женила толкова пъти и от всеки брак, безотговорно е родила толкова деца, като някоя циганка, а от екрана проповядва морал и справедливост. Всичко това рефлектира и върху предаването. А пък за визията и да не говорим - не вижда ли че нито има фигура, нито е на години да носи тези разкроени полички.
Не ми харесва.

# 98
  • Мнения: 1 038
Да, харесвам Миглена Ангелова.Харесвам я,защото е силна,директна,амбициозна жена,която е отгледала децата си сама,а те не са малко.Не ми харесва,че е прекалено властна,което май е причина да не я изтрайват мъжете й,а и те не са малко.Но като цяло в моите очи е жена достойна за възхищение.

# 99
  • Мнения: 6 645
Някак при нея всичко е фокусирано у мъжете. Отблъсква ме фактът, че се е женила толкова пъти и от всеки брак, безотговорно е родила толкова деца, като някоя циганка, а от екрана проповядва морал и справедливост. Всичко това рефлектира и върху предаването. А пък за визията и да не говорим - не вижда ли че нито има фигура, нито е на години да носи тези разкроени полички.
Не ми харесва.
Какво значи ,че безотговорно е родила толкова деца?И как може да я сравняваш с циганките и техните деца?
Всяка жена успяла почти сама да отгледа децата си е достойна за възхищение.
Иначе предаването и не е мой тип .
Визията и фигурата са и съвсем нормални за годините ,добре си изглежда жената.

# 100
  • Мнения: 1 428
По-скоро не я харесвам. Дразни ме щото е все в червено Mr. Green

# 101
  • Мнения: 4 380
Да, харесвам Миглена Ангелова.Харесвам я,защото е силна,директна,амбициозна жена,която е отгледала децата си сама,а те не са малко.Не ми харесва,че е прекалено властна,което май е причина да не я изтрайват мъжете й,а и те не са малко.Но като цяло в моите очи е жена достойна за възхищение.

Мисля, че мъжете се страхуват от нея още преди да са я опознали каква е всъщност само гледайки предаването. Не мисля, че е властна. Но със сигурност няма да му премълчи на някой който е сгафил. Всъщност, вероятно я харесвам, защото много си приличаме като характер. Често си мисля, че не телец трябва да е, а овен, но...все тая. Все рогати. Laughing

# 102
  • Мнения: 4 380
Някак при нея всичко е фокусирано у мъжете. Отблъсква ме фактът, че се е женила толкова пъти и от всеки брак, безотговорно е родила толкова деца, като някоя циганка, а от екрана проповядва морал и справедливост. Всичко това рефлектира и върху предаването. А пък за визията и да не говорим - не вижда ли че нито има фигура, нито е на години да носи тези разкроени полички.
Не ми харесва.

Кое според теб е безотговорно? #Crazy

Прекрасно изглежда и много добре се облича. Облеклото и е все пак и резултат от грижа на стилисти и имидж-мейкъри...така че, дори на някой да не му допада, това не може да и бъде приписвано изцяло. Само че силно се съмнявам, че критикуващите външния и вид изглеждат ПОНЕ така.

# 103
Повечето от вас са казали, че не харесват Миглена Ангелова. На мен пък ми е интересно, дали ако се окаже, че въпросната госпожа е ваша съфорумка, ще промените мнението си за нея? Или дали  бихте изказали негативното си отношение към нея, или бихте премълчали ?   newsm78

# 104
  • Мнения: 1 428
Повечето от вас са казали, че не харесват Миглена Ангелова. На мен пък ми е интересно, дали ако се окаже, че въпросната госпожа е ваша съфорумка, ще промените мнението си за нея? Или дали  бихте изказали негативното си отношение към нея, или бихте премълчали ?   newsm78
Ще го променим, разбира се! Негативно не бихме се изказали, в никой случай! Naughty Само ще я хвалим, хвалим....

Общи условия

Активация на акаунт