Искрено и лично

  • 8 608
  • 188
  •   1
Отговори
# 105
  • France
  • Мнения: 726
А аз си мислих, че е над 45 годишна, а тя на 42. Изобщо не ми харесва.

# 106
  • Мнения: 667
Не ми харесва. Дразни ме, че постоянно прекъсва гостите си.
По този начин превръща иначе интересна тема в безсмислена.
А в началото ми допадаше.

# 107
  • Мнения: 1 038
Повечето от вас са казали, че не харесват Миглена Ангелова. На мен пък ми е интересно, дали ако се окаже, че въпросната госпожа е ваша съфорумка, ще промените мнението си за нея? Или дали  бихте изказали негативното си отношение към нея, или бихте премълчали ?   newsm78

Ха сега,първо мнение newsm78Да не се окаже,че ти си Миглена Ангелова,но се съмнявам,тя е интелигентен човек.Хей да не си щерка й,че се изказваш по този начин. Crazy
А и се съмнявам,че дори и да ни е съфорумка някой ще се изкаже по различно.Явно не следиш често форума,иначе би разбрала,че тук мамите не си поплюват,което значи,че не биха спестили нищо.А и тук има доста известни мами,които са леко инкогнито
. Sunglasses

# 108
Повечето от вас са казали, че не харесват Миглена Ангелова. На мен пък ми е интересно, дали ако се окаже, че въпросната госпожа е ваша съфорумка, ще промените мнението си за нея? Или дали  бихте изказали негативното си отношение към нея, или бихте премълчали ?   newsm78

Ха сега,първо мнение newsm78Да не се окаже,че ти си Миглена Ангелова,но се съмнявам,тя е интелигентен човек.Хей да не си щерка й,че се изказваш по този начин. Crazy
А и се съмнявам,че дори и да ни е съфорумка някой ще се изкаже по различно.Явно не следиш често форума,иначе би разбрала,че тук мамите не си поплюват,което значи,че не биха спестили нищо.А и тук има доста известни мами,които са леко инкогнито
. Sunglasses

Точно защото следя форума отдавна, мисля така. А за намека ти, дали съм интелигентна или не, ще замълча.

# 109
  • Мнения: 1 811
Не я харесвам тази "дама". Меко казано не я харесвам. "Дама". Пълна проинциалистка. Комплексите струят.

Не харесвам начина и на говорене - префърцунена до немай къде, приповдигната, извисяваща високо писклив гласец. Изкуствена до опротивяване. Маниерничене до бога. Прекаляване с кокетниченето, което до известна степен е чаровно, но което тя убива.
Не харесвам изкуственото и кокорене в знак на престорено неразбиране на госта.
Не харесвам репликата "Чакайте, чкайте, чакайте да се разберем", изстреляна след съответното кокрене.
Не харесвам парадирането с превъзходството и като интелект над простоватите събеседници. И с откритото му навиране в носа на всички.
Не харесвам вкарването в абсолютно всяко предаване на сравнения с нейния живот, с нейните бракове, деца, мъже...
Не харесвам изтъкването на себе си като абсолютния пример за силна жена. Ми не е.
Не харесвам начина на гаврене с гостите си, започващ с изслушване с високо вдигнати вежди, ококорени очи, ехидничене, привидно съжаление, прерастващ в откровени нападения с шайката адвокатКИ, екстрасенсКИ, психоложКИ и прочие специалистКИ, завършващ с тотално смазване на нещастника, посмял да се оплаче в "Искрено и лично".
Не харесвам феминизма и феминистките.

Не харесвам и външния и вид.
Впрочем дамата имаше ботокс, но действитео му мина и в момента напречната двойка бразди между веждите и говори много за приятния характер на хиената.

Харесва ми как се облича, но това не е нейно дело  Twisted Evil , така че...
Харесва ми, че се стреми да се поддържа, което е похвално.

Харесва ми прямотата и в някои моменти, което обаче бива смазано от цялото театралничене. Лоша актриса е. Предсказуема. Безинтересна.

Предаването понякога ми харесва, въпреки че сценарият е един и същ, минаващ през съоветните вече споменати фази.

Дори и вчера се опита да вкара себе си в тази иначе много полезна тема за свойствата на меда.

# 110
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Миглена е толкова мацка, колкото и дама Rolling Eyes
много деца, много нещо... дано не страдат заради нея.

# 111
  • Мнения: 4 586
Мъжемелачка. Страх. Малееей, страх.

# 112
  • Мнения: 6 417
Мъжемелачка. Страх. Малееей, страх.
Мъжемелачка и нимфоманка едно и също ли е? newsm78

# 113
  • Мнения: 2 161
Мъжемелачка и нимфоманка едно и също ли е? newsm78
Според мен не е едно и също.Нимфоманката тормози мъжете сексуално,а мъжемелачката по принцип.

# 114
  • Мнения: 3 423
Не ми харесва, но не ме питайте - защо? Определено едно от нещата е заради астрологията, учения разни гадателски и т.н.

Е, добре, ама народът се вълнува защо,
примерно, Скорпионът... Една гледачка...
И прочее, и прочее. Не е необходимо да
се вълнува водещият на предаването, а
е необходимо предаването да вълнува
аудиторията. Така си мисля поне.

# 115
  • Мнения: 6 417
Колко народ не я харесва, пък тя второ предаване започва да прави скоро  newsm78

# 116
  • Мнения: 2 211
На каква тематика ще бъде второто предаване?

# 117
  • Мнения: 7 201
Не ми харесва поведението й.
На мен също.Просто ми е антипатична! no

# 118
  • Мнения: 6 417
На каква тематика ще бъде второто предаване?
Сълзлива, как каква?  Joy

# 119
Защо ли си губим времето с нея? Според мен не заслужава чак толкова внимание! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт