Искрено и лично

  • 8 641
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 211
На каква тематика ще бъде второто предаване?
Сълзлива, как каква?  Joy
Така и предполагах Mr. Green
Защо ли си губим времето с нея? Според мен не заслужава чак толкова внимание! Mr. Green
АБСОЛЮТНО

# 121
  • Мнения: 3 098
Не ми харесва като журналист.Твърде пристрастна е.По принцип би трябвало да не взема страна в споровете,пораждащи се в нейното предаване,но явно така работи тя.

# 122
  • Мнения: 2 401
Някак при нея всичко е фокусирано у мъжете. Отблъсква ме фактът, че се е женила толкова пъти и от всеки брак, безотговорно е родила толкова деца, като някоя циганка, а от екрана проповядва морал и справедливост. Всичко това рефлектира и върху предаването. А пък за визията и да не говорим - не вижда ли че нито има фигура, нито е на години да носи тези разкроени полички.
Не ми харесва.

Това беше върха на цинизма и на някои други неща.

# 123
  • Мнения: 431
Не ми харесва като водеща и не бих я гледала.

Последното предаване, на което попаднах, госпожата усилено използва като маша за лични разправии. Някаква девойка й пращала заплашителни смс-и, явно окуражавана от бившето гадже на Ангелова. Съответно водещата изпрати екипа с камерата на работното място на телефонната терористка и го излъчиха по БТВ.

Професионализъм, та дрънка. "Искрено и Лично ЗА, а не с Миглена Ангелова". Crazy

# 124
  • София
  • Мнения: 3 916
http://forum.skycode.com/topic.asp?topic_id=66683

Под темата за Радост става въпрос за тази дама.

# 125
  • Мнения: 200
Харесва ли ви мацката, дето води това ТВ-предаване?
Ако да, защо? Ако не, защо?
На мен ми харесва, защото говори бързо.


Харесваше ми докато се обличаше само в червено, но вече НЕ.

# 126
# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не я харесвам, но явно доста мъже въздишат по нея. Скоро пътувахме до Русе и обратно със спален вагон. Докъто се редяхме пред стаята на чичкото който раздава чаршафите видях че на едната стена на купето, което той си е обурудвал като офис, е налепил нейни снимки изрязани от списания. Над снимките се мъдреше надпис със златисти букви на червен фон, останал му явно от социализма: "Първи в професията си"  Joy
Познавам последния й мъж, бивш военен летец. Като гледам и нея бих казала, че напълно се заслужават, може би за това не се разбраха  newsm78

# 128
  • Мнения: 4 380
Не ми харесва като водеща и не бих я гледала.

Последното предаване, на което попаднах, госпожата усилено използва като маша за лични разправии. Някаква девойка й пращала заплашителни смс-и, явно окуражавана от бившето гадже на Ангелова. Съответно водещата изпрати екипа с камерата на работното място на телефонната терористка и го излъчиха по БТВ.

Професионализъм, та дрънка. "Искрено и Лично ЗА, а не с Миглена Ангелова". Crazy


Това съм го пропуснала. #Crazy Кой ден беше това можеш ли да си спомниш?

# 129
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не следя предаването ... когато попадна на него, се заглеждам ... водещата- нито ме грабва, нито ме отблъсква... не ме впечатлява общо взето

# 130
  • Мнения: 4 380
http://forum.skycode.com/topic.asp?topic_id=66683

Под темата за Радост става въпрос за тази дама.

Трябва да не си много в ред за да вярваш на подобни завистнически и злобарски клюки. Joy

# 131
  • София
  • Мнения: 3 916
Че кога съм казвала, че им вярвам? Просто го пуснах, като по-любопитна част от материалите, които намерих за нея. Пък дали са истина или не са, само тя си знае.

# 132
  • Мнения: 431

Това съм го пропуснала. #Crazy Кой ден беше това можеш ли да си спомниш?

Скоро беше, краят на април или началото на май. Темата беше нещо за (телефонния) тормоз и по-специално за жените-журналистки, сред публиката бяха поканени Маргарита Михнева и Анна Заркова. Повече подробности не се сещам. newsm78

# 133
  • Мнения: 1 002
Миглена я харесвам , да , тонизира ме някак си .
 
предаването й - не го гледам ,

# 134
  • Мнения: 2 195
http://forum.skycode.com/topic.asp?topic_id=66683

Под темата за Радост става въпрос за тази дама.

Това е егати простотията  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт