Какво става със Слави Трифонов?

  • 10 512
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Слави се появи в шоуто си,за да покаже на всички,че се подобрява, да опровергае някои слухове,както и да покаже,че в най-скоро време ще се върне.
Което косвено означава,че показа на шефовете на бтв,че няма да позволи да бъде свален от ефир заради заболяване,което се оказа лечимо.
Стискам му палци и се надявам скоро да го видим в ефир, в ролята на водещ.

# 106
  • Мнения: 677
А да, а срещата е била такава,неформална за кафенце  Grinning

# 107
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А да, а срещата е била такава,неформална за кафенце  Grinning

Няма да посмеят да го свалят от ефир, не и след това предаване.

# 108
  • Мнения: 677
Няма да посмеят  Joy
Колкото и да ви е мъчно, това са последните предавания, от есента няма да го има..

# 109
  • София
  • Мнения: 2 623
А да, а срещата е била такава,неформална за кафенце  Grinning

Тони, каквато и да е била срещата
съм 99% сигурна, че изобщо не е
ставало дума за сваляне на шоуто
от ефир. Не вярвам ръководството
на БТВ да са някаква сбирщина от
празноглавци все пак  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 677
някаква сбирщина от
празноглавци все пак  Rolling Eyes

Именно де, името на шоуто е марката, следователно-не се ли сещаш..
Няма Слави=няма шоу, проста сметка..

# 111
  • Мнения: 2 013
бТВ ще спира шоуто и Дъгият е нервен..
Дано се оправи!


Аз доколкото чух, Слави се е бъзнал от въпроса на Албърт Парсънс (така ли му беше фамилията) дали пък болестта му не е рекламен трик? Затова е яхнал моторетката и се е явил в шоуто.

# 112
  • Мнения: 2 195
Защо беше толкова надменен и сприхав  Rolling Eyes  и това ли е част то реклама , или нещо друго  Thinking  Колкото и да го харесвах преди , тази вечер едва го изтърпях  Confused   
Желая му да се справи с болестта ...  , а за шоуто - то отдавна е дало фира , струва ми се  Crazy

# 113
  • Мнения: 677
Нервен е, не иска да повярва, че бТВ е по-голяма от него самият..

# 114
  • Мнения: 2 792
 Може би наистина става въпрос за спиране на шоуто, договорът вероятно е обвързан с име и рейтинг. Рейтинга е скапан отдавна, но вероятно са договорени доста свободи в тази насока, за това сега заигравката е за името. Това обяснява натрапването на определени  схеми, тази вечер.
  Сопрано мерси, разясни ми се цялото разцакване, за момент си помислих, че става въпрос само за новата фондация.

# 115
  • Мнения: 2 195
То неслучайно и "Сървайвър" се наТърти 100 пъти тази вечер  Rolling Eyes

# 116
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Няма да посмеят  Joy
Колкото и да ви е мъчно, това са последните предавания, от есента няма да го има..

За посмяване - ще посмеят, и още как. Само не разбрах защо си толкова сигурен, че той няма да се върне да си води шоуто. Все пак каза, че лекарите говорели за 2-3 месеца... Те и без това винаги правят пауза през лятото.

# 117
  • Мнения: 6 417
Росен Петров снощи уж попита Слави няма ли да има промени...което, според мен означава, че подготвят почвата за края на шоуто и старта на нещо ново.  newsm78

# 118
  • Мнения: 3 423
според мен означава, че подготвят почвата за края на шоуто и старта на нещо ново.  newsm78

Аз още отдавна ви казах, че човекът
просто си е взел творческа пауза...

# 119
  • Мнения: 9 865
Росен Петров снощи уж попита Слави няма ли да има промени...което, според мен означава, че подготвят почвата за края на шоуто и старта на нещо ново.  newsm78

Ей това се казва професионално изказване с елементи на анализ Grinning
А какво би могло да е новото?!

Общи условия

Активация на акаунт