ВМ-НВХ Мазна мръвка за слаба трътка - 16 Епизод

  • 15 283
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добър да е денят ви   bouquet
Честит празник на всички ученички - настоящи и бивши   bouquet  на мен винаги ми е едно такова особено на 24 май  Heart Eyes

Милена . Аз съм от началото на годината на тоя режим . Преди това бях на Дюкан . Свалила съм 1,5 килце , т. е мотая се между 59 и 58. Обаче с цялото ядене си задържам килцата . Ако съм много стриктна и махна бирата , сигурно ще стигна мечтаните 57 , ама и аз съм човек , нали Фен  Mr. Green

Крисси много се радвам  Hug

# 16
  • Мнения: 3 453
Тази нощ ще спя спокойно - напълно сериозно! Laughing

Момичета, вие гледа спазвате този режим от доста време, дори сте го превърнали в начин на живот - бихте ли споделили какви резултати сте постигнали - колко кг и за колко време? Praynig

 Praynig Praynig Praynig newsm78

Моля ви кажете ми как са формулите за таблицата за да съм сигурна че правилно съм я направила.Въглехидрати,мазнинин белтъци по колко се умножават?

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 11:15 от Kpuccu

# 17
  • Мнения: 2 897
Ох, от солта вчера съм + 1 кг и очите ми дори ги чувствам подути.

Крисси,

според фитдей Cals = fat X 9 + (carb - fiber) X 4 + protein X 4 + alcohol X 7

Значи мазнините по 9, а карбс и протеини по 4. Аз го бях чела с мазнини по 7, но знам ли.. А да и в http://healthyfood.info.bg казват 9 - "Енергетичният еквивалент на 1 грам мазнини се равнява на 37,7 килоджаула (9 килокалории). Енергетичният еквивалент на 1 грам въглехидрати се равнява на 16,76 килоджаула (4 килокалории).  Енергетичният еквивалент на 1 грам белтъчини се равнява на 16,76 килоджаула (4 килокалории)." Значи е 9.

# 18
  • Мнения: 2 897
Охххххххххххх като понички си чувствам очите, мразя соооооооол (поне в количества, в които горчи, като вчера  Joy)!!

# 19
  • Мнения: 3 453
Ох, от солта вчера съм + 1 кг и очите ми дори ги чувствам подути.

Крисси,

според фитдей Cals = fat X 9 + (carb - fiber) X 4 + protein X 4 + alcohol X 7

Значи мазнините по 9, а карбс и протеини по 4. Аз го бях чела с мазнини по 7, но знам ли.. А да и в http://healthyfood.info.bg казват 9 - "Енергетичният еквивалент на 1 грам мазнини се равнява на 37,7 килоджаула (9 килокалории). Енергетичният еквивалент на 1 грам въглехидрати се равнява на 16,76 килоджаула (4 килокалории).  Енергетичният еквивалент на 1 грам белтъчини се равнява на 16,76 килоджаула (4 килокалории)." Значи е 9.

Много ти благодаря Дени Hug Сега ще сверя нещата.

За солта пийвай водица и ще я изхвърлиш  bouquet


Да ви споделя какво съм сготвила, а вие да ми се накарате ако е лошо: Naughty

 тиквички леко бланширани нарязах ги на тънко по дължина с 200-250гр сирене и 4 яйца в една тава и бам във фурната.Хапнах вече ено малко парченце от тази запеканка с прясна краставица за гарнитура.

Данните ги исках защото се ошашках, таблицата ми показа до момента 22,94% Б ,55,67% М, 21,39 В newsm78

Види ми се многооооооо #Crazyне са ли високи тези стойности?!Написах нарочно че довечера ще хапна пилешко и въглехидратите паднаха на 7,43 #Crazy newsm78

# 20
  • Мнения: 2 897
Моля те задавай по-конкретни въпроси. "Ошашках се." Какво точно те ошашка, какво точно те притесни? "Види ми се много." Кое точно ти се види много? "Не саи много високи тези стойности?" Кои по-точно? "Много ми паднаха въглехидратите." Добре де - ти си на нисковъглехидратен режим, защо тогава падането на въглехидратите те притеснява?
Апелирам към всички като имат въпроси първо да се замислят дали сами не могат да си отговорят и второ да ги задават ясно и конкретно, за да получат максимално полезни отговори.

# 21
  • Мнения: 3 453
Моля те задавай по-конкретни въпроси. "Ошашках се." Какво точно те ошашка, какво точно те притесни? "Види ми се много." Кое точно ти се види много? "Не саи много високи тези стойности?" Кои по-точно? "Много ми паднаха въглехидратите." Добре де - ти си на нисковъглехидратен режим, защо тогава падането на въглехидратите те притеснява?
Апелирам към всички като имат въпроси първо да се замислят дали сами не могат да си отговорят и второ да ги задават ясно и конкретно, за да получат максимално полезни отговори.

Ами нали въглехидратите трябва да са под 20% а моите за сега са много!Само след закуската са 21,39 newsm78

Мазнините също за деня трява д аса 50% моите сега 55,67?! Не мисля че не са ми били конкретни въпросите!Пртеснява ме факта че моите стойности като цяло са по-високи от необходимото!


За справка, добре е да са 60%м - 20%в - 20%п.

Въглехидратите не бива да надвишават 20 %. Мазнините могат да варират от 50 до 70%, белтъците от 20 до 40%, ако има  дни, в които белтъчините не са в особена норма, не е проблем. За неспортуващи, няма нужда протеините да минават 40% дневно.
 


Ей този абзац от началото та темата ме притесни!

# 22
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Крисси , тези % се гледат в края на деня - след като всичко което си решила , си изяла. Или пък от сутринта си правиш менюто за целия ден.  А какво значи много %. Ако искаш да сВаляш  тр. % В да е около 10-15 % ОТ ОБЩИТЕ КАЛОРИИ .

# 23
  • Мнения: 3 453
Крисси , тези % се гледат в края на деня - след като всичко което си решила , си изяла. Или пък от сутринта си правиш менюто за целия ден.  А какво значи много %. Ако искаш да сВаляш  тр. % В да е около 10-15 % ОТ ОБЩИТЕ КАЛОРИИ .


Благодаря ти Роси  bouquet Така мисля да правя-менюто всяка сутрин или на предната вечер Peace Това за въглехидратите го знам просто се бях притеснила, че още след закуската са много ,но довечера ще хапвам месо и се надявам да паднат Peace

# 24
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!

Честит празник на всички!   bouquet
Ще пътувам извън София, с режима ще  е трудно. Надявам се да се заинатя и да съм стриктна. Иначе, не преувеличавам, умишлено ме саботират.

Небесна, благодаря, че ни приюти в новата тема!  bouquet
Лек ден и весело да си изкарате почивните дни! Hug

# 25
  • Мнения: 437
Честит 24 май- Напред науката е слънце!
Росиии, за биричката трудно да не те подкрепя, но когато ми надделее здравият разум гледам да я контролирам или компенсирам с някакво друго лишение или движение. Heart Eyes
Абе, крайностите не са за предпочитане в каквото и да било. Simple Smile

(Не знам какво означава,обаче тая нощ сънувах,че продаваме вестници с Небесна. )

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Честит празник на буквите!

Вестници.. РЕп? Мъх. Ми търговийка, социални контакти, едно-друго..  Money Ко му плащаш? Сабахлян сънливци оставят рестото, други пияници тургат бакшиш, трети черпят кафе, четвърти търсят еротиката в битието си.. За всекиго по нещо! Всичко по 1 лъв!  Whistling

# 27
# 28
  • Мнения: 2 897
Форумското разузнавеане докладва - някой от новите вече дезертира, след цял един ден  Joy Joy Joy..

# 29
  • Мнения: 4 678
Подкрепям ви напълно за диетата!
 smile3525При мен не диета ,а начин на живот
Месо,зеленчуци,спорт newsm10
Дерзайте smile3501
В месото е истината!

Общи условия

Активация на акаунт