За подслаждането

  • 1 069
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 887
Използвам за подслаждане фруктоза. Синът ми също пие чай, водата я пие само ако е леко подсладена. Съгласна съм с мненията, че подслаждането е нежелателно, но предпочитам да пие течности и затова ги давам леко подсладени. Поради тази причина закуските (сутрин и следобед) никога не ги подслаждам.

# 16
  • Мнения: 1 986
Дъщеря ми също не искаше до скоро да пие друго освен чай, от тези на Хип. Давах и такъв само в периода на коликите, тоест докато стана на 2,5 месеца. След това давам вода, неподсладена. Предлагам всеки ден, прояви желание да я пие едва преди седмица, тоест когато започнаха горещините. Не съм подслаждала вода никога, намирам го за вредно.

При нас е същото положение PeaceНе съм подслаждала и според мен,колкото по-рано го отучиш,толкова по-добре-захарта присъства къде ли не-в пюрета,каши....,не е необходимо да се добавя и във водата.

# 17
  • Мнения: 772
и аз мисля че е най-добре постепенно да намалиш захарта докато я спреш съвсем Peace

# 18
  • Мнения: 75
Благодаря за отговорите  Hug

# 19
  • Мнения: 27 524
Да доста удачен вариант при положение 4е кафявата захар е полезна !!!

Полезна? За какво? Как? Не знам да е полезна. Просто не е толкова вредна, колкото бялата и рафинираната, но полезна не знам да е....  Thinking

# 20
  • Мнения: 104
Можеш да ползваш кафява захар,като постепенно намяваш количеството и във водата.
Hug

# 21
  • Мнения: 2 908
Не подслаждам-защо трябва да подслаждаш за да пие-така дали засища глад или жажда?Ние още не пием никаква вода-дори в големите жеги не поиска,но аз напук не подслаждам,за да се научи сама някой ден да пие чиста вода.Ако е много жадна и не иска вода и давам сокче,но подсладена вода... Rolling EyesНе знам,но аз като пия компот след 10 минути пак съм жадна...

# 22
  • Мнения: 441
Никога не съм подслаждала и съм много доволна,че синчето не обича сладко и сега.
и аз мисля че е най-добре постепенно да намалиш захарта докато я спреш съвсем Peace
-и това е вариант  Peace

Общи условия

Активация на акаунт