Jedem Tierchen sein Plaisirchen! [DE #29]

  • 12 089
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
И аз харесвам да свързвам написано с образ..
А защо "култ", не би ли трябвало да е обратното на култ?!
Навремето какъв култ имаше, Ленин, Димитров, Живков- навсякъде!
Култ на немски пак е култ, или бъркам?

# 16
  • Мнения: 2 907
Чиколинке, на снимките сме аз и сърфи! Със сърфи ядем цаца и пием бира мила Чико  Wink
А на Дойран имах един фен , да. Все се канех да му пиша, но не го направих...Пуст мързел, сега ме е яд, защото типът беше ок, не заслужаваше да бъде така излъган.

А, сетих се какво има предвид Сопранов с парижанката. Не му изглеждам на парижанка, тоест съм му грозна... Хм. Ако е така, жалко за него.

# 17
  • Мнения: 4 138
оня култ беше натрапен, този е желан.
същата дума е, но има понякога малко по-свободно значение. като производната култиг например. което винаги се казва с една мила интонация. нещо от сорта на поостаряло, но много любимо нещо. аз съм култиг например Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 138
е ти ако му се чиниш грозна, аз ще му се сторя змей Mr. Green
не е това имал изпредвит чиляка. обаче сопранов, щото си ми симпатичен щи пратя една моя снимка кат бех на 22 Crazy
арна си мистик, ще се годим скоро с теб.

# 19
  • Мнения: 677
Аз не че съм спец, но вероятно съм била по-често на такива мероприятия от вас  Wink


Мистик, била в Париж не те прави Парижанка, нали?


Намекнах, че и да си била повече от нас по тези места, не значи със сигурност, че си с/м вамп, примерно..Шегувам се  Simple Smile Чакам доказателства де, за или против  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 677
А, сетих се какво има предвид Сопранов с парижанката. Не му изглеждам на парижанка, тоест съм му грозна... Хм. Ако е така, жалко за него.

Отговорих, нали, нищо общо с прозренията ти, ти си секси, много ясно, видях те!

# 21
  • Мнения: 1 242
Култ. Всички сме култове. Кой повече, кой по-малко (разбирай килограми). Въпросът е колко сме култивирани.
А обожествяването става само, когато обектът на възхищение остане скрит и таен.

Ленин и Димитров бяха първи учители, не култ. Сталин бил баща. Таратанци.
Култ е само Васил Левски, щото не сме сигурни той ли е на оная картинка или не. А и гроба му не знаем къде е, изобщо култ.

А? Ама ти дръпнах теория, а?

Сопранов, а знаеш ли, че култура означава тяло. А сега кажи ми, що за култов израз е предметът ни в училище, наречен физическа култура. Тавталогия не ами, мани, мани! А?

# 22
  • Мнения: 2 907
О, съжалявам. Ето, казах ли ви, че съм от тея, които по-бавно зацепват! Аз с/м проблематиката я бях забравила  Simple Smile. Тогава нека довърша по въпроса. Аз самата намирам бдсм сцената тук леко смешна. Има голяма доза позьорство и театър в цялата постановка. незнам дали хората, които ходят на партита са с такива сексуални предпочитания или просто са поредните овце. Защото е много тренди да си би и да ти правят някои неща по не много нежен начин. Че даже и да се кефиш на публиката, която ти се кефи на болката  Mr. Green Чудо, девойки! Аз лично нямам нищо провтив с/м, даже затова написах, че може би съм и по-с/м от някои, които са на всяко парти, но като цяло избягвам да влизам в определени стереотипи.
Ако ви кажа, че една от фантазиите ми е да се чу*** в църква, кво ще кажете? Да знаете, че не съм вярваща, нито имам афинитет към християнската религия.  В един справочник бях попаднала на думата определяща тази сексуална аномалия, о как беше ... това е то алкохолизмът, малкото запаметени факти остават в миналото. Наздраве.

# 23
  • Мнения: 4 138
аз партитата ги виждам като перформанси. зеен унд гезеен верден. иначе тез неща са най-добре в малки групички, даже двойки или квартети.
в българия също много популярно стана садомазото. кви скици има само............обаче кат опре ножа до кокала, айде няма да казвам какво до какво Crazyи се изпаряват много бързо.
сопранов, не си прав кака. в българия е пълно със субмасивни мъже. повечето за жалост обаче са пухьовци просто и си търсят някой да ги дундурка.
мистик, кво вино пиеш. надявам се да е червено.

# 24
  • Мнения: 1 242
Матата, виждаш ли, темата секс златни гърла отваря, включително и на трезвеничките им се допива. Mr. Green
В знак на толерантност към твоето въздържателско наздраве те черпя с по една цигара. Спрях да пуша преди 3 години.
Наздраве и благодаря ти за топлите приветствия по случай преизпълнението на петилетката.  Wink

Мистичната, доста ми е екстремна фантазията ти. Аз не бих могла в църква. Само като си го помисля се обръщам да не гледам какво си мисля. Но нищо ново не ти казвам, де. Grinning

Пак реплика за мата. Нали знаеш, че има само една единствена песен за бялото вино? И в нея се пее: "Ой ти, бяло вино, що не си червено!?"

# 25
  • Мнения: 2 907
Да, червено вино пия , но сега ще ви пожелая красива нощ тъй като мисля да легна с четиво в ръка. Две седмици я чаках книгата да ми я доставят.
Хайде, лека нощ, много секс да сънувате, ако не сънувате поне направете опит за изнасилване на партньора, ако пък и това не стане - по един виц си разкажете. Без секс мога да живея, но без смях - не! Ако не се смея ще пукна за нула време в жестоки болки.

До утре другарки, Сопранов и Грамчев. Двама мъже станаха вече. Кой ли ще е номер 3  Mr. Green

Лека.

# 26
  • Мнения: 3 880
Хайде  и аz като примерно животинче от да се zапиШа в новата тема (да не иzтърва моЙто Pläisirchen Wink) и да ходя да си лягам Laughing
Лека ви ноЩ

# 27
  • Мнения: 677
Биба, Баден и Баден-Баден, едно и също ли са?

# 28
  • Мнения: 3 880
Биба, Баден и Баден-Баден, едно и също ли са?
Не, първото е част от една провинция (предполагам, че някога са били самостоятелни, zаЩото оЩе искат се цепят от колектива Wink) а другото е град.
(някой да ме поправи, моля, ако дрънкам глупости, но по_добро обяснение не ми дойде по това време на деноноЩието Embarassed)

# 29
  • Мнения: 1 817
Набенд фраухен и меннхен  Laughing !
Я кажете кои са тези asyalein и .:Geri:. ? Не сме се срещали друг път с тях, а ги срещам в читалнята на немската темичка редовно...

Чико, кой ти каза, че у вас е разхвърляно? Да го пратиш у нас след роднинско посещение!
Мамунке, честита титла, в един отбор сме!  Hug
Вечи, Мамуно, имате ли проблем с интернета на Алис след бурите през последните седмици? Нашият нет шпиннва упорито, когато реши, но местихме станцията и може да е от това.

Някой от вас работил ли е в сексшоп? И какво е най-интересното му преживяване/случка и т.н. там? А пазарувате ли си в такива ладени и какво?

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 01:17 от ZiMa

Общи условия

Активация на акаунт