Сметките за ток

  • 2 005
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Бележките за тока в София няма да идват до август месец,защото по препоръка на нац. омбудсман/Г.Ганев/съобщенията трябва да се изпращат в запечатан плик,а не на хвърчащи бележки.Става въпрос за защита на личните данни.

# 16
  • Мнения: 3 971
а пък ние нямаме изобщо бележки от  newsm78 непомня вече Tired
Научаваш си сметката на гишето ,има и телефон на който да звъннеш ама там ми казват че нямам неплатена сметка за декември и така вече няколко месеца ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 406
их, как ме подсетихте да си платя тока... бях забравила.
на мен досега Е ОН са ми пратили само една фактура- за Декември 2006 и я получих през Април 2007 !!!!!  #Crazy #Crazy

каквото и да пише на бележката, плащам си, щот на тъмно не се стои  Sad
но ако виждам, че ме засилват по пързалката, съм готова на бой!

# 18
  • Мнения: 3 164
за миналият месец бележка за тока нямаме.за този месец-имаме Rolling Eyes отчитането е за 41дни Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 612
И при нас е така.
Интересното е, че не засичат и редовно:
сметка за месец февруари - 130 лева, за месец март - 31 лева, за месец април - 87 лева.

# 20
  • Мнения: 2 591
въведоха го от януари това разпределение мръсниците  #2gunfire #Cussing out

отчитат веднъж на тримесечие, а останалите два месеца пишат средно  #Crazy

казаха ми, че от Чехия ги изгонили тези еон! ама нашето правителствооооооооо  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 233
отчитат веднъж на тримесечие, а останалите два месеца пишат средно  #Crazy

 Shocked #2gunfire #Cussing out

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Днес си проверих сметката за тока-124лв #Crazy,направо ми писна от тия беее #Cussing out.Откъде ги направиха тия 124лв,като вече и печки не се пускат,а преди като пускахме плащахме по 100.Аман вече..... Confused

# 23
  • Мнения: 1 233
И за капак от юли пак ще се повишават и тока, и парното.......... #Cussing out

# 24
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
  #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 4 406
комшийката ги следи изкъсо инкасаторите- минава човечецът да засече на 4 април, 16 май, 28 май...
това що за периодично засичане е ? аз сега за кой месец ще плащам?

# 26
  • Мнения: 583
Не знам бележки и инкасатори, но от другия месец ще сме с нови електромери, и тогава ще ни режат главите яко. #Cussing out От 2 юни започват смяна на старите електромери с нови, и тогава ще плащаме и загубите на ток, които до момента не се отчитаха със старите електромери. Е сега ни забиха много яко! Правят си каквото на тях им е угодно, но със сигурност ще има много които ще  #2gunfire това е положението, да сме живи и здрави да смъкват кожите от гърбовете ни.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
днес си платих сметката на каса.Еми тя е двойна от предишния месец ShockedНезнам какво отчитане са направили,ама направо съм бясна.При положение,че и половината месец ме е нямало Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 233
И при нас така. Нямаше ни със детето три седмици, мъжа ми беше сам, но той толкова и е стоял вкъщи - 60 лв ток #Crazy

# 29
  • Мнения: 4 300
И нашата сметка беше с около 50 % по висока, но ми направи впечатление че периода на отчитане е по дълъг- месец и половина.
Иначе от около година сметката ни бавно и трайно расте- от 17 стигнахме на 24 лв при положение че нямаме ни един нов уред у дома.
А този месец 38лв...а каква опашка имаше пред касата...поне 40 човека и при това в дъжда.

Общи условия

Активация на акаунт