Питане за хипермаркет за мебели COMO

  • 13 060
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
Мебелите определено не ми харесват. Някои от домакинските неща стават. Осветителните тела не са лоши. Взехме си от там повечето от лампите и сме доволни. Пердетата са много добри. Органзата, която продават навсякъде не ми допада и е като в турска къща - лъскаво и шарено, а там можеш да намериш нормални пердета, които да съчетаеш цветово. Не е лош магазина. Има и свестни неща, но не съм съгласна с това, че е магазин за хора с ниски доходи. Идете и вижте колко струват пердета, които не са ушити и си направете сметка. Има за всеки вкус и всеки джоб по нещо.

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Това за ниските доходи леко ме развесели,но вероятно на всеки мерилото е различно.
Ние сме си купували от там осветителни тела,които са немски  наистина,за разлика от повечето турски такива по др.магазини.Имаме и етажерки за детската стая,които са също качествени.
Преди 15 дни бях в ИКЕА и се уверих,че и там повечето стоки не изглеждат толкова добре за разлика от лъскавата брошура.Чувала съм че и ИКЕА е магазин за хора с ниски доходи в ЕВропа,но дали е така наистина не зная.

# 17
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Мебелите в COMO са с много ниско качество, отиди с някой който разбира и ще ти каже, вижда се и с просто око.

На мен лично Айко ми харесва, защото има разнообразие на производители, качество и цени... - има и за много пари и за малко...

На Арон изобщо не съм фенка...

# 18
  • Мнения: 4 138
сакън, не купувай оттам. майка ми купи диван за 2500 лева и сега, след месец вече личи къде е седял човек. а въпросния човек е 60 кила. за тази цена би трябвало да има много по-добро качество. кухнята също е отврат. по-скоро бих си купила мебели на старо.

# 19
  • Мнения: 1 547
Има интересни неща, които ги има само там. Добре е да се пипнат обаче. Брошурата не е обективна.
Купихме оттам легло от масив за детенце - полувисоко, със стълбички.
Много съм доволна от леглото и от монтажа - докараха го в уречения ден - за часове в София вече е трудно да се говори, монтираха го и си отидоха. Ползваме го почти година и съм доволна.
Проблем е, че е полупразен - няма нищо интересно напоследък.
А Айко е пълна гадост.

Общи условия

Активация на акаунт