АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 546
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Поздравления на всички които се потрудиха над хубавата темичка!  bouquet

Shoshi_84, Babylove ЧРД newsm59 newsm51 пожелавам ви много здраве, щастие и любов а през август най-големия подарък!

Сонитке как да не знам къде беше мъжа ми Mr. Greenзнам си аз Simple Smile за бебо нищо купено няма,по натам ще ходи пак и тогава! Flutter Само за мен имам си нов часовник ALFEX от Италия ама е Немски  Mr. Green много е сладък и понее преди да тръгне му мрънках,че моя вече не ми допада и той решил да ме изненада! Е успя!  Heart Eyes Hug

Ади весело изкарване на бала и всичко най-хубаво на братчето ти! Много късмет в живота! Flutter

За покупките на мебели за бебчо ние ще взимаме юли месец началото,не мисля да е по рано! Peace

За схващанията аз имам и то предимно нощно време едвам се обръщам от едната страна на другата много ме болят всички кости на кръста Tired ooooh! ужасно боли направо!Ръцете също ме наболяват от лежането все на тях и е мъка!

За времето дано да няма огромни жеги,че като си спомня от онези дни какво беше малее.... ooooh! то не се търпеше аз никога не съм могла да вирея на жега а сега направо нямам думи! А тук и днес ще вали няма да ни се размине Crossing Arms има пак облаци малко и гърми а снощи лелеее.......... събудих се като се стреснах от гръмотевица #Crazy а и бебо се стресна явно от мен като подскочих и започна да подритва newsm32 но вече си му е теснотийка повечето се намества и усещането не е от най-приятните  Party  Mr. Green

Айдее........... аз се улях Simple Smile а и 100% съм забравила да пиша нещо но по късно пак ще се сетя Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 16:23 от dimianki

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
dimianki и аз така забелязвам, 4е ве4е не рита а само мърда вътре и корема ми образува едни вълни. А някой път, най ве4е но6тно време тъкмокато се унеса и запо4ва мисля с ръ4и4ки да ме допира отстрани на слабините, то4но където ме е гъдел и тогава умирам направо. Стискам зъби и се обле6твам  Shocked Laughing, а мъжаът ми умира от смях.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
И при мен са едни вълнички Mr. Green От 10 ина дни се е обърнал надолу с главата и само се дупи и рита с крачета  Partyа любимото му занимание и то предимно сутрин е да си потупва пикочния мехур Crazy Joy е тогава става лошо особенно ако е пълен и  #Crazy сладурчета и на тях не им е лесно  Hug Heart Eyes Като се движа пък повечко започва много енергично да бута с крачета и то доста високо горе и ми е гадничко Crazy

# 18
  • Мнения: 564
Ммм отново чудна темичка, браво Гита!!!!

# 19
  • Мнения: 2
Здравеите моми4ета wavey Аз отдавна не съм ви писала, но докато го разу4а този форум и то....... newsm12. Първо исках да кажа, 4е това ми е първа бременност ако може да ме запи6ете. И имам един много сериозен проблем и важен въпрос към вас, молиа ви да ми отговорите. Изтръпват ми ужасно ръцете и през но6та и през деня, какво да правя? Приемам всиакакви съвети и ви благодариа предварително. newsm51

# 20
  • Мнения: 564
Здравей XrisPal , аз също имах подобни изстръпвания, мисля че са липса на калций, започнах да хапвам тахан с мед и сусам и се пооправих. Дано съм помогнала  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
XrisPal,здравей! Simple Smile Аз май не съм те засичала newsm78 Е сега е време вече да се включваш по честичко при нас! Hug
За изтръпването си нямам идея newsm78 на мен ми се е случвало но много рядко и не мога да ти помогна  Confused на мен ми изтръпват краката сутрин и през ноща реша ли да се опъна и ако не направя контра шпиц става страшно! ooooh!Знам,че е от липса на магнезийй....
Малее.... дойдоха празници и тук никой няма Rolling Eyes Аз сложих да готвя и викам я да погледна кой е тук Simple Smile

# 22
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЦИТЕ!!! НЕКА ВИ СЕ СБЪДВАТ САМО ПРЕКРАСНИ НЕЩА!!!! newsm51 smile3525 newsm59  party023

ЧЕСТИТИ ПРАЗНИК И НА ПРОСВЕТАТА,КУЛТУРАТА И ПИСМЕНОСТТА!!!!  Party Time  Party Time

Аз днес бях на преглед пак и да си взема резултата от последната урина  в болницата пусната,кофтито е че пак дава че имам бактериийки малко,не мога да си обясня от къде са дошли като преди да влезна в болницата пак изследвах и беше много чиста,изписаха ми антибиотик който е само за бременни,ама много пари 30 лева,разориха ме тези хора,за лекарства последните 2 дни съм дала 120 лева,ужас да не ти се налага!!! Tired
Слушахме  и записвахме тонове на бебчо,поне те са супер засега,надяваам се до раждането да е вече всичко ок със   ylinfant newsm30
Днеска бях до Мола и аз си взех от тези панталони-ленени ако са същите,ама в бежаво,много са готини и две блузки от есприт.
Кошарата за бебето ще я вземам юни месец,ще има време да се отмирише за месец и половина мисля newsm78 Flutter

# 23
  • Мнения: 107
ееее Гита, този път надминахте себе си!!!!!!!!!!!!!!!Ама страхотна тема!!!!!!Толкова топла и слънчева!!!!!!!!!!  черпя ви и двамата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Мами да се похваля, купихме си кошарка и количка и съм много доволна. И двете са на Кангаро, кошарката е от плат и забравих да я снимам а вече я прибрахме в сака и, така че друг път...
 Толкова бях против кошарките от плат за спане на бебетат а тази ни хареса много и като се замислихме че и място нямаме достатъчно и сме на квартира, може и скоро да се местим, решихме и взехме такава. Само някакво скринче трябва да вземем но за него има много време. Какво мислите за тези кошарки от плат? Имам приятелки чиито бебенца израснаха в такива и са доволни...Както и да е купена е вече.
 А количкат изглежда много удобна и е супер лека и маневрена. Струва 280лв. Ходихме до Илиянци, в склада на фирма Мони, нали те са вносител на Кангаро за бг. Там имаше и една количка, която гледах в Хиполенд - 230-240лв. беше, а в това магазинче струваше 190...Да знаете ако сте се насочили към тази марка може да отскочите до Илиянци.
 Ето я и количката.
 Отивам да готвя леща и се връщам след малко

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130&photo=72
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130&photo=73
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130&photo=74

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 21:32 от Поли-Моли

# 24
  • Мнения: 660
Абе момичета да Ви питам,антибиотика който ми  изписаха  заради бактерийките в урината струва 106 лева за 20 таблетки казва се Зинат #Crazy #Crazy #Crazy,които трябва да изпия,тия са луди,някой чувал ли го е,направо не мога да повярвам,не ми е толкова за парите,но ми се струва невероятно скъпо,при положение ,че лекраката каза че не била толкова зле урината,направо съм в потрес,да не е животоспасяващо лекарство #Cussing out newsm78

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Зинатът е доста силен антибиотик, но ако антибиограмата е показала него, няма как да не го пиеш. Не знаех, че е толкова скъп. Вземала съм за детето, суспензия, и мисля че за 5 дни беше около 20 лв., ама чак 106 Rolling Eyes...

# 26
  • Мнения: 116
ееее Гита, този път надминахте себе си!!!!!!!!!!!!!!!Ама страхотна тема!!!!!!Толкова топла и слънчева!!!!!!!!!!  черпя ви и двамата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Мами да се похваля, ........  А количкат изглежда много удобна и е супер лека и маневрена. Струва 280лв. Ходихме до Илиянци, в склада на фирма Мони, нали те са вносител на Кангаро за бг. Там имаше и една количка, която гледах в Хиполенд - 230-240лв. беше, а в това магазинче струваше 190...Да знаете ако сте се насочили към тази марка може да отскочите до Илиянци.
 Ето я и количката.
 Отивам да готвя леща и се връщам след малко


http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2946323
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2946324
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2946338


Поли-Моли - за невежите би ли казала как да видят количката ти?  Praynig

# 27
  • Мнения: 107
А бе Ирра, как така 106 лв ще струва ттози антибиотик? Аз пих Аугментин и струваше към 20 лв някъде но не и повече...Сигурна ли си че струва 106лв? А да  не би да са много в една опаковка и за това да излиза толкова скъпо?

# 28
  • Мнения: 107
ptigra  аз съм невежата Simple Smile))Тези линкове които съм дала нещо са прецакани newsm78 

Влез на общите снимки, при бебе покупките, там можеш да ги погледнеш


# 29
  • Мнения: 116
ptigra  аз съм невежата Simple Smile))Тези линкове които съм дала нещо са прецакани newsm78 
Влез на общите снимки, при бебе покупките, там можеш да ги погледнеш

ОТИВАМ ...благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт