АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 607
  • 309
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте мами!!!

За съжаление трябва да кажа нещо не много хубаво Weary

Както знаете,Димианки, вчера беше с болки и снощи отидоха до Тина Киркова.Прегледали са я и са и казали, че има разкритие и контракции и са оставили в болницата на системи и инжекции.Сега като се чухме звучеше по-добре, каза, че не я е боляло тази нощ и чакаше визитация.Като имам повече инфо ще ви пиша.
Моля ви стискайте палци всичко да е наред и скоро да се прибират заедно с бебчо  и следващата им среща да е чак през август на живо newsm17 newsm17 newsm17


Миличката!  Praynig Дано всичко е наред и да се върне в къщи  newsm17 newsm17 newsm17 Наистина ако се чуете пак кажи й че всички сме с нея и й изпращаме най-положителната бремелинска енергия!  Praynig Praynig

Франи, Беличка, и аз съм така , бе...направо не мога да се понасям. И аз към родата на мъжо, естествено... Ама много ми е гадно, те хората нищо лошо не ми правят, а аз все на нокти, че някой нещо ми мисли зад гърба (точно като теб, Беличка  Mr. Green). И аз понякога ставам груба, но много мразя като се похваля какво съм купила на бебко (в случая гащеризончето от Кауфланд...свеки беше с нас и го видя) и свекито ми веднага :"Абе, не купувай нищо бе момиче..ние ще вземем, толкова много неща ще имаш. Нищо не купувай..." и ме подканя да го върна  Crossing Arms Абе как няма да си купя на първородното дете поне едно гащеризонче, бе...тая жена  #Crazy #2gunfire А между впрочем тя самата е маниак на тема купуване, купува като луда , каквото види...харчи пари, та дрънка...на мен седнала да ми дудне за ЕДНА дрешка!!! И като ме пита нещо за прегледите, какво са ми казали и като й кажа и се почва за нейната дъщеря...тя как била и т.н. и аз млъквам и слушам, к'во да прая... Иначе това, което много ме ядоса е, че казаха, че искт да купят количката. След като я поръчахме и платихме капаро (с наши си пари...тя цялата е с наши оари, де, ама уж ще ни ги върнат...)се чу :"Стефане, малко да смалите разходите, мойто момче..." по повод на количката!  #Cussing out #2gunfire
После...без да ме пита и т.н. един ден ми заявява - :Аз съм купила свинска мас, във фризера е, ще я премия да е готова  #Crazy

Оф, напълних темата с глупости, извинявам се...ама много се дразня и ако взема да пишааа...

# 241
  • Мнения: 11 607
Димианки  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 242
  • Мнения: 564
Екатерина, все едно за моята говориш!!!! Всичко тя щяла да купи и да МИ ПОДРЕДИ ТЯ!!!! Е, айде мерси, ама искам аз да си подредя и избера за МОЕТО си бебе...Ле-ле ама и досадниците  #Cussing out! А е много мила, аз пак държа да го повторя..Ама всичко си има граници. Аааа да иска да идва с мен на лекар!!!!! Уффф, дано ни мине това раздразнение, ама то всичко от тях зависи!!! Поне не съм сама явно..А Екатерина, твоята дори не й е 1 внуче и пак досажда  ooooh!!!! Явно е патологично при свекитата ( като си помисля, че и нас това ни чака да ставаме  Confused )

# 243
  • Мнения: 3 388
Здравейте мили мами  Hug

Охх, миличката Дамянки, дано се оправи и се размине този момент. Заедно с бебчо да дочакат август и всичко да бъде
наред  Praynig
Гита, Херелина, дано и вие да се чувствате по-добре. Пазете се  Hug
Кате, честити покупки! Аз за болницата нищо не съм подготвила, даже не знам какво точно искат. Виждам тук разни списъци, но малко се различават, вие по кой списък действате? ...
МариЕтка, честита годишнина и от мен, макар и с малко закъснение, но с най-добри чувства. Пожелавам ви още дълги щастливи години заедно! Любов и разбирателство   bouquet
Радвам се, че Милена и Руткон за добре. Дано само положителни да бъдат вече емоциите около тях  Simple Smileю
Поли-Моли, малките пици с бутер - тесто го правя както обикновената пица. Разстилам бутертестото и изрязвам с една чашка кръгли малки пици. Отгоре слагам малко домати, от тези на парченцата в кутии, нарязана на малки кубчета моцарела за пица, поръсвам с малко босилек и пека в предварително загрята на 180 градуса фурна  Crazy

Пишейки, продължавам да си пийвам от кафето с мляко, а вече успях да хапна и парче пица, останало от снощи  Wink Много ми харесва пица за закуска / за ужас на моя мъж, който хапва бисквити или сухари с мармалат или конфитюр  Laughing/. Хвърлила съм око и на едно кроасанче и едно бананче  Heart Eyes Тук вали, от няколко дни времето е такова променливо, вали, гърми, трещи, понякога пече слънце за около пет минутки, дават го такова до края на седмицата, май. Ние сложихме нови комарници, а те комарите и мухите се изпокриха от дъжда и вятъра  Crazy Имаме си и легълце за бебо, вече монтирано. Освен това малко разместихме тук и сега е много по-приятно и ми харесва повече  Grinning Впрочем, легълцето ни излезе доста по-дълго от това, което си мислех, идва около 144 на 74 см. Имаме си и матраче, но нещо не ми харесва и мисля да купим някои по-хубаво, само да намеря размер, че тук всички са 135 на 60 см.
За спането, аз спя без никакви възглавници, смао една за главата, много ниска. Иначе, гледам да спя само на ляво, понякога надясно полу по корем, полу настрани, а когато се събудя, заспала по гръб, еднва успявам да ходя след това от болки в
кръста  Tired
Гледам за лоши бременлийкси мисли говорите. Ами то всички сме така, но е нормално, хормоните си казват думата. Аз пък доста плача, от най-малкото нещо ... И, когато хората ме зяпат в корема, все си мисля, че имат лоши мисли или, че могат да ми навредят и ги омразявам  Twisted Evil Mr. Green Годеницата на братовчеда на мъжо веднъж така ме беше зяпнала, та после казах на мъжо как въобще не искам да я виждам, докато не родя поне  Rolling Eyes

Ето ме и мен от днес официално в 7-ия месец  Grinning Корема ми става все по-крив, отляво е доооста по-изпъкнал, кой знае как се е наместил моят фуфино  Laughing А напоследък така се мърда вътре, че ми се движи целия корем и мъжо ей такива очи отваря  Shocked

Хайде приключвам засега, че свърши темата, докато се словоизлея  Mr. Green

Много положителни неща на всички, нииииикакви раждания и дори помисли за това, засега,
а на болничките- бързо оздравяване  Hug

# 244
  • Мнения: 4 546
нещо много нараства отборът на болниците.  Sad мен не ме зарадваха с хебави новини на първо четен, чкам си изследванията и ми е супер нервно  Crazy

# 245
  • Мнения: 498
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но се опитвам да ви изчета.   Hands Thumbsup всичко да е наред с Dimianki и да се прибира да почива в къщи. Надявам се никой да не посещава болници с такива проблеми, все пак трябва да устискаме още малко pregnant.
Ние този месец очакваме момиче, за сведение предния беше момче и се колебая дали да отида на 3Д, за повече сведения, но съм малко суеверна и все още не съм се решила.Единствено ме притеснява, че бебчо е супер заспал, то и до сега не беше от най-активните, но от 5-6 дни ми е много притеснено, вече не го усещам да рита силно както преди, а го виждам как се движи и го чувствам да се намества, корема ми става на вълни. Не знам тесничко ли му е вече.А моята док, няма свободни часове до края на седмицата и се чудя дали да й се натрапя.Посъветвайте ме нещо, не нзма какво да правя  newsm78

# 246
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
здравейте мами!
дано всички ,които не се чувстват добре днес се оправят.аз вече едвам дишам,не мога да спа,само се въртя,корема все ме боли,а бебо рита като истински футболист.а и много странно но ме болят шевовете от първото раждане.възможно ли е матката като се разтяга и те да опъват и затова да ме боли.
стискам палци за димианки!
а колкото до свекървата аз се държа много студено и резервирано,и тя ме мисли за надута,ама вече хич не и позволявам да ме ядосва.всичко си и казвам в очите.за първото много се месеше и даже разбрах,че когато теди е била на 3 месеца я е захранила с каша!!! Shockedнаправо полудях.аз един път да и я оставя за 24 часа,понеже бях на изпит и тя да  издевателства над горкото дете.добре,че чак сега разбрах,иначе тогава щеше да стане лошо.ама тя все повтаряше-на това дете му се проми корема от тая кърма.
сега хич не се интересува от бебето,нали вече и сложихме име,не се обажда,не пита,ама аз и не искам.по добре нищо да не купува,че нейния вкус е адски селски и нищо нве съм облякла от нейните дрехи.ами те най евтините ,само от изкуствени материи.затова пък майка ми купува винаги най качествените и скъпи стоки.вчера купила едни ританки,мн сладки,ама 5 лв Rolling Eyes
аз засега съм купила само една хавлийка,ама си имам много дрехи от каката,та се въздържам.ще купя само комплект за изписването и нещата за родилния дом.пък полсе ще видим какво ще ми трябва.
лек ден на всички,тук вече е жега,дано повали малко,ама едва ли.

# 247
  • Мнения: 660
Здравейте и от мене!!!
Милата Дамянки,но аз вярвам че всичко ще е наред,ще се моля бебчо да чака още 2 месеца Praynig Praynig Praynig
Ама къде са тръгнали толкова рано тези бебоци и аз не знам,просто сигурно вече искат да ги гушкат майчетата им Hug,ама ще изчакат още малко милите сладурчета.
Аз съм много отчаяна тези дни,просто съм в някакъв друг свят,не искам да Ви натоварвам,но няма с кой да споделя къде да го излея,просто съм в един кошмар,днес сутринта мъжа ми ми каза че не ме обича повече Sad Cry Tired,щял да ме уважава и да се грижи за детето,но не искал да сме заедно,просто не можел да живее така, Cry,или да сме били заедно ама той нямало да е щастлив,просто съм ударена като с мокър парцал по главата,незнам какво да правя,как ще го понеса,знам че не трябва да плача,но не мога,знам че трябва да пазя бебко и мие  трудно да спра сълзите си,просто съм незнам......
Сигурно ще се прибера в Пловдив,аз съм от там,и ще почна всичко отначало с бебко,все някой друг ще ни обикне,толкова докментации наново и болници да сменям сега 2 месеца преди раждането,в главата ми е  хаус ужасен.
Извинявайте отново ,че  Ви натоварвам с гадният си постинг,но съм ....... #Crazy Embarassed

# 248
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
ирра мила Hug прегръщам те!
приеми,че този мъж не те заслужава,сега мисли за човека,които расте в теб.дано имаш подкрепата на родителите си или някой друг близък.много е трудно,майка ми ме е родила като извънбрачно дете,взела ме е от родилния дом,без да има къде да отиде,родителите и първоначално не са я подкрепяли,преди 30 г почти е било срамно жена да роди без брак.но тя си ме е отгледала сама и се гордее.после пак се събраха с баща ми,но след години.
стискам палци,при теб нещата да се оправят,сигурна съм,че ще се справиш! Hug Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 564
Ирра, миличка прегръщам те много  Hug Мъжа ти е постъпил изключително идиотски (извинявай ), можел е да почака малко най-малкото нещо!!! Не плачи, бъди силна до колкото ти е възможно, пази бебенцето си! Ама има ли причина да го каже това??? Да не би да е изпаднал в някаква предбащинска депресия???

# 250
  • Мнения: 182
Какво става с на нас, какви са тези лоши новини, аз мислех, че само аз съм в депресия. #Crazy
Стискам палци с Димианки всичко да е наред Praynig
Ирра, не се притеснявай сега за тези неща, знам че не можеш да не мислиш за това, но опитай, може мъжа ти да е изпаднал в някакво временно настроение.
И сега да ви кажа нещо хубаво: Вчера моя колежка роди - момченце всчико е минало много добре. Grinning

# 251
  • Мнения: 498
Ирра, моляте недей да плачеш, може да е било просто скарване и след два дни да реши че постъпил по най-идиотския начин. Първо помислете и двамата трезво над нещата и тогава се реши да се изнасяш. Недей да бързаш с такива важни решения, вече мислиш за двама, а за мъжа ти нямам думи, определено още не осъзнал че чакате бебчо, за да мисли така егоистично. Само не плачкай да не направиш някоя беля

# 252
  • Мнения: 11 607
Иррра с теб сме! Hug Hug Hug

Моментът е много деликатен и неподходящ за такива думи....Но...сещам се за МОФ - тя бе изоставена от мъж си в 9-я месец + малко дете на ръце. та сега е щастлива и то много, с нов тати!
Искам да ти кажа  - независимо,че ще ти е трудно, стегни си багажа и в Пловдив. Имаш 2 месеца да се съвземеш и да си планираш бъдещето, на теб и Бебо. По-лесно ще ти е така...Отколкото да мислиш само за миналото...Мисли за бъдещето....

От друга старна - изчакай, може би мъж ти изживява труден период...Но ако наистина думите му са реалност - оплети си бъдещето час по скоро и не унивай! Имаш нас!Ще си помагаме, ако не с друго, поне със съвети.....

# 253
  • Мнения: 3 388
Irra, много ме разстрои твоят пост. Съжалявам, че така се е получило с мъжа ти, но честно казано ума ми не го побира- така бързо ли му се променят чувствата и как може един ден да те обича, а на следващия да не можел да живее така. Въобще не ми звучи сериозно и наистина не е за теб точния човек, вероятно. Не те познавам, него пък съвсем. Нямам сигурно и право да се възмущавам така явно, но съм потресена как може да се реагира по този начин спрямо една бременна млада жена ... Прегръщам те  Hug

# 254
  • Мнения: 1 554
ирра какво да ти кажа да не сте се карали и той от ярост да го е казал и  да не го мисли на истина  #2gunfire
защо има такива мъже за мен те са страхливци немогат да поемат отговорността която им предстои НО ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ ГО Е МИСЛИЛ НА ИСТИНА  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт