АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 606
  • 309
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен!
Качих няколко снимки и на моя бременен корем -  Embarassed
Брат ми беше абитуриент в събота и нямам търпение да ви покажа снимки, но са по-големи от 3МВ и не мога да ги кача и чакам мъжа ми като си дойде да ги смали и ще ви покажа някои.
Аз съм супер и вече нямам търпение бебо да се появява.
Поли-Моли писах ти лично за кошарката, която сте купили. Може ли да ми дадеш адреса на магазина и дали в 100лв (май за толкова пише, че сте я взели) влизат играчките, които висят отгоре и джобовете и повивалника.  Hug

# 271
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

Стискам палци на Димианки нещата да се нормализират при нея  Praynig Ади, когато имаш новини, моля те пиши  Peace
Ирра, прегръщам те мила  Hug Вярвай в себе си, ще имаш сили и ще се справиш  Peace Ти и бебето сте най-важни   bouquet
Сонита, ти май само на корем си качила - краката ти са стройни и слаби  Peace /това си снимала, това виждам  Mr. Green /

Аз днес отидох на преглед при лекаря, който ще ме изражда. Бебораната /гарантира за пола/ е добре, расте с 1 седмица напред и се е обърнала  newsm44 Каза ми, че след 20.07. мога да я очаквам да се появи  Grinning Момичета, поне за мен времето направо лети  ooooh!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 556
bob4enka нашата писанка си е по двора и мен за това ме е страх.Сега я прибрахме заедно с котенцата в салона на къщата и спи в един гардероб.И аз съм чувала за антитела,а и като живеех при нашите в апартамента гледахме котка 12 години,но съм голяма паника с тези болести.

# 273
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ментина, браво за чудесните резултати и за потвърждението на корделите Peace!

# 274
  • Мнения: 361
Мами, аз сега се прибрах и като чета какви работи сте псали. Sick

Какви са тежи мъже, сега ли се сети, че не може да живее с теб Ира.Плюс това дори и да сте се скарали, да не сте заедно от вчера, толкова ли му е трудно да ти влезе в положението smile3514Ааааааааааа, направо побеснявам.Ама си мисля, че го е страх да си поеме отговорността.
Не можа ли да изчака поне да родиш и без това вече напрежението започва да се покачва, та само той ти липсва сега.

За Димианки, нищо още не знам, последно чакаше нейния да и занесе зарядното за телефона, но беше добре.Като се чуя с нея пак ще ви пиша.

А и да ви се оплача (то мойто бледнее пред вашите проблеми де), ама с това течение, кажете ми какво да правя, нищо не помага.И със сода се мих, и гледам да не прекалявам със сапуните, но.........резултат 0.Днеска както си ходех и имах чувството, че пикая.Толкова много беше течението, че превръзката не беше могла да го попие.Ужасссссссссссссссссс....има ли някои на моя хал smile3514

# 275
  • Мнения: 11 607

Смрадлика - опита ли с бани? И кога се появява - напр. след секс да е по-обилно? Незнам...Просто предположения....

# 276
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, браво за чудесните резултати и за потвърждението на корделите Peace!

Благодаря  Flutter Hug

# 277
  • Мнения: 177
adriana_d, най-добре сподели с доктора ти за толкова силно течение. И аз имам, но ми изписаха интимна пяна и сега не е толкова страшно. Сещам се и друго - възможно ли е да....се изпускаш? Ако ходиш по-дълго....бебчо вече доста тежи върху мехура и ако при теб е по-слаб може и това да е причината. Знам че в последните месеци е нормално да се случва, мила.
Стискам палци на dimianki! Дано всичко е наред.
Ира, ако твоя мъж трябваше да износи бебето вместо теб сигурно още в 3-тия месец щеше да се отказал. Да ти кажа, аз също мисля, че щом те изоставя в такъв момент изобщо не ти трябва и за в бъдеще.
За свекървите - откакто се изнесохем от тях вече рядко я виждам и не говорим за това с какво ще ми помага. Само няколко пъти ми обесни, че и двете си деца е изгледала сама без никой да й помага. Така че след такива намеци каква помощ бих могла да искам? Майка ми ще дойде от София, за мъка на мъжа ми  Wink, но само за първия месец докато вляза в час коя пелена се слага отгоре, коя отдолу, как да го къпя и т.н. Мъжът ми ще е ежедневно на работа до към 23ч. и ще ми трябва подкрепа.
Ние пък имаме ОГРОМЕН проблем с избора на име. Не искам да го кръщаваме на родата, но пък всички тук ми обесняват колко щастлива ще е свекито ако е на нея. Ама на Снежана Снегорин ли да кръстя бъдещия си син?! УЖАС!!!

Днес си купих джапанки, защото обувките ми вече се пръскат по шевовете. Надявам се да нямам бъбречни проблеми, но в четвъртък съм на ЖК и ще разбера.

# 278
  • Мнения: 177
mentina, като гледам ако остискаме до термина си може да се видим в болничната стая в Добрич  newsm62

# 279
  • Мнения: 11 607
mentina, като гледам ако остискаме до термина си може да се видим в болничната стая в Добрич  newsm62

Кой е от Добрич? След 5-6.06. ще си ходя...Срещичка с мен? Запознанство? Ментина, след Йоан ти предлагам името Рая......

# 280
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ние пък имаме ОГРОМЕН проблем с избора на име. Не искам да го кръщаваме на родата, но пък всички тук ми обесняват колко щастлива ще е свекито ако е на нея. Ама на Снежана Снегорин ли да кръстя бъдещия си син?! УЖАС!!!
Важно е ти и мъжът ти на какво мнение сте и какво искате, околните да си обясняват колкото си искат - това е ВАШЕТО дете  Peace Ей, много мразя такова мислене - свеки щяла да бъде щастлива ...

mentina, като гледам ако остискаме до термина си може да се видим в болничната стая в Добрич  newsm62
Ще е супер  Hug

mentina, като гледам ако остискаме до термина си може да се видим в болничната стая в Добрич  newsm62
Кой е от Добрич? След 5-6.06. ще си ходя...Срещичка с мен? Запознанство? Ментина, след Йоан ти предлагам името Рая......
Нямаш грижа  Hug колкото до името - ние вече сме го измислили  Wink То беше измислено още докато чакахме Йоан, сега надяваме се, ще влезе в употреба  Flutter

# 281
  • Мнения: 11 607
mentina как е името? Може и на уше да ми кажеш тук, пък никой няма да разбере.....Милена и те мислят име...С буква А, К или в краен случай Л.......Е, не искаш да си приличаме по имената Sad...А и ако родиш на 24.08. просто Рая ще си отива 1:1...Моята Рая е родена тогава....

Мами, ако някой желае - ето го моя скайп -  rdjvlg

# 282
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina как е името? Може и на уше да ми кажеш тук, пък никой няма да разбере.....Милена и те мислят име...С буква А, К или в краен случай Л.......Е, не искаш да си приличаме по имената Sad...А и ако родиш на 24.08. просто Рая ще си отива 1:1...Моята Рая е родена тогава....
Мами, ако някой желае - ето го моя скайп -  rdjvlg

Милена ще го кръщава явно на някой щом търси с определена буква. На първо четене се сещам за Ава, Калина, Лора  newsm78
Ние с мъжа ми харесваме кратките имена  Peace Няма какво да го крия, аз май и го бях писала по-рано - става дума за Ния. Само се притеснявам, че стана доста популярно /както и Рая, Миа и тем подобни/. Но пък го бяхме харесали още преди 6 години, така че мисля да си останем на него  Thinking Обаче нямаме резервен вариант за момче - карам мъжо да си размърда мозъка, обаче той е 100% сигурен, че е момиче  Mr. Green

# 283
  • София
  • Мнения: 843
Дано с Димианки всичко е наред! Praynig
Ира, на твое място не бих се замисляла, бих си стегнала багажа и да ме няма. Що ли не се е сетил за това преди някои и друг месец, а сега вече "помислил", че не те обича. Щом в такъв момент  си позволява да мисли подобно нещо, че и да ти го каже - сама си направи сметка колко струваш за него.
Аиде и аз да се оплача, като сме я подкарали. Едва се прибрах  до вкъщи, толкова лошо не ми е ставало Sick. Причерня ми , прималя ми, как не загубих съзнание не разбрах newsm78 А пия , кафе, пия кола ям като по книга и - пак така. Това моето не знам колко е нормално ама страх ме хваща да не припадна някои ден без да разбера. Надявам се изследванията ,които трябва да направя след серията хапове да са малко по-ясни, че имам чувството, че и доктора  не знае какво ми е.

# 284
  • Мнения: 998
Стискам палци за Димианки  Praynig Praynig Praynig, дано всичко бързо се оправи!

Ирра, миличка много се ядосах след, като прочетох твоя постинг  Twisted Evil , според мен не избързвай с толкова важни решения. Много се надявам да е било моментно състояние и да е разбрал вече грешката си.

Момичета, имам предложение, както казах тази седмица ще съм си в София и ще ми е много приятно да се видим, ако искате в сряда да си направим една срещичка за кафенце?

Общи условия

Активация на акаунт