Music Idol-12

  • 15 552
  • 389
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
стана ми мъчно за Стефан снощи, въпреки че никога не съм гласувала за него в анкетата. Хареса ми това, което снощи Теодор каза за него. Стефчо не го мисля, той ще си пробие където и когато трябва.
Гласувах отново за Преслава. Чакам с нетърпение понеделника.

# 46
  • Мнения: 54
Аз пък имах предчуствие че той ще излезе.Досега който съм си мислела той е излизал.
На финала ще видите че ще останат Преслава и Теодор.
И ще победи Преслава-още като започна предаването така се беше чуло и май така ще стане..................макар че според мен Невена е по-добра независимо че не е руса-Нали знаете..........Русо гладно няма.Ако беше руса и тя може би щеше да се котира.

# 47
  • Мнения: 1 341
Аз пък имах предчуствие че той ще излезе.Досега който съм си мислела той е излизал.
На финала ще видите че ще останат Преслава и Теодор.
И ще победи Преслава-още като започна предаването така се беше чуло и май така ще стане..................макар че според мен Невена е по-добра независимо че не е руса-Нали знаете..........Русо гладно няма.Ако беше руса и тя може би щеше да се котира.

И аз така си мисля, макар, че Невена пък има големи гърди. това също се котира... не само русото

# 48
  • Мнения: 7 418

И ще победи Преслава-още като започна предаването така се беше чуло и май така ще стане..................
  Kъде се беше чуло това,ако не е тайна? Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 7 418


И аз така си мисля, макар, че Невена пък има големи гърди. това също се котира... не само русото
   На мен ,пък, съвсем нормални ми изглеждат гърдите й!Не мисля,че ще са определящи за титлата!
   Защо ,ако някой преуспява ,винаги трябва да търсим причината на успеха му в "не знам си къде"!
   Защо не искаме да допуснем,че може би наистина има качества? Thinking
   Представи си да си спечелила нещо:конкурс,място за работа или си влязла в някой ВУЗ с цената на таланта си и труда си,и изведнъж да чуеш зад гърба си:абе ,спечелила е,защото е любовница на еди кой си(примерно)или гърдите й са,еди какви си.....
   Направо да седнеш и да не правиш нищо,защото винаги ще се намери някой,който ще отрече усилията и таланта ти,особено,ако ,не дай си Боже, и изглеждаш добре ooooh!(мани,мани...)

# 50
  • Мнения: 139

2. Теодор(и той като Пламен много си повярва, но за съжаление Пацо е навън а Тео още го търпим)


Що за глупост? При това цитирана от г-жа председателката глупост, на която Теодор отговори много добре, но кой да го слуша...  Twisted Evil
Нито си е повярвал повече, нито се държи надменно, просто беше болен, а когато пееш докато си болен се възстановяваш много бавно и трудно.


Аз не го казах само защото г-жа председателлката го е казала
Бях на един от лайфовете
Еми наистина много се прави, едни чупки, едни вежди наддига, отвисоко гледа... Прави се пред журито на много хрисим, но много ми изпротивя след този лайф...А тогава когато го гледах, още не беше болен...

# 51
  • Мнения: 1 341
Селма, точно това имам предвид. Че за Преслава се гледа русото, а за Невена гърдите. И двете имат безпорен талант. Не го допускам, а го виждам и го признавам.

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794

2. Теодор(и той като Пламен много си повярва, но за съжаление Пацо е навън а Тео още го търпим)


Що за глупост? При това цитирана от г-жа председателката глупост, на която Теодор отговори много добре, но кой да го слуша...  Twisted Evil
Нито си е повярвал повече, нито се държи надменно, просто беше болен, а когато пееш докато си болен се възстановяваш много бавно и трудно.


Аз не го казах само защото г-жа председателлката го е казала
Бях на един от лайфовете
Еми наистина много се прави, едни чупки, едни вежди наддига, отвисоко гледа... Прави се пред журито на много хрисим, но много ми изпротивя след този лайф...А тогава когато го гледах, още не беше болен...


Още в началото, на кастингите, ми се стори доста лигаво момче. Не ми харесва. Преслава не е постоянна в изявите си. От началото на концертите имам чувството, че се промъкваше без да блесне с нещо. Изгоряха всички ярки личности, останаха само Теодор и Невена, които впечатляват още в началото (дори лигавенето на Теодор си прави впечатление). Преслава просто се промъкна и едва на последните два концерта блесна, защото й подбраха страхотни песни. На Теодор лесния жребии му изигра лоша шега

# 53
  • Мнения: 9 903


И аз така си мисля, макар, че Невена пък има големи гърди. това също се котира... не само русото
   На мен ,пък, съвсем нормални ми изглеждат гърдите й!Не мисля,че ще са определящи за титлата!
   

ее, нормални  Wink нормални са моите, едвам се виждат  bowuu

по повод "русо гладно нема", днес направих първа крачка към изрусяване......

# 54
  • Мнения: 7 418


по повод "русо гладно нема", днес направих първа крачка към изрусяване......


    smile3501 smile3501 smile3501
     Grinning

# 55
  • Мнения: 7 474
В момента по БТВ пеят Айдълите, какъв е този концерт, че изпуснах началото  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 095
Преслава !!!!!!!!!!!! newsm10

# 57
  • Мнения: 1 095
Това е участието на 12-те финалисти в дискотека Ескейп

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Преслава не пя лошо, но нещо много селски ми се стори че говори.

# 59
  • Мнения: 1 095
Преслава не пя лошо, но нещо много селски ми се стори че говори.
Какво да се прави, така говорим в Добрич Simple Smile
Извиняваме се ,за което  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт