Как ще изглежда вашето бебе?

  • 4 023
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 735
Представям си първо,че е красиво пухкаво момиченце с чипо носленце.Трябва да е със зелени очички-и двамата сме с такива.Да е жива и здрава това е най-важното.Всичките ми представи са благодарение на 3D.Иска ми се и да е дългокрака като дядо си,но едва ли -аз съм дребничка.  bouquet

# 16
  • Мнения: 772
Въобще не можех да си я представя...
но нямах търпение да я видя.тя пък закъсня с една седмица Crazy

# 17
  • Мнения: 152
Колкото и да се опитвам не мога да си я представя...а съм сънувала едно човече, което само знаех че е моето, но не запомних чертите...Иначе ми се иска да има и от двама ни, само да не е с носа на татко си Joy, иначе неговите устни, големите очи...но ще видим, де, то не остана. А и се чудя към кой месец започват да си добиват вида мъниците? Нали в началото са като всички бебета, или греша?

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Представях си това , което исках да имат !
Каката си я бях "поръчала" да прилича на мен , но с очите на баща си и задължително да е руса е получи се Laughing само не е руса!Бебчо исках да е копие на баща си -точно така излежда !Май някой там горе ми изпълни поръчките! Laughing

# 19
  • Мнения: 2 757
Представях си, че прилича на мен. Оказа се, че не прилича на никой. Сега за следващите пак си представям момчето да прилича на мен, а момичето на свекърва ми. Не че така искам, а така ми се струва, че ще стане. Но най-вероятно и този път няма да съм познала. Или пък ще стане точно обратното на очакванията ми както най-често се случва. Не ми се иска момиченцето да прилича на мен, но ако така се случи пак ще е интересно да се погледна отстрани

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами чудила съм се, но по моето време нямаше 3Д видеозон и нямаше как да разбера, едва дочаках да се роди от любопитство. Много исках външно да прилича на мен, а да е взел характера на баща си, но уви стана точно обратното прилича на него външно (но е по нежен) и по характер прилича на мен.  Tired Не винаги получаваме това което искаме.

# 21
  • Мнения: 9 973
на мен ще прилича и ще е умен като баща си newsm78поне така искам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 677
Представях си го, ама нямаше нищо общо с действителността.

# 23
  • Мнения: X
не се сетих да гадая как ще изглежда. имах представа от беба от триизмерния ехограф, и знаех че ще е момиченце.важното е да са живи  и здрави.иначе се роди с черна коса и сини очи. в момента е руса и синеока, прилича изцяло на мен на мама.просто е копие на майка си.

# 24
  • БГ
  • Мнения: 735
да и затова отидох на 3д видеозон, после си исках бебето от снимката, и си го получих Hug

# 25
Иска ми се да е със сини очи моя бебо-мъж, иначе си го представям да е умалено копие на таткото-а той е с пъстри, към кафеви очи! В крайна сметка след 131 ден ще разбера, да е живо и здраво само това се моля! newsm30

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми не не мога да си го представя, а и май не искам. Ще разбера след няколко месеца.
 newsm44 smile3504

# 27
  • Мнения: 393
Представях си го, ама нямаше нищо общо с действителността.
При мен и с двете е така,но пък са дори по-хубави от представите ми-нали са си мои Laughing

# 28
  • Мнения: 865
не,не можех да си представя как ще изглежда,но определено видях нещо много по-хубаво и оформено от това,което си мислех.роди се бяла и доволна,чак я мързеше да плаче/раждах секцио Laughing/

# 29
  • Мнения: 3 069
За представяне...не съм си представяла.Но исках да има сините очи на баща си а всичко друго да е на мен.
Да....ама не.Копие на баща си е.До последната мигличка.

Общи условия

Активация на акаунт