Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
И аз и мъжът ми подписахме. Но също бихме се радвали да подпишем петиция с по-добър текст. Сигурно ще се съберат доста повече подписи, ако текстът се редактира. Би било хубаво да го напише лекар. Wink

# 16
  • Мнения: 4 150
ЗаЩо неzнам ,че има такава тема...
И на мен текста малко ми е емоционален (раzбираемо е),но това няма zначение.Важното е да се подпиШат пове4е хора и се надявам да помогне.Колко подписа трябват?Мога да набавя стотина.

# 17
  • Мнения: 163
Подписвам се!!!
Дори и да не е съвършен текста, важното е , че вече е даден глас на недоволство срещу това "задължение".
Ако се появи по-съвършено изказване, пак ще се подпиша   Peace
Надявам се да се съберат достатъчно подписи, поне за да се разбере на прима виста колко от нас са против задължителното ваксиниране.

Браво за смелостта на  Бистра Мичева  Sunglasses

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Писах текста на примависта и забравих да го прегледам и редактирам.Но и така не е трудно да се разбере целта на петицията.

Амиии, на първо място, за да подкрепят нещо хората, то трябва да бъде написано читаво. Не на прима виста, а обмислено! Не може куп народ да се подпише под нещо писано в 1 л. ед.ч. Rolling Eyes
А иначе няма да се подпиша, не съм съгласна с петицията  Wink

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 02:02 от Vache

# 19
  • Мнения: 46 520
... няма да се подпиша, не съм съгласна с петицията  Wink

Аз също.

# 20
  • Мнения: 5 468
... няма да се подпиша, не съм съгласна с петицията  Wink
Аз също.
И аз Peace.
Да не ваксинираш детето си е глупава постъпка. Дано не съжаляват някой ден родители на деца, без защита срещу някои страшни болести.

# 21
  • Мнения: 4 150
Засега трима сме се подписали,но не се виждам нито себе си нито тях...
Може да се направи петиция да се zабрани и правото на иzбор.И там Ще има подписи....

Цитат
Да не ваксинираш детето си е глупава постъпка. Дано не съжаляват някой ден родители на деца, без защита срещу някои страшни болести
СреЩу страШните болести няма ваксини.
С тоzи пост иzкаzа мнение,че проиzводителите на ваксини,професори и лекари,учени и биолоzи са глупаци.

# 22
  • Мнения: 14 654
Засега трима сме се подписали,но не се виждам нито себе си нито тях...

Малко по-късно ще ти се появи името, трябва да потвърдиш подписа си, пращат ти писмо на пощата, която си дал.
Аз подкрепих петицията, защото тя не е против ваксинирането, а е за правото на избор, както е редно да бъде

# 23
  • Мнения: 163
Да не ваксинираш детето си е глупава постъпка. Дано не съжаляват някой ден родители на деца, без защита срещу някои страшни болести.

Това си е ваше право, и Ние, тези които не искаме да ваксинираме, искаме да имаме право на избор...ако при вас по случайност личният Ви избор съвпада със законите в страната, за нас не е така. Всички искаме да имаме право на избор , независимо от финансовите интереси на определени институции в страната. Затова е необходимо да се чуе и този вот, според това колко привърженици има.

Относно страшните болести и ваксинирането - всичко е плод на една огромна фармацевтична индустрия, която разчита на това, че масата не е информирана, че няма желание за информация и се осланя на някакви си правила, измислени от някой си, уж доказани някак си.... не съм срещнала до сега човек, който да е добре информиран как точно действат и как се синтезират ваксините, и да е "За" ваксинирането.
Простете за спама


Аз подкрепих петицията, защото тя не е против ваксинирането, а е за правото на избор, както е редно да бъде
  Peace Съгласна съм!

# 24
  • Мнения: 14 654
Само темата да не стане за и против ваксинирането- такава има вече, целта на тази е друга.

# 25
  • София
  • Мнения: 410
Не ми се отваря линка, иначе бих се подписала.

# 26
  • Мнения: 448
Според мен няма проблем едно неваксинирано дете да посещава ясла,детска градина или училище, то по никакъв начин не би застрашавало ваксинираните деца нали за това са ваксинирани, за да имат имунитет и да не се заразяват.

Ако желаете детето ви да посещава детска градина или училище, там ще контактува с деца които не са ваксинирани поради сериозни здравословни причини. Деца с хронични заболявания и тежки увреждания : сърдечна или бъбречна недостатъчност, имунни заболявания, присадени органи и др. Те не биха оцелели, ако не ваксинирано дете ги зарази.

Правото на избор при ваксинация, няма нищо общо с правото на образование. Детските ясли са здравни заведения. Детските градини не са елемент от задължителното обучение.
 В училищата съществува индивидуална форма на обучение. Има си канален ред за подаване на молби.
Хубаво е да се информирате преди да пледирате.
П.П. Няма да подпиша. Ако започна да ви обяснявам защо, ще стане по емоционално и от вашето.  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 150
 
Цитат
Деца с хронични заболявания и тежки увреждания : сърдечна или бъбречна недостатъчност, имунни заболявания, присадени органи и др. Те не биха оцелели, ако не ваксинирано дете ги зарази.

Само да ви напомня,че точно теzи деца не се ваксинират по zакон  и винаги носят риск както zа себе си,така и zа останалите.
Да не се подписва човек,оzначава,че доброволно се откаzва от правото си на иzбор.
ЗаЩото дори и да се промени zакона zа zадьлжителни в препорьчителни ваксинации,винаги Ще имате пьлното право да си ваксинирате на воля детето,както и останалите да не си го ваксинират.Както е в целия ЕС,в който членува дьржавата наречена Бьлгария Peace

# 28
  • Мнения: 619
Аз също подписах, но не се виждам в списъка... Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 410
Подписах се Grinning

Общи условия

Активация на акаунт