Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

  • 5 176
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 248
Исках първото ми  детенце да бъде момче, но се роди момиченце. А за второто исках да е момиченце и така и стана.

# 46
  • Мнения: 11 029
Нямах предпочитания, освен да е живо и здраво, но тайничко се надявах на момиченце. Сега си гушкам една сладка жива кукла Simple Smile

# 47
  • Мнения: 640
Съпругът ми толкова беше сигурен,че е "посял" момче,че и у мен загнезди желнието да си имам син.И ето го........Второто вече искам да е дама...а таткото пак иска мъж Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 3 069
И тримата исках да са момчета, и са такива....изпадах в паника само при мисълта за момиче, защото не знаех дали ще успея с възпитанието.

# 49
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам си и от двете  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 689
Нямах предпочитания, понеже ми е първо бебче.
За второто вече ми се иска да е момиченце, но има време за сега.

# 51
  • София
  • Мнения: 928
Нямах предпочитания, единствено исках да е живо и здраво. Сега се гушкаме  Hug

# 52
  • Мнения: 1 098
Много исках момиченце, изобщо неможех да си представя да съм майка на момче. Откакто знам, че ще е момче обаче  Laughingсъм супер щастлива и съм доволна, че ще съм мъжка майка Laughing

# 53
  • Мнения: 77
Имаме си вече кака, а сега очакваме да е момче  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 6 477
Толкова много исках да имам момче.....В родилното казах на доктора, че давам половин кралство ако успее да ми покаже момче! Но...уви.....мома Sad Все още не съм го изстрадала докрай, че имам дъщеря, а не съм мъжка майка.....Но така било писано....А и повече деца не планирам и няма да има, така че оставам с момата, колкото и да ми е мъчно.....

# 55
  • Мнения: 576
Момиче исках и момиче имам!

# 56
  • Мнения: 8 505
Исках син,имам дъщеря.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 354
момиче , и такова си имаме  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 697
Като повечето жени и аз предпочитам момиченце, но каквото - такова. А ако успея да задоволя желанието си да имам поне 3, се надявам поне едното да е от моя пол Wink

# 59
  • Мнения: 814
 Имам си момченце и сега искам момиченце, но най вече искам да ни е живо и здравичко

Общи условия

Активация на акаунт