Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

  • 5 181
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 447
Вече си имам момиченце, съответно сега искам момченце ,но в крайна сметка каквото дойде важното е да е живо и здраво  Grinning

# 76
  • Мнения: 179
Бях убедена от момента, в който разбрах, че съм бременна, че ще имам момченце и така й стана и сега съм много щастлива  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 4 555
Момиченце искам и май ще е такова  Hug

# 78
  • Мнения: 1 233
Исках момиче - на лице е! Simple Smile Определено искам и второ дете и определено искам пак дъщеря.

# 79
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Аз исках 2 момиченца, но имам синче. Не съжалявам, естествено! Но пак искам 2 момиченца  Simple Smile. Предполагам любимия съпруг няма да иска още 2 дечица, така че се надявам второто да е девойчица.

# 80
  • Мнения: 4 362
Докато бях бременна исках момче страшно много,но имам дъщеричка и определено сега аъм щастлива много Blush Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 8 917
Исках да се роди живо и здраво, за мен полът няма значение.

# 82
  • Мнения: 274
Винаги съм искала момиче. Имам си вече. Сега искам и момче. Blush

# 83
  • София
  • Мнения: 3 787
Исках си момченце и такова си имам.И на още едно момченце няма да се разсърдя,ако е момиченце-още по-добре Hug

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 238
Момченце искам,но и момиченце да е няма проблеми да е живо и здраво

# 85
  • Мнения: 51
Когато разбрах ,че съм бременна първия път си пожелах да е момче-и мечтата ми се сбъдна.Втория път -просто в момента в който видях положителния резултат на теста усещах ,че ще е момиче и интуицията ми не ме излъга...Сега живот и здраве ще ставам свекърва и тъща.... newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 1 252
Първото исках да е момче и така и стана.
Второто исках да е момиче и пак така стана.
Голяма късметлийка съм. Peace

# 87
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Момиче

# 88
  • Мнения: 326
Исках момиченце и го имам! Да ми е жива и здрава, девойката.... Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 6 011
Искахме момченце и имаме момченце!

Общи условия

Активация на акаунт